28 listopada 1981 |
Fantazje
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1982 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Góral teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
postać: Biczownik reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
postać: Żołdak Napoleona reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 czerwca 1985 |
Balety XX wieku
Eduard Lalo
forma twórczości: role reżyseria: Lifar Serge, Béjart Maurice, Balanchine George teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
7 grudnia 1985 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Marius Petipa, Lew Iwanow teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
14 marca 1986 |
Alberto Mendez - balety
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Alonso Alicja, Mendez Alberto teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 czerwca 1986 |
Aida
Giuseppe Verdi
postać: Wojownik reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 listopada 1986 |
Giselle (wznowienie)
Adam Adolphe-Charles
postać: Wieśniak reżyseria: Gridin A., Michajliczenko I. teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 stycznia 1987 |
Nienasycenie
Tomasz Stańko
postać: Adiutant Wodza reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 stycznia 1987 |
Nienasycenie
Tomasz Stańko
postać: Mężczyzna reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
27 maja 1988 |
System dra Smoły i prof. Pierza
Stefan Kisielewski
postać: Pielęgniarz reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 kwietnia 1989 |
Dziadek do orzechów
Czajkowski Piotr
postać: Chłopiec reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
31 grudnia 1989 |
Galowy wieczór baletowy
Edvard Helsted, Holger Paulli
forma twórczości: role reżyseria: Marius Petipa, August Bournonville, Marius Petipa, Marius Petipa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Don Kichote
Ludwig Alois Minkus
postać: Camacho reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Dies irae
Roman Maciejewski
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Muzy Chopina
Fryderyk Chopin
postać: Kolega Fryderyka reżyseria: Chynowski Paweł, Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Muzy Chopina
Fryderyk Chopin
postać: Powstaniec reżyseria: Chynowski Paweł, Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 października 1991 |
Grek Zorba
Mikis Theodorakis
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
2 października 1992 |
Legenda o Józefie
Strauss Richard
postać: Brat Józefa reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 grudnia 1992 |
Brazylijczyk w Paryżu
Małecki Maciej,Massine Lorca
postać: Żołnierz reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 października 1993 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Mężczyzna reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 grudnia 1993 |
La Gitana
Taglioni Filippo
forma twórczości: role reżyseria: Lacotte Pierre (insc.i chor.) teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 czerwca 1994 |
Faust
Gounod Charles
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 września 1995 |
La Fille mal gardée
Ferdinand Hérold
postać: Pomocnik notariusza reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 marca 1996 |
Córka źle strzeżona
Herold Ferdinand
postać: Pełnomocnik notariusza reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Ojciec Laurenty reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Catalabutte reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
24 maja 1997 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
8 kwietnia 2000 |
Gala Niżyńskiego
Igor Strawiński
postać: Mężczyzna reżyseria: Fokin Michaił, Wesołowski Emil, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2000 |
La dolce vita
Rota Nino
postać: Dziadek reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|