2 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1997 |
Kosmopolita
Marian Hemar
postać: Fryderyk Chopin reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1997 |
Umowa
Marian Hemar
postać: Fryderyk Chopin reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1998 |
Rzymska wiosna
Wacław Kubacki
postać: Markiz reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lipca 1998 |
Wygnańcy Ewy
Jan Sztaudynger
postać: Anioł reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 sierpnia 1998 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: Szczęsny Potocki reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 września 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 1998 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Witold Korczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 listopada 1998 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Sas reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1998 |
Ludzie bezdomni
Stefan Żeromski
postać: Syn Kalinowicza reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1999 |
Ludzie bezdomni
Stefan Żeromski
postać: Syn Kalinowicza reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1999 |
Pieśni wędrowne
Josef von Eichendorff
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 2000 |
Martin Eden
Jack London
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 2000 |
Idzie skacząc po górach
Jerzy Andrzejewski
postać: Alain Piot reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 2000 |
Martin Eden
Jack London
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 2000 |
Rene Descartes. Rozważania, listy i tajemnice duszy
Bożena Markowska
postać: Constantin Huygens reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 2000 |
Rene Descartes. Rozważania, listy i tajemnice duszy
Bożena Markowska
postać: Constantin Huygens reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 2000 |
Buenos Aires
Jorge Luis Borges
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 kwietnia 2000 |
Tano
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 2000 |
Szalbierz
György Spiró
postać: Niedzielski reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 2000 |
Tyrtej
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 2000 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Blechewelle reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 2000 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Teodul reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 2001 |
Przerwane życie - pamiętnik Etty Hillesum
Etty Hillesum
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 2001 |
Człowiek z budki suflera
Tadeusz Rittner
postać: Narcyz reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 2001 |
Ostatnia szansa
Maciej Tomasz Trojanowski
postać: Operator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 2001 |
Wystawa
Wojciech Letki
postać: Redaktor reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 2001 |
Król życia
Jan Parandowski
postać: Adwokat reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 maja 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 2001 |
Schach z Wuthenow
Theodor Fontane
postać: Von Alvensleben reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 czerwca 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 2001 |
Teraz
Aleksander Fredro
postać: Leon Chwiejski reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 2002 |
Joko świętuje rocznicę
Roland Topor
postać: Pracownik 2 reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 2002 |
Król polowania
Ryszard Makowski
postać: Stefan reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 2002 |
Nie każdy jest snajperem
Andrzej Mularczyk, Władysław Szpilman
postać: Pianista reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 2002 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Zygmunt reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 2002 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Zygmunt reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 czerwca 2002 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Zygmunt reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 2002 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Zygmunt reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 2002 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Zygmunt reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 maja 2003 |
Don Kichot
Miguel de Cervantes
postać: Anzelm reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 2003 |
Don Kichot
Miguel de Cervantes
postać: Anzelm reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 2003 |
Don Kichot
Miguel de Cervantes
postać: Anzelm reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 2003 |
Order
Mikołaj Gogol
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 2004 |
Nicość i światło
Romuald Karaś
postać: Głos reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 2004 |
Siła woli
Józef Bohdan Dziekoński
postać: Leonard reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 2005 |
Ucieczka do Wenecji
Georg Kaiser
postać: Alfred de Musset reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 2005 |
Królestwo potrzebuje kata
Wojciech Albiński
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 2005 |
Doktor Przybram
Bruno Winawer
postać: Hubert Przybram reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 2006 |
Potęga zaufania
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Razumow reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 2006 |
Zupełnie nowa bajka
Wojciech Letki
postać: Rycerz reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 października 2006 |
Panu Bogu w okno, czyli skąd Ronaldinho ma swój talent?
Paweł Beręsewicz
postać: Anioł Sekretarz reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 2007 |
Motel w pół drogi
Adam Bauman
postać: Ksiądz reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 2007 |
Korytarz
Marek Ławrynowicz
postać: Block reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 2007 |
Rety! Jestem wróblem!
Beata Szurowska
postać: Gołąb reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 2007 |
Przez las
Tomasz Łubieński
postać: Jur reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 2007 |
Wojna wygrana, Polska przegrana
Krzysztof Zaleski
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 2007 |
Polowanie
Marcin Pałasz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 2007 |
Szkoła obmowy
Wojciech Bogusławski
postać: Modnicki reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 2007 |
Porwanie
Marcin Pałasz
postać: Gryzik reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 2007 |
Kłopotliwy gość
Marcin Pałasz
postać: Gryzik reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 2007 |
Drugie narodziny
Maciej Tomasz Trojanowski
postać: Gołąb pocztowy Arnold reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 2007 |
Ratowanie królewny
Jerzy Niemczuk
postać: Ślimak reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 2007 |
Bajka na nie
Joanna Olech
postać: Smok reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 2007 |
Spełnione marzenia
Agnieszka Tyszka
postać: Elf reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 2007 |
Zenon i Krynolina
Agnieszka Tyszka
postać: Zenon reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 2007 |
Nasze serce
Jan Warenycia
postać: Lis reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 2007 |
Złośliwiaki
Marcin Pałasz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 2007 |
Bajka o wężu w kredensie
Sonia Denys
postać: Wąż reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 stycznia 2008 |
Kukudła
Marcin Pałasz
postać: Gryzik reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 2008 |
Obrazy z pamięci umierającego
Małgorzata Imielska
postać: Lekarz II/ Uciekinier z Treblinki reżyseria: Imielska Małgorzata teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 2008 |
Marzenia się spełniają
Beata Szurowska
postać: Tata reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 2008 |
Obcy w lesie
Danuta Parlak
postać: Wiewióra reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 2008 |
Lalek
Zbigniew Herbert
postać: F. reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lipca 2008 |
Lalek
Zbigniew Herbert
postać: F. reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 2008 |
Porządki
Wojciech Letki
postać: Władek reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 2009 |
Ptaszkieterowie
Mariusz Niemycki
postać: Hektor reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 2009 |
Dwadzieścia minut z aniołem
Aleksander Wampiłow
postać: Bazilski reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 czerwca 2009 |
Smok Podwawelski
Marcin Pałasz
postać: Prezes reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 2009 |
Gracze
Mikołaj Gogol
postać: Aleksander Michajłowicz Głow reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 2010 |
Czuwanie
Andrzej Piszczatowski
postać: Fryderyk Chopin reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 2010 |
Gorące uczucie
Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
postać: Bernardow reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 grudnia 2010 |
Noc, czyli słowiańskogermańska tragifarsa medyczna
Andrzej Stasiuk
postać: II Lekarz reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 2011 |
Ręczna robota
Ryszard Ćwirlej
postać: Porucznik Adamski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 2011 |
Ręczna robota
Ryszard Ćwirlej
postać: Porucznik Adamski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 2011 |
Gracze
Włodzimierz Bolecki
postać: Canton/Korsak reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 2011 |
Ręczna robota
Ryszard Ćwirlej
postać: Porucznik Adamski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 2011 |
Ręczna robota
Ryszard Ćwirlej
postać: Porucznik Adamski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 maja 2011 |
Ręczna robota
Ryszard Ćwirlej
postać: Porucznik Adamski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 2011 |
Ręczna robota
Ryszard Ćwirlej
postać: Porucznik Adamski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 2011 |
Generał
Jarosław Jakubowski
postać: Sekretarz reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 2012 |
Listopad
Andrzej Sowa
postać: Oficer II reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 2012 |
Poprowadź mnie na drugą stronę
Adam Bauman
postać: Doktor Rousse reżyseria: Bauman Adam teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 2013 |
Teraz będzie Polska
Andrzej Sowa
postać: Maurycy Zamoyski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 2013 |
Pierwszy astoriański zjazd pisarzy
Zbigniew Kosiorowski
postać: Głos 1 reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 2014 |
Oto stoję w deszczu ciała
Eda Ostrowska
postać: Jeden z głosów reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 2014 |
Niewysłane listy
Damian Słowioczek
postać: Kelner 2 reżyseria: Wojtyszko Adam teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 marca 2014 |
Wstręt do tulipanów
Richard Lourie
postać: Żyd reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 2014 |
Jeden mglisty poranek
Hanna Kowalewska
postać: Konfliktowy reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 2014 |
Ta ziemia do Polski należy
Andrzej Sowa
postać: Alfred Schuetz reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 2015 |
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy
James M. Cain
postać: Mosley teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 2015 |
Przyjaźń musi być głucha
Anna Mentlewicz
postać: Kamil reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 2015 |
Dzień gbura
Kazimierz Orłoś
postać: Ksiądz Patryk reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 października 2015 |
Po przerwie
Włodzimierz Bolecki
postać: Jacek reżyseria: Zaorski Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 listopada 2015 |
Bliźniak
Paweł Mossakowski
postać: Witek reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 2015 |
Czas Witosa
Andrzej Sowa, Krzysztof Szwed
postać: Władysław Kiernik reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 2017 |
Warszawa Antoniego Słonimskiego
Tomasz Lerski
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 2017 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
postać: Pan Darling reżyseria: Wieczur-Bluszcz Anna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 2017 |
Jego imię jest Polska
Andrzej Sowa
postać: Aleksander Samojłow reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 2017 |
Magia czasów
Marcin Pałasz
postać: Kasztelan reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 2018 |
Ostatnia płyta
Tomasz Lerski
postać: Głos 1 reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 2018 |
Dżez baba ryba
Wojciech Fułek
postać: Partyjny 1 reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 2018 |
Narodziny poety
Dobrosława Bałazy
postać: Jan Pawlikowski reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 2018 |
Bez znieczulenia. Fantazja na temat Bizeta
Mateusz Tracz
postać: Docteur Emile Blanche reżyseria: Tracz Mateusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 2018 |
Wnętrza ograbione
Anna Jagodzińska, Tomasz Lerski
postać: Wojciech Gerson/ Plutonowy reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 2019 |
Pobiliśmy Niemców
Edyta Poźniak, Andrzej Sowa
postać: Ks. St. Adamski reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 2019 |
Czerwone maki i białe krzyże
Edyta Poźniak, Andrzej Sowa
postać: Eugeniusz Lubomirski reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 2019 |
Warszawa Jarosława Iwaszkiewicza
Tomasz Lerski
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 2020 |
Generał
Jarosław Jakubowski
postać: Sekretarz reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 2021 |
Zabaweczka
Kamil Banasiak
postać: Mathews reżyseria: Banasiak Kamil teatr: Teatr Polskiego Radia
|