25 stycznia 1947 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Dobosz Adam teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
31 maja 1947 |
Aida
Verdi Giuseppe
forma twórczości: role reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
22 listopada 1947 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
22 listopada 1947 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
10 kwietnia 1948 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Bachantka teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
10 kwietnia 1948 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Gwiazda teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
10 kwietnia 1948 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Kotka biała solo teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
10 kwietnia 1948 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Uwodzicielka teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
10 kwietnia 1948 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Wiślanka solo teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
10 kwietnia 1948 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
13 listopada 1948 |
Lakme
Delibes Leo
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
26 lutego 1949 |
Swantewit
Perkowski Piotr
postać: Dziwożona reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
17 grudnia 1949 |
Coppelia
Léo Delibes
postać: Przyjaciółka Swanildy reżyseria: Kapliński Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
10 marca 1951 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Marta teatr: Opera Śląska, Bytom
|
24 listopada 1951 |
Rusałka
Dargomyżski Aleksander
forma twórczości: role reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
18 stycznia 1952 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Fotygo-Folański Bolesław teatr: Opera Śląska, Bytom
|
14 lutego 1953 |
Sprzedana narzeczona
Smetana Bedrzich
postać: Tancerka reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
4 lipca 1953 |
Kopciuszek
Prokofiew Sergiusz
postać: Kopciuszek; Dobra Wróżka reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 grudnia 1953 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Flora reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
3 grudnia 1955 |
Sprytni studenci
Ferenc Farkas
postać: Roszika reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
3 grudnia 1955 |
Szecherezada
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Szecherezada reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Królowa Wschodu reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
postać: Anna reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 maja 1959 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Klara reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 maja 1959 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
25 grudnia 1961 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Przyjaciółka Marii reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera Łódzka, Łódź
|
25 grudnia 1961 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Żona Gireja reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera Łódzka, Łódź
|
11 kwietnia 1965 |
Wesoła wdówka
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
11 kwietnia 1965 |
Wesoła wdówka
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|