28 maja 1924 |
Czerwony młyn
Ferenc Molnár
postać: Listonoasz reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
10 stycznia 1925 |
Dwie sieroty
Pierre Cormon, Adolphe Philippe Dennery
postać: Pikard reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
23 stycznia 1925 |
Wesoła spółka
Paul Armont, J. Nancey
postać: Lecochone reżyseria: Pawłowski Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
6 lutego 1925 |
Tajfun
Melchior (Menyhert) Lengyel
postać: Pontac reżyseria: Zbierzyński Czesław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
6 lutego 1925 |
Tajfun
Melchior (Menyhert) Lengyel
postać: Twardosz reżyseria: Zbierzyński Czesław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
25 lutego 1925 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Henryk Twardzisz reżyseria: Pawłowski Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
9 czerwca 1925 |
Krakowskie zuchy
Stefan Turski
forma twórczości: role reżyseria: Zbierzyński Czesław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
5 września 1925 |
Perskie Oko
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Inspicjent reżyseria: Lawiński Ludwik teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
5 września 1925 |
Perskie Oko
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Rufin reżyseria: Lawiński Ludwik teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
5 września 1925 |
Perskie Oko
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Strażak reżyseria: Lawiński Ludwik teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
5 września 1925 |
Perskie Oko
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Lawiński Ludwik teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
27 lutego 1926 |
Spotkamy się na Nowym Świecie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
13 lipca 1926 |
Do widzenia na Marszałkowskiej
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
11 września 1926 |
Więc... zaczynamy!
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Asygnacki teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
11 września 1926 |
Więc... zaczynamy!
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Dziennikarz I-szy teatr: Perskie Oko, Warszawa
|
13 września 1929 |
Sprawa Jakubowskiego (Józef)
Eleonora Kalkowska
postać: Redlich reżyseria: Strachocki Janusz teatr: Teatr Ateneum, Warszawa
|
8 października 1929 |
Hinkemann
Ernst Toller
postać: Policjant teatr: Teatr Ateneum, Warszawa
|
11 lutego 1930 |
Weź mnie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Wesoły Wieczór, Warszawa
|
20 maja 1930 |
Czy pani lubi bez?
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Wesoły Wieczór, Warszawa
|
3 września 1930 |
Serce Warszawy
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Uśmiech Warszawy, Warszawa
|
29 listopada 1930 |
Noc listopadowa
Stanisław Wyspiański
postać: Hermes reżyseria: Wysocka Stanisława teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
29 listopada 1930 |
Noc listopadowa
Stanisław Wyspiański
postać: Nabielak reżyseria: Wysocka Stanisława teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 listopada 1932 |
Hotel rozwodowy
Willy Rosen
forma twórczości: role teatr: Wesoły Teatr, Warszawa
|
25 lipca 1933 |
Porucznik Przecinek
Frank Maar
postać: Chłop reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
31 grudnia 1936 |
Tajemnica lekarska
Laszlo Fodor
forma twórczości: role teatr: Teatr Kameralny, Warszawa
|
2 października 1937 |
Współczucie
Pola Gojawiczyńska
forma twórczości: role reżyseria: Adwentowicz Karol teatr: Teatr Kameralny, Warszawa
|