1 października 2006 |
Związki rzeczowe
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Olszowska Iwona teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
2 marca 2007 |
Carpe diem
Marcin Górny, Zbigniew Górny
forma twórczości: role reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
26 czerwca 2007 |
Apokalypsa
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Saporta Karine teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
25 listopada 2011 |
Grandiloquent
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Kyhl Andersen Kirstine teatr: Stary Browar Nowy Taniec, Poznań
|
30 marca 2017 |
Tajny dziennik
Miron Białoszewski
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Urbański Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
27 marca 2018 |
2118
Anna Karasińska
forma twórczości: współpraca choreograficzna reżyseria: Karasińska Anna teatr: Nowy Teatr, Warszawa
|
11 maja 2018 |
Sci-fi ceremonials
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kraczkowska Karolina teatr: Stary Browar Nowy Taniec, Poznań
|
11 maja 2018 |
Sci-fi ceremonials
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Kraczkowska Karolina teatr: Stary Browar Nowy Taniec, Poznań
|
7 lutego 2019 |
Rechnitz. Opera - Anioł Zagłady
Elfriede Jelinek
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kalwat Katarzyna teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
25 maja 2019 |
Magnolia
Paul Thomas Anderson
forma twórczości: współpraca choreograficzna reżyseria: Skonieczny Krzysztof teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
31 stycznia 2020 |
Humanka
Jarosław Murawski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Frankiewicz Lena teatr: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź
|
7 września 2020 |
Stayin’ Alive
.
forma twórczości: role teatr: Komuna//Warszawa, Warszawa
|
26 września 2020 |
Drama
.
forma twórczości: współpraca choreograficzna reżyseria: Sakowicz Paweł teatr: Fundacja Ciało/Umysł, Warszawa
|
26 września 2020 |
Drama
.
forma twórczości: role reżyseria: Sakowicz Paweł teatr: Fundacja Ciało/Umysł, Warszawa
|
17 kwietnia 2021 |
Halka
Natalia Fiedorczuk, Anna Smolar
postać: Tancerka (gościnnie) reżyseria: Smolar Anna teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2021 |
Silenzio!
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Nagabczyńska Ramona teatr: Nowy Teatr, Warszawa
|
11 sierpnia 2021 |
The Vessel
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia, koncept reżyseria: Kraczkowska Karolina teatr: Krakowskie Centrum Choreograficzne, Kraków
|
11 sierpnia 2021 |
The Vessel
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Kraczkowska Karolina teatr: Krakowskie Centrum Choreograficzne, Kraków
|
27 sierpnia 2022 |
Wolne ciała
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Ziółek Marta teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
9 września 2022 |
Cierpienia młodego Wertera
Johann Wolfgang Goethe
forma twórczości: choreografia reżyseria: Spiss Maria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 grudnia 2022 |
Art of Living
Georges Perec
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kalwat Katarzyna teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|