18 lutego 1961 |
Gabinet śmiechu
Zbigniew Herbert
postać: On reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
9 września 1961 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Głos z lewej reżyseria: Pawlicka Irena teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
9 września 1961 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Pelikan reżyseria: Pawlicka Irena teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
30 grudnia 1961 |
Orland Szalony
Ariosto Ludwik
postać: Karol Wielki reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
10 marca 1962 |
Panienka z okienka
Jadwiga Łuszczewska
postać: Mieszczanin I reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
27 października 1962 |
Prawdziwa historia zdobycia...
Anonim aztecki
postać: Konkwistador reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
21 września 1963 |
Sól attycka
Arystofanes
forma twórczości: role reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
21 września 1963 |
Sól attycka
Arystofanes
postać: Herold II reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
27 grudnia 1964 |
Królowa Marysieńka
Opowieść-romans z czasów...
postać: Pan Piecyk reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
26 września 1965 |
Lis Sowizdrzał, czyli N ieświęta biblia świata
Johann Wolfgang Goethe
postać: Lampart reżyseria: Koterbska Dorota teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
2 października 1965 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Diabeł reżyseria: Koterbska Dorota teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
2 października 1965 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Lemur reżyseria: Koterbska Dorota teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
2 października 1965 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Rabuś reżyseria: Koterbska Dorota teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
19 listopada 1965 |
Polonez Bogusławskiego
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Jan Kiliński reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 października 1966 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 października 1966 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Anioł reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 października 1966 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Anioł Czarny reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 października 1966 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Anioł Snu Jakubowego reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 października 1966 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Chorus reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
15 kwietnia 1967 |
Odyseja
Homer
postać: Demodokos-Rapsod reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 czerwca 1967 |
O krasnoludkach i o sierotce Marysi
Maria Konopnicka
postać: Król Błystek reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 czerwca 1967 |
O krasnoludkach i o sierotce Marysi
Maria Konopnicka
forma twórczości: role reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
2 grudnia 1967 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Bernardo reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
2 grudnia 1967 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Goniec reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 lutego 1968 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
forma twórczości: role reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 czerwca 1968 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
postać: Kadet, Pierrot, Młody złodziej reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
6 grudnia 1968 |
Zaklęty jawor
Kann Maria
postać: Kasper Jawor reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
26 kwietnia 1969 |
Krewniaki
Bałucki Michał
postać: Buchalter reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
27 lipca 1969 |
Antygona
Sofokles
postać: Starzec z chóru reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
27 lipca 1969 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
19 października 1969 |
Czarodziejski grosz
Władysław Gębik
postać: Strażnik reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
28 lutego 1970 |
Wódko, wódeczko
Jarecki Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 września 1970 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Student I reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Długi reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Flisak reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Josek reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Żołnierz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
14 stycznia 1971 |
Jasełka
Leon Schiller
postać: Melchior, Joseph, Koza, Krakowiak reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
14 stycznia 1971 |
Jasełka
Leon Schiller
postać: Pasterz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
13 marca 1971 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Jambroży reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
25 czerwca 1971 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
postać: Pan Ignacy reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
15 stycznia 1972 |
Żółta ciżemka
Antonina Domańska
postać: Firtelnik reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
29 kwietnia 1972 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Lokaj reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
20 czerwca 1973 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
forma twórczości: role reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
2 lutego 1974 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Aryst reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
20 maja 1974 |
O Rumcajsie rozbójniku
Václav Čtvrtek, Saša Lichý
postać: Janek reżyseria: Lic Aleksander teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
28 września 1974 |
Słodki ptak młodości
Tennessee Williams
postać: Tom JUnior reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
26 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Grabiec reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 grudnia 1974 |
Boy-mędrzec
Tadeusz Boy-Żeleński
postać: Antagonista reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
7 czerwca 1975 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
postać: III Mieszkaniec Efezu reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 lutego 1976 |
Narkomani
Iredyński Ireneusz
postać: Członek orkiestry reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
27 marca 1976 |
Jeszcze raz Elektra
Wiesław Gorecki
postać: Trzeci Przyjemniaczek reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 grudnia 1976 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Zbój Ślicznotka reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 grudnia 1976 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Wiatr reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
5 stycznia 1977 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Szymon z Koryntu reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
9 sierpnia 1977 |
Szkoła żon
Molière
postać: Służący Enryka reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 października 1978 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Połoński Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 lutego 1979 |
Radość z odzyskanego śmietnika
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Kawiarniany polityk reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 lutego 1979 |
Radość z odzyskanego śmietnika
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Poseł, Oficer, Podoficer reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
6 czerwca 1979 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Edek reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
29 marca 1980 |
Polly
Hacks Peter
postać: Vanderbluff reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 września 1980 |
Dyl Sowizdrzał
Grigorij Gorin
postać: Dowódca Gezów-Hołyszów reżyseria: Ryłko Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 lutego 1981 |
Wszystko dla człowieka
Buzatti Dino
postać: Mascherini reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 kwietnia 1981 |
Wesele raz jeszcze
Janusz Krasiński
postać: Sauterzak I reżyseria: Kutryś Ewa teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 kwietnia 1981 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Mile Puljiz reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
31 października 1981 |
Kurhanek Maryli
Mickiewicz Adam
postać: Drugi brat reżyseria: Lassek Ewa teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
30 maja 1982 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Minister Gospodarki reżyseria: Olesiński Ryszard teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
29 stycznia 1983 |
Szaleństwa panny Magdaleny
Bolesław Prus
postać: Zgierski reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
29 stycznia 1983 |
Szaleństwa panny Magdaleny
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
30 września 1984 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Rembo reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1985 |
Kochankowie piekła
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Oficer księcia reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
19 października 1986 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Montek reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 stycznia 1987 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Kapitan Zerwiłebski reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 maja 1987 |
Niedole cnoty
Donatien Sade de markiz
postać: Chirurg 2 reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 maja 1987 |
Niedole cnoty
Donatien Sade de markiz
postać: Fałszerz 3 reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 grudnia 1987 |
Nieśmiały na dworze
Tirso Molina de
postać: Tarso reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
3 grudnia 1988 |
Krawcy szczęścia
Kwinta Tadeusz
postać: Minister Spokoju reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
8 kwietnia 1989 |
33 omdlenia
Antoni Czechow
postać: Czubukow, Łuka, Szypuczin reżyseria: Pawłowicz Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
28 stycznia 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Kier. Pietrow reżyseria: Ziętarski Wojciech teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chleburad reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Melchior reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Starosta reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
16 marca 1991 |
Wieczór Trzech Króli albo co chcecie
William Shakespeare
postać: Ksiądz reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
8 kwietnia 1991 |
Tajemniczy ogród
Burnett Frances
postać: Ben Weatherstaff reżyseria: Święch Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
17 kwietnia 1993 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Prawnik reżyseria: Piskorz Leszek teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
8 maja 1994 |
Mayday
Ray Cooney
postać: Reporter reżyseria: Pokora Wojciech teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|