3 listopada 1989 |
Wilk, robal i koźlęta
Aleksander Abe
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
12 kwietnia 1992 |
Pory roku
Aleksander Abe
postać: Pies reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 października 1992 |
Dog Ciyy
Romanski Krzsztof
forma twórczości: role reżyseria: Romański Krzysztof teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
27 lutego 1994 |
Diabły w Brugeladii
Michel de Ghelderode
postać: Fergeryta reżyseria: Ochmańska Liliana, Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
18 grudnia 1994 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Mama Tygrysica, Zebra, Sprzedawczyni reżyseria: Antończak Aleksander teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 października 1995 |
Drewniany pajacyk
Agata Sowa
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
18 października 1996 |
Historia o królewiczu Rumianku
Józef Ignacy Kraszewski
forma twórczości: role reżyseria: Grzywaczewska Ewa teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
9 stycznia 1998 |
Kowal
Gustaw Morcinek
forma twórczości: role reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Banialuka - Ośrodek Teatralny, Bielsko-Biała
|
28 listopada 1999 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Banialuka - Ośrodek Teatralny im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
1 lutego 2004 |
Koziołek Matołek 2
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
7 listopada 2004 |
Cesarskie Słowiki
Agata Sowa
postać: Dworzanin I reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
27 listopada 2005 |
Kot w butach
Ewa Szelburg-Zarembina
postać: Kucharka, Ojciec reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
11 marca 2007 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Służąca reżyseria: Nosálek Petr teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
25 listopada 2007 |
Czerwony Kapturek
Agata Sowa
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
30 listopada 2008 |
Ferdynand Wspaniały
Ludwik Jerzy Kern
forma twórczości: role reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
29 listopada 2009 |
Śpiąca królewna
Aleksander Maksymiak
forma twórczości: role reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
26 listopada 2010 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
postać: Mama, Czarownica reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
8 kwietnia 2011 |
Calineczka
Marta Guśniowska
postać: Ropucha, Myszka reżyseria: Mazurkiewicz Witold teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
18 września 2011 |
Czarnoksiężnik z Krainy Oz
Lyman Frank Baum
postać: Zła Czarownica z Zachodu, Małpa reżyseria: Nosálek Petr teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
20 kwietnia 2012 |
Gwiazda
Helmut Kajzar
forma twórczości: role reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
21 września 2012 |
Ballady i romanse
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
21 marca 2014 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Mrukioza/Królowa reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
23 listopada 2014 |
Królewna Śnieżka
Tomasz Man
forma twórczości: role reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
1 marca 2015 |
Bajka o szczęściu
Izabela Degórska
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
20 września 2015 |
Księga dżungli
Roksana Jędrzejewska-Wróbel
forma twórczości: role reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
16 września 2016 |
Zielona Gęś
Konstanty Ildefons Gałczyński
postać: Hermenegilda Kociubińska reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
26 listopada 2017 |
Smacznego, proszę wilka!
Marta Guśniowska
postać: Babcia Zajączka, Kukułka reżyseria: Guśniowska Marta teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
23 września 2018 |
Tuwim i...
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
23 lutego 2020 |
Księżniczka na ziarnku grochu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|