27 lutego 1981 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Jagiełło reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
27 lutego 1981 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Krawiec reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
27 lutego 1981 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Maciek reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
27 lutego 1981 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Marszałek reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
27 lutego 1981 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Ułan z 1831 roku reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
27 lutego 1981 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Żyd reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
16 lipca 1983 |
O Piaście i Popielu
Anna Świrszczyńska
postać: Żołnierz reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
16 lipca 1983 |
O Piaście i Popielu
Anna Świrszczyńska
postać: Stryj II reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
16 lipca 1983 |
O Piaście i Popielu
Anna Świrszczyńska
postać: Pielgrzym I reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
16 lipca 1983 |
O Piaście i Popielu
Anna Świrszczyńska
postać: Czarny Baran reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
16 lipca 1983 |
O Piaście i Popielu
Anna Świrszczyńska
postać: Bartnik reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
28 kwietnia 1984 |
O Kasi, co gąski zgubiła
Maria Kownacka
postać: Jeż reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
28 kwietnia 1984 |
O Kasi, co gąski zgubiła
Maria Kownacka
postać: Juhas reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
28 kwietnia 1984 |
O Kasi, co gąski zgubiła
Maria Kownacka
postać: Skrzat II reżyseria: Dobraczyński Edward teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
12 stycznia 1985 |
Szopka Krakowska
Estreicher S. i T.
postać: Krakowiak;Kasper;Góral;Ułan;.. reżyseria: Radkowski Bohdan teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
12 stycznia 1985 |
Szopka Krakowska
Estreicher S. i T.
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Radkowski Bohdan teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
18 lutego 1989 |
Bajka o carze Sałtanie
Aleksander Puszkin
postać: Puszkin reżyseria: Mazin Grigorij teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
26 stycznia 1994 |
Czarnoksiężnik z Oz
Lyman Frank Baum
forma twórczości: role reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 maja 1994 |
Czarodziejski wiatrak
Alina Afanasjew, Jerzy Afanasjew
postać: Młynarz, Król Pik, Walet Pik reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
10 grudnia 1994 |
Krzesiwo
Andersen Hans Christian
postać: Król reżyseria: Kobrzyński W.,Czołpiński W. teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
17 czerwca 1995 |
Kopciuszek
Prokofiew S.,Wilkowski J.
postać: Książę reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
4 stycznia 1996 |
Niebieski piesek
Urban Gyula
postać: Policjant,Gospodarz,Chuliburek reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 września 1996 |
O Zwyrtale Muzykancie
Wilkowski Jan
postać: Diabeł Czarny I,Graf,Zbójnik reżyseria: Głuszczak Bogdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
9 listopada 1996 |
Wszyscy kochamy Barbie
Jerzy Niemczuk
forma twórczości: role reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
8 marca 1997 |
Malutka czarownica
Preussler Otfried
postać: Najważniejsza czarownica reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
11 maja 1997 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
forma twórczości: role reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
7 grudnia 1997 |
Miłość do trzech pomarańczy
Zbigniew Głowacki
postać: Brighella, Morgana, Pies reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 marca 1998 |
Pan Plamka i jego kot
Koecher-Hensel Agnieszka
postać: Sędzia;Dyrektor cyrku;Kelner reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
16 maja 1998 |
Tajemnice olsztyńskiego zamku
Jakóbczyk Krystyna
postać: Pan Czas reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
6 listopada 1998 |
Chłopiec z gwiazd
Oscar Wilde
postać: Drwal II, Kamerdyner reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
20 lutego 1999 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
11 września 1999 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Pan Radca reżyseria: Plewako Jan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
7 listopada 1999 |
Sklep z zabawkami
Popescu Aleksander
postać: Krętacz; Staruszek I; Faun II reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
26 lutego 2000 |
Szałaputki
Ryl-Krystianowski Janusz
postać: Pan Opowiadalski reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
30 września 2000 |
Wróżka i demon
Rochowiak Jerzy
postać: Demon reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
24 lutego 2001 |
Na Olimpie
Okoń Norbert
postać: Posejdon; Minos reżyseria: Wicza-Pokojski Romuald teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
2 czerwca 2001 |
Pinokio
Zbigniew Głowacki
postać: Dżepetto, Ojciec Rozyny reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
15 grudnia 2001 |
Baśń o ...
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Drzewo reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 kwietnia 2002 |
Wariat i zakonnica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Prof. Ernest Walldorff reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 grudnia 2002 |
Ballady i romanse Adama Mickiewicza
Adam Mickiewicz
postać: Wociech, Stary, Młodszy Brat reżyseria: Wicza-Pokojski Romuald teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 czerwca 2003 |
Tymoteusz i Psiuńcio
Wilkowski Jan
postać: Lis reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
17 kwietnia 2004 |
Emilka w Krainie Snów
Ewa Piotrowska
postać: Długonos reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
17 kwietnia 2004 |
Emilka w Krainie Snów
Ewa Piotrowska
postać: Pradziad Pratworzasty reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
22 maja 2004 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
postać: Lucky reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
19 kwietnia 2008 |
O diabełku Widełku
Pierre Gripari
postać: Głos Boga reżyseria: zespół teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
12 marca 2011 |
Na Arce o ósmej
Ulrich Hub
postać: głos Noego reżyseria: Pecko Marián teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
6 stycznia 2018 |
Białe Tango
Michał Kaźmierczak
forma twórczości: role reżyseria: Polívka Jan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|