11 stycznia 1971 |
Bo my jesteśmy z Woli...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Januszkiewicz Maria teatr: Sala Kongresowa PKiN, Warszawa
|
11 marca 1971 |
Bolero
Maurice Ravel
forma twórczości: role reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
11 marca 1971 |
Symfonia fantastyczna
Berlioz Hector
postać: Wielbiciel reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 lipca 1971 |
Koronacja Poppei
Claudio Monteverdi
forma twórczości: role reżyseria: René Ludwik teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 grudnia 1971 |
Balety polskie
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: role reżyseria: Makarowski Jerzy, Bochenek Marta, Compe Mariquita, Compe Mariquita teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 kwietnia 1972 |
Cztery balety
José Berghmans
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 kwietnia 1972 |
Cztery balety
Aleksander Mosołow
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 kwietnia 1972 |
Cztery balety
Béla Bartók
postać: Opryszek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 grudnia 1972 |
Etiudy baletowe
Tadeusz Baird
forma twórczości: role reżyseria: Compe Mariquita, Compe Mariquita, Gruca Witold, Gruca Witold, Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 grudnia 1972 |
Czy to bajka, czy nie bajka
Wiesława Czapińska, Barbara Wachowicz
postać: Królewicz Złocień reżyseria: Zaczyk Stanisław teatr: Sala Kongresowa PKiN, Warszawa
|
18 marca 1973 |
Pietruszka
Igor Strawiński
postać: Główny woźnica reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
18 marca 1973 |
Pożądanie (Balet)
Grażyna Bacewicz
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 listopada 1973 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Chaliułow Borys teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
6 kwietnia 1974 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: role reżyseria: Messerer Asaf teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 września 1974 |
Rzeźby mistrza Piotra
Twardowski Romuald
postać: Rzeźba II reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
13 kwietnia 1975 |
Balety Birgit Cullberg
Knudage Riisager
postać: Naid reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
13 kwietnia 1975 |
Balety Birgit Cullberg
Ture Rangström
postać: Andrzej reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
13 kwietnia 1975 |
Balety Birgit Cullberg
Knudage Riisager
postać: Antti reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 kwietnia 1976 |
III Symfonia
Tadeusz Baird
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 kwietnia 1976 |
Stanisław i Anna Oświęcimowie
Karłowicz Mieczysław
postać: Adorator Anny reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 kwietnia 1976 |
Wesele w Ojcowie
Kurpiński Karol, Damse Józef
postać: Kum I reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
17 kwietnia 1977 |
La fille mal gardée
Ferdinand Hérold
postać: Wieśniak reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 czerwca 1977 |
Sylfidy
Fryderyk Chopin
forma twórczości: realizacja choreograficzna reżyseria: Fokin Michaił teatr: Opera Śląska, Bytom
|
2 kwietnia 1978 |
Balety Serge Lifara
Georges Auric
postać: Marynarz reżyseria: Lifar Serge teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 listopada 1978 |
Balety Yuriko
Antonio Vivaldi
forma twórczości: role reżyseria: Yuriko . teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 listopada 1978 |
Balety Yuriko
Tadeusz Szeligowski
forma twórczości: role reżyseria: Yuriko . teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 listopada 1978 |
Balety Yuriko
Adam Jarzębski
postać: Pan w kawiarni reżyseria: Yuriko . teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 listopada 1978 |
Balety Yuriko
Adam Jarzębski
postać: Chuligan reżyseria: Yuriko . teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 marca 1979 |
Maskarada
Chaczaturian Aram
forma twórczości: role reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 marca 1979 |
Szeherezada
Rimski-Korsakow Mikołaj
postać: Niewolnik reżyseria: Kuzniecowa Raisa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 marca 1979 |
Zaloty
Szczedrin Rodion
postać: Koczkariew reżyseria: Graczyk Jerzy teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 września 1979 |
Giselle
Adolphe Adam
forma twórczości: przekaz choreograficzny reżyseria: Marius Petipa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
23 grudnia 1979 |
Balety Walentina Jelizarjewa
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
forma twórczości: role reżyseria: Jelizarjew Walentin teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 grudnia 1979 |
Balety Walentina Jelizarjewa
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: role reżyseria: Jelizarjew Walentin teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 marca 1980 |
Alberto Mendez - balety
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Alonso Alicja, Mendez Alberto teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
31 maja 1980 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Piasecki Jarosław, wg Wasilija Wajnonena i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
28 listopada 1981 |
Fantazje
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
26 czerwca 1982 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1982 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Swat teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1982 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Góral teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1982 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Drużba teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Catalabutte teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Książę Charmant teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 września 1983 |
Borys Godunow
Modest Musorgski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Manuel Falla de
forma twórczości: asystent choreografa, asystent choreografa reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Manuel Falla de
postać: Pasterz reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
postać: Wysłannik Św.Oficjum reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
forma twórczości: role reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
13 lipca 1984 |
Paziowie królowej Marysieńki
Duniecki Stanisław
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dzienisiewicz Maciej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 lutego 1985 |
Jadwiga królowa Polski
Kurpiński Karol
forma twórczości: role reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
7 grudnia 1985 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Marius Petipa, Lew Iwanow teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
14 marca 1986 |
Alberto Mendez - balety
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Alonso Alicja, Mendez Alberto teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
10 maja 1986 |
Bal kadetów
Strauss Johann
postać: Generał reżyseria: Collins Richard teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 stycznia 1987 |
Nienasycenie
Tomasz Stańko
postać: Ojciec, Genezyp Kapen de Vahas reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 listopada 1987 |
Bramy raju
Bruzdowicz Joanna
postać: Grek reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
27 maja 1988 |
System dra Smoły i prof. Pierza
Stefan Kisielewski
postać: Czajnik reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 kwietnia 1990 |
Paziowie królowej Marysieńki
Duniecki Stanisław(wznowienie)
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Don Kichote
Ludwig Alois Minkus
postać: Lorenzo reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Muzy Chopina
Fryderyk Chopin
postać: Książę reżyseria: Chynowski Paweł, Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 października 1991 |
Grek Zorba
Mikis Theodorakis
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 grudnia 1992 |
Brazylijczyk w Paryżu
Małecki Maciej,Massine Lorca
postać: Kelner reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 października 1993 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Mędrzec reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 października 1993 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Mężczyzna reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 czerwca 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 września 1995 |
La Fille mal gardée
Ferdinand Hérold
postać: Notariusz reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 marca 1996 |
Córka źle strzeżona
Herold Ferdinand
postać: Notariusz wiejski reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Ojciec Laurenty reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Pan Monteki reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Catalabutte reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
7 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Verdi Giuseppe
postać: Kardynał Richelieu reżyseria: Prokovsky Andre teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Verdi Giuseppe
forma twórczości: korepetytor baletu reżyseria: Prokovsky Andre teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 kwietnia 2000 |
Gala Niżyńskiego
Fryderyk Chopin
forma twórczości: realizacja baletu reżyseria: Fokin Michaił, Wesołowski Emil, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 marca 2003 |
Powracające fale (wznowienie)
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: korepetytor baletu Wieczór pt. - Tryptyk polski reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 marca 2003 |
Krzesany (wznowienie)
Kilar Wojciech
forma twórczości: korepetytor baletu Wieczór pt. - Tryptyk polski reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 marca 2003 |
Harnasie (wznowienie)
Szymanowski Karol
forma twórczości: korepetytor baletu Wieczór pt. - Tryptyk polski reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 lutego 2005 |
Galowy wieczór baletowy
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Andrzejewska Paulina, Gutek-Woźniak Dobrosława, Popławski Piotr, Aleksander-Kmieć Katarzyna, Krzyśków Anna, Frąckowiak Krystyna, Heckmann Jochen, Madia Giorgio teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 czerwca 2005 |
Kandyd
Leonard Bernstein
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 maja 2006 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 stycznia 2007 |
Rudolf Valentino
Dębski Krzesimir
postać: Operator reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
12 maja 2007 |
Kopciuszek
Rossini Gioacchino
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Madia Giorgio teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 grudnia 2007 |
W polskim dworze
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: przygotowanie baletu reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 kwietnia 2008 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: asystent choreografa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 listopada 2008 |
Anna Karenina
Rodion Szczedrin
forma twórczości: korepetytor baletu reżyseria: Ratmansky Alexei teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 listopada 2008 |
Anna Karenina
Rodion Szczedrin
postać: Sługa Karenina reżyseria: Ratmansky Alexei teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|