1 lutego 1988 |
Miss samotnych serc
Nathaniel West
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lengren Tomasz teatr: Teatr Telewizji
|
1 kwietnia 1992 |
Przeprowadzka
Williamson David
forma twórczości: scenografia z Anną Wunderlich reżyseria: Gąsiorowski Jacek teatr: Teatr Telewizji
|
9 listopada 1992 |
Płatonow
Antoni Czechow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Domalik Andrzej teatr: Teatr Telewizji
|
3 stycznia 1994 |
Historia jednego dnia z epilogiem
Mervyn Jones
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dutkiewicz Maciej teatr: Teatr Telewizji
|
3 marca 1994 |
Wyspa
Francois Boyer
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gąsiorowski Jacek teatr: Teatr Telewizji
|
2 maja 1994 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lipińska Olga teatr: Teatr Telewizji
|
27 marca 1996 |
Strażniczka muzyki
Ernotte Andre, Tiber Elliot
forma twórczości: scenografia z Anną Wunderlich reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Telewizji
|
1 maja 1996 |
W sprawie ogłoszenia
Gripari Pierre
forma twórczości: scenografia z Anną Wunderlich reżyseria: Gąsiorowski Jacek teatr: Teatr Telewizji
|
27 maja 1996 |
Ach, co za wynalazek
Michaił Bułhakow
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Zaorski Janusz teatr: Teatr Telewizji
|
15 grudnia 1996 |
Sklep z zabawkami
Popescu Alexandru
forma twórczości: scenografia (kostiumy Jagna Janicka) reżyseria: Gąsiorowski Jacek teatr: Teatr Telewizji
|
20 stycznia 1997 |
Baryłeczka
Guy Maupassant
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lipińska Olga teatr: Teatr Telewizji
|
28 września 1998 |
Portret wenecki
Herling-Grudziński Gustaw
forma twórczości: scenografia (kostiumy Magda Maciejewska) reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Telewizji
|
24 listopada 2003 |
Śmiech w ciemności
Vladimir Nabokov
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bajon Filip teatr: Teatr Telewizji
|
2 listopada 2005 |
Oskar i pani Róża
Eric-Emmanuel Schmitt
forma twórczości: scenografia reżyseria: Piwowski Marek teatr: Teatr Telewizji
|