26 marca 1979 |
Złoty klucz
Jan Ośnica
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Dobromilski Włodzimierz teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
3 września 1980 |
Królewna i echo
Vlasta Pospisilova
forma twórczości: muzyka reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
15 października 1981 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Wojciech Żukrowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Radkowski Bohdan teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
8 października 1983 |
Spowiedź w drewnie
Jan Wilkowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wilkowski Jan teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
8 października 1983 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
forma twórczości: muzyka reżyseria: Głuszczak Bohdan, Wilkowski Jan teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
29 września 1985 |
Królewna i echo
Vlasta Pospisilova
forma twórczości: muzyka reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Lubuski Teatr (Scena Lalkowa), Zielona Góra
|
21 listopada 1987 |
Kulawy kogucik
Moskowa Rada
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Goczeva Marina teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
23 listopada 1991 |
Krakowiacy i Górale, czyli cud mniemany
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: dyrygent reżyseria: Kolberger Krzysztof teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
17 kwietnia 1993 |
Niebieski Piesek
Gyula Urbán
forma twórczości: muzyka reżyseria: Dobromilski Włodzimierz teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
4 grudnia 1993 |
Cudoki krakowskie, czyli Szopka po polsku
Bohdan Głuszczak
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
30 września 1995 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: kierownictwo chóru reżyseria: Majewski Lech teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
forma twórczości: dyrygent, kierownictwo muzyczne reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 grudnia 1995 |
Gala jubileuszowa 1870-1995
Program składany
forma twórczości: dyrektor chóru reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 grudnia 1995 |
Spowiedź w drewnie
Jan Wilkowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wilkowski Jan teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
16 grudnia 1995 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: dyrektor chóru reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 lutego 1996 |
Mazepa
Czajkowski Piotr
forma twórczości: kierownictwo chóru reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
20 kwietnia 1996 |
II Symfonia (Symfonia zmartwychwstania)
Gustav Mahler
forma twórczości: dyrygent chóru teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
11 października 1996 |
Ave Maria. Te Deum
Anton Brucner
forma twórczości: przygotowanie chóru teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
11 października 1996 |
Stabat Mater
Karol Szymanowski
forma twórczości: przygotowanie chóru teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
10 listopada 1996 |
Symfonia tysiąca
Mahler Gustav
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
15 grudnia 1996 |
Exodus
Wojciech Kilar
forma twórczości: kierownictwo chóru teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
15 grudnia 1996 |
Psalmy Jerozolimskie
Noam Sheriff
forma twórczości: kierownictwo chóru teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
19 grudnia 1996 |
Turandot(wznowienie po raz 56)
Puccini Giacomo
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Marek Weiss-Grzesiński teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
26 stycznia 1997 |
Kawaler srebrnej róży
Richard Strauss
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Pizzi Pier Luigi teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
12 marca 1997 |
Rigoletto
Verdi Giuseppe
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Deflo Gilbert teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
24 maja 1997 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
30 października 1997 |
Symfonia Dantejska Symfonia...
Liszt Ferenc
forma twórczości: dyrygent chóru (koncert nadzwyczajny) teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
10 listopada 1997 |
Tryptyk polski
Wieczór baletowy
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Dramatyczna), Warszawa
|
9 grudnia 1997 |
Simon Boccanegra
Verdi Giuseppe
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Pier`Alli Pier Luigi teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
9 stycznia 1998 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Żuławski Andrzej teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
13 lutego 1998 |
Semiramida
Rossini Gioacchino
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
25 kwietnia 1998 |
Bal maskowy
Giuseppe Verdi
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 stycznia 1999 |
Rigoletto (wznowienie)
Verdi Giuseppe
forma twórczości: przygotowanie chóru reżyseria: Deflo Gilbert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|