10 września 1946 |
Dwadzieścia dni kozy
Maurice Hennequin, Pierre Veber
postać: Albert Thommerei reżyseria: Czabanowski Jan teatr: Teatr Mały, Szczecin
|
1 marca 1947 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
postać: Kolega II reżyseria: Karczewski Zdzisław teatr: Komedia Muzyczna, Szczecin
|
20 marca 1947 |
Mąż pognębiony
Molière
postać: Klitander reżyseria: Lotar Henryk teatr: Komedia Muzyczna, Szczecin
|
24 maja 1947 |
Gdzie diabeł nie może
Roman Niewiarowicz
postać: 2-gi pielęgniarz reżyseria: Lasoń Władysław teatr: Teatr Miejski, Koszalin
|
24 maja 1947 |
Gdzie diabeł nie może
Roman Niewiarowicz
postać: Pacjent reżyseria: Lasoń Władysław teatr: Teatr Miejski, Koszalin
|
28 czerwca 1947 |
Białe fartuszki
Konstanty Krumłowski
postać: Lekarz reżyseria: Lasoń Władysław teatr: Teatr Miejski, Koszalin
|
30 listopada 1948 |
Syn pułku
Walentyn Katajew
postać: Wartownik reżyseria: Karbowski Józef teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
9 marca 1949 |
Wiosna w Norwegii
Stuart Engstrand
postać: Doktor reżyseria: Wysocka Lidia, Butrym Seweryn, Malatyński Stanisław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
18 kwietnia 1949 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
postać: Doktór Kos reżyseria: Sawan Zbigniew teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
18 września 1949 |
Tu mówi Tajmyr
Aleksander Galicz, Konstanty Isajew
postać: Gość hotelowy reżyseria: Chmielewski Zygmunt teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
28 grudnia 1949 |
Książę i żebrak
Mark Twain
postać: Dick reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
28 grudnia 1949 |
Książę i żebrak
Mark Twain
postać: Paź do bicia reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
1 lutego 1950 |
Dorożką po Warszawie
Michał Czerwiński, Włodzimierz Mass
postać: Pucybut I reżyseria: Macherski Włodzimierz, Wroński Roman teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
7 maja 1950 |
Kredowe koło
Tao Li Hsing
postać: Tung Czao reżyseria: Dobrowolski Władysław Jan teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
2 grudnia 1950 |
O krasnoludkach i sierotce Marysi
Maria Konopnicka
postać: Lis Sadełko reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
20 stycznia 1951 |
Nasze dziewczęta
Maciej Słomczyński
postać: Władek Domagała reżyseria: Zamkow Lidia teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
27 czerwca 1959 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Kapelan reżyseria: Deskur Maria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 grudnia 1959 |
Drzewa umierają stojąc
Alejandro Casona
postać: Nieznajomy reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 maja 1960 |
Perykles książę Tyru
William Shakespeare
postać: Kleon reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 lipca 1960 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Gralon reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 lipca 1960 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kanclerz reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 lutego 1961 |
Pięć wieczorów
Aleksander Wołodin
postać: Sławek reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 kwietnia 1961 |
Alchemik
Ben Jonson
postać: Kastril reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 kwietnia 1962 |
Don Juan, czyli umiłowanie geometrii
Max Frisch
postać: Kuzyn III reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Nowy), Poznań
|