11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 grudnia 2003 |
Letnicy
Maksym Gorki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
13 stycznia 2006 |
Tango operita: szare kwiaty
Kołakowski Roman
postać: Astoria III reżyseria: Staniek Jarosław teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
15 września 2006 |
Malambo
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: choreografia reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Laboratorium Dramatu, Warszawa
|
22 września 2006 |
Carmen TV
Georges Bizet
postać: Carmen reżyseria: Staniek Jarosław teatr: przedstawienie impresaryjne
|
16 lutego 2007 |
Tango Piazzolla
Burzyńska Anna
forma twórczości: choreografia z Katarzyną Skawińską reżyseria: Opalski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
27 kwietnia 2007 |
Boska!
Peter Quilter
postać: Maria reżyseria: Domalik Andrzej teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
15 listopada 2007 |
Tango moja miłość
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Teatr Studio Buffo, Warszawa
|
17 listopada 2007 |
Tangomania
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Teatr Studio Buffo, Warszawa
|
31 maja 2008 |
Maestro
Jarosław Abramow-Newerly
forma twórczości: choreografia reżyseria: Smolar Anna teatr: Laboratorium Dramatu, Warszawa
|
6 września 2008 |
Frida K.
Gloria Montero
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
15 listopada 2008 |
Bóg
Woody Allen
forma twórczości: choreografia reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
26 września 2009 |
Bagdad Café
Percy Adlon
forma twórczości: role reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
14 lutego 2010 |
Testament cnotliwego rozpustnika
Anatolij Krym
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Emilian teatr: Teatr Kamienica, Warszawa
|
14 lutego 2010 |
Testament cnotliwego rozpustnika
Anatolij Krym
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kamiński Emilian teatr: Teatr Kamienica, Warszawa
|
12 lipca 2010 |
Flamenco namiętnie
.
forma twórczości: role teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
15 października 2010 |
Plac Apokalipsa
.
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Marmarinos Michael teatr: Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka, Warszawa
|
16 października 2010 |
Nasza klasa
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: choreografia reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
15 stycznia 2011 |
Mistrz & Małgorzata story
Michaił Bułhakow
postać: Natasza/Małgorzata reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 marca 2011 |
Sługa dwóch panów
Peter Turrini
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
21 maja 2011 |
Tango Nuevo
Astor Piazzolla
forma twórczości: choreografia, tekst reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 czerwca 2011 |
Koziołek Matołek
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
30 września 2011 |
Strategia motyli
Esther Vilar
forma twórczości: choreografia reżyseria: Derebecki Zdzisław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
21 października 2011 |
Proces
Franz Kafka
postać: Woźna reżyseria: Bała Jacek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 listopada 2011 |
Tango Nuevo
Astor Piazzolla
forma twórczości: choreografia, tekst reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
1 czerwca 2012 |
Kopciuszek
Jan Brzechwa
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ciunelis Maria teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
6 lipca 2012 |
W kręgu namiętności. Tango Piazzolla
Anna Burzyńska
forma twórczości: choreografia reżyseria: Opalski Józef teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
7 lipca 2012 |
Madame
Antoni Libera
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Krofta Jakub teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
25 stycznia 2013 |
Kamasutra
Mallanaga Watsjajana
forma twórczości: choreografia reżyseria: Figura Aldona teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
13 lutego 2013 |
Don Juan w Warszawie
Maciej Łubieński, Michał Walczak
forma twórczości: role reżyseria: Walczak Michał teatr: Pożar w burdelu, Warszawa
|
6 kwietnia 2013 |
Młody Stalin. Prawdopodobna historia
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: choreografia reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
9 listopada 2013 |
Zorro
Stephen Clark, Helen Edmundson
forma twórczości: role reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
8 marca 2014 |
Bromba w sieci
Maciej Wojtyszko
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr 6.piętro, Warszawa
|
3 października 2014 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Figura Aldona teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
17 grudnia 2014 |
Upadłe anioły
Noël Coward
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Janda Krystyna teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
6 czerwca 2015 |
Raj dla opornych
Michele Riml
forma twórczości: choreografia reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
13 czerwca 2015 |
Raj dla opornych
Michele Riml
forma twórczości: choreografia reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
1 sierpnia 2015 |
Gorączka powstańczej nocy. Ostateczne starcie
Maciej Łubieński, Michał Walczak
forma twórczości: choreografia reżyseria: Walczak Michał teatr: Pożar w burdelu, Warszawa
|
7 listopada 2015 |
Barbarzyńcy
Maksym Gorki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Sajnuk Adam teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
12 marca 2016 |
Pozory mylą
Seymour Blicker
postać: Nancy reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Agencja Artystyczna Certus, Częstochowa
|
6 maja 2016 |
Niedźwiedź Wojtek
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
1 października 2016 |
Cafè Luna
Anna Burzyńska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Opalski Józef teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
20 grudnia 2016 |
Lekcje stepowania
Richard Harris
postać: Mavis reżyseria: Janda Krystyna teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
17 marca 2017 |
Historia Jakuba
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
10 grudnia 2017 |
Byk Ferdynand
Tomasz Karolak
forma twórczości: choreografia reżyseria: Karolak Tomasz teatr: Teatr IMKA, Warszawa
|
10 grudnia 2017 |
Byk Ferdynand
Tomasz Karolak
forma twórczości: role reżyseria: Karolak Tomasz teatr: Teatr IMKA, Warszawa
|
25 kwietnia 2019 |
Almodovaria
Maria Janicka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wieczur-Bluszcz Anna teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
31 stycznia 2020 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wieczur-Bluszcz Anna teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
31 stycznia 2020 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Mauretanka (gościnnie) reżyseria: Wieczur-Bluszcz Anna teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
4 lipca 2021 |
Ludzie, miejsca i rzeczy
Duncan Macmillan
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wieczur-Bluszcz Anna teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
8 stycznia 2022 |
Sztuka intonacji
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wieczur Anna teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
8 lipca 2022 |
Amadeusz
Peter Shaffer
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wieczur Anna teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
25 marca 2023 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
forma twórczości: choreografia, ruch sceniczny reżyseria: Wieczur Anna teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|