11 maja 1979 |
Szalona Greta
Grochowiak Stanisław
postać: Xenia reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 września 1979 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Paulina reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
27 października 1979 |
Przygody Guliwera
Jonathan Swift
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kelm Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
27 października 1979 |
Przygody Guliwera
Jonathan Swift
forma twórczości: role reżyseria: Kelm Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 listopada 1979 |
Gdzie jest twój tata smarkata
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Dudzińska Irena teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 marca 1980 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nyczak Janusz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 marca 1980 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Dziewczyna I reżyseria: Nyczak Janusz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 marca 1980 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebraczka reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 lipca 1980 |
Wesele Figara albo Szalony dzień
Pierre A. Beaumarchais
postać: Zuzanna reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 listopada 1980 |
Wieczór Trzech Króli albo co chcecie
William Shakespeare
postać: Viola reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
22 lutego 1981 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Józia reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 maja 1981 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
postać: Kobieta III reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 lutego 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Katarzyna reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
29 maja 1982 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Helena reżyseria: Szulczyński Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
12 września 1982 |
Kram Karoliny
Michel de Ghelderode
forma twórczości: role reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
22 stycznia 1984 |
Słowik
Bryll Ernest
postać: Ministrowa reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 listopada 1984 |
Kreacja
Iredyński Ireneusz
postać: Gosia reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 kwietnia 1986 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Szatan reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Widmo Cara IV reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Wioletta I reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
25 października 1987 |
Ermida albo Królena pasterska
Stanisław Herakliusz Lubomirski
postać: Lisetta reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 listopada 1987 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
31 stycznia 1988 |
Troilus i Kressyda
William Shakespeare
postać: Andromacha reżyseria: Pazdro Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 1988 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Matylda reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 1988 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 1989 |
Gwiazdy na porannym niebie
Aleksander Galin
postać: Anna reżyseria: Kosiukow Giennadij teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1989 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Kucharz, Dama, Wieśniaczka reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1990 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Kasandra reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1990 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Noc reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 stycznia 1991 |
Biesiada polska
Witold Gombrowicz
postać: Księżna, Cecylia de Trapalanda, "Hrabina Kotłubaj" reżyseria: Cirin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 maja 1991 |
Happy End
Bertolt Brecht, Dorothy Lane, Kurt Weill
postać: Major Armii Zbawienia, Szara Dama reżyseria: Sikora Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 października 1991 |
Jeśli jesteś katolikiem
O Malley Mary
postać: Matka Tomasz z Akwinu reżyseria: Haeys Kevin teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 października 1991 |
Jeśli jesteś katolikiem
Mary O'Malley
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hayes Kevin teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 października 1991 |
Jeśli jesteś katolikiem
Mary O'Malley
postać: Matka Tomasz z Akwinu reżyseria: Hayes Kevin teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 grudnia 1991 |
Wielkoludy
Andrzej Maleszka
postać: Wielkolud-Berta reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 lutego 1992 |
Panna Julia
August Strindberg
postać: Krystyna reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 listopada 1992 |
Arlekinada
Rattigan Terence
postać: Panna Fishlock reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Dziewczynka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Mała Rozbójniczka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Sen reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Wnuczka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
28 sierpnia 1993 |
Piaf
Gems Pam
postać: Toine reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
13 listopada 1993 |
Zemsta
Fredro Aleksander
forma twórczości: role reżyseria: Jarosław Ostaszkiewicz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 lutego 1994 |
Zbrodnie serca
Henley Beth
postać: Lenny MaGrath reżyseria: Nowara Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
25 listopada 1994 |
Play Strindberg Totentanz
Friedrich Dürrenmatt
postać: Alicja reżyseria: Enukidze Andro teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
25 listopada 1994 |
Play Strindberg Totentanz
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Enukidze Andro teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 grudnia 1994 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Pasażer reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 grudnia 1994 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Róża reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1996 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Staszka reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1996 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Fifi reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 maja 1996 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Maryla Cuthbert reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
24 października 1996 |
Ułani
Rymkiewicz Jarosław Marek
postać: Ciotunia reżyseria: Ostaszkiewicz Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 lutego 1997 |
Ożenek
Gogol Mikołaj
postać: Fiokła Iwanowna reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 kwietnia 1997 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Wdowa reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
13 grudnia 1997 |
Czas Silniejszej
August Strindberg
postać: Pani X reżyseria: Matusz Rafał, Ringler Natalia teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
13 grudnia 1997 |
Czas Silniejszej
August Strindberg
postać: Panna Y reżyseria: Matusz Rafał, Ringler Natalia teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 maja 1998 |
Hipnoza
Antoni Cwojdziński
postać: Rena reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 grudnia 1998 |
Kwiaty zła zabawa wyśniona
Charles Baudelaire
postać: Nasza Pani Ciemności reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
13 marca 1999 |
Piłat
Bąk Wojciech
postać: Klaudia reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
10 kwietnia 1999 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Hrabina Idalia reżyseria: Tochowicz Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 grudnia 1999 |
Czajka
Antoni Czechow
postać: Irena Nikołajewna Arkadina reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
25 marca 2000 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Matka Wdowa reżyseria: Sabara Rafał teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
forma twórczości: role reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
postać: Gospodyni reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
postać: Sowa reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
29 września 2000 |
Wesele, wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Rachel reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
2 grudnia 2000 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Dyndalska reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 października 2001 |
Tajemniczy Mr.Love
Leach Karoline
postać: Adelajda reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 listopada 2001 |
Kaleka z Inishmaan
Martin McDonagh
postać: Kate reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
26 stycznia 2002 |
Matka Joanna od Aniołów
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Józefa reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2002 |
Chłopi (część I - Jesień)
Władysław Reymont
postać: Jagustynka reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
12 października 2002 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Królowa reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 grudnia 2002 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Belzebub reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 lutego 2003 |
Chłopi (część II - Zima)
Władysław Reymont
postać: Jagustynka reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
3 kwietnia 2003 |
Niepoprawni
Juliusz Słowacki
postać: Hrabina Respektowa reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
3 maja 2003 |
Chłopi (część III - Wiosna)
Władysław Reymont
postać: Jagustynka reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
26 czerwca 2003 |
Format: Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Anna reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 września 2003 |
Chłopi (część IV - Lato)
Władysław Reymont
postać: Jagustynka reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
24 listopada 2003 |
Szaleństwo we dwoje
Ionesco Eugene
postać: Ona reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
6 marca 2004 |
Zabij mnie
Modzelewski Marek
postać: Matka reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 maja 2004 |
Rajmund i Julka
Ray Tomasz
postać: Chabernica reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
11 września 2004 |
Sinobrody nadzieja kobiet
Dea Loher
postać: Ewa reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 października 2004 |
WieCzernik czyli klimaty ...
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
19 lutego 2005 |
Żabia królowa
Kerstin Specht
postać: Matka reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 listopada 2005 |
Ifigenia w Aulidzie
Eurypides
postać: Klytajmestra reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 2006 |
Złodziej
Fo Dario
postać: Żona reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 września 2006 |
Królowa piękności z Leenane
McDonagh Martin
postać: Mag Folan reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 września 2006 |
Królowa piękności z Leenane
McDonagh Martin
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 kwietnia 2007 |
Bardzo prosta historia
Marija Łado
postać: Kobyła Siostrzyczka reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 września 2007 |
Nieśmiały na dworze
Tirso Molina de
postać: Melisa reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 września 2007 |
Nieśmiały na dworze
Tirso Molina de
postać: Lariso reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 listopada 2007 |
Gruba świnia
Neil LaBute
postać: Helen reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 2008 |
Chór sportowy
Elfriede Jelinek
postać: 6 reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 maja 2008 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Waleria reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
3 listopada 2008 |
Kraina miniona (zaduszki poetyckie)
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
13 stycznia 2009 |
Czarne i białe kwiaty
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: role reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Studio Teatralne im.Ireny Solskiej, Warszawa
|
3 kwietnia 2009 |
Jedną ręką
Joël Pommerat
postać: Starsza Kobieta reżyseria: Smolar Anna teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
29 października 2009 |
Nienasycenie
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Matka reżyseria: Hynek Tomasz teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
19 grudnia 2009 |
Yerma
Federico García Lorca
forma twórczości: role reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
15 stycznia 2010 |
Oczarowanie
Hermann Broch
postać: Milandowa reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
30 października 2010 |
Jesteś Bogiem: Paktofonika - Bohaterowie czasów transformacji
.
forma twórczości: role reżyseria: Skonieczny Krzysztof, Dobrowolski Paweł teatr: Komuna//Warszawa, Warszawa
|
31 grudnia 2012 |
Sąd Ostateczny
Ödön von Horváth
postać: Pani Leimgruber reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
8 marca 2013 |
Czarnobylska modlitwa
Swietłana Aleksijewicz
postać: Znachorka reżyseria: Szczepkowska Joanna teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|