5 maja 1961 |
Karykatury
Jan August Kisielewski
postać: P. Borkowska reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
12 listopada 1961 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hesia Dulska reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
5 kwietnia 1962 |
Kuglarze
Zdzisław Skowroński
postać: Sekretarka reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
6 czerwca 1962 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Dunia reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
23 lutego 1963 |
Nagi król
Eugeniusz Szwarc
postać: III Frejlina reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
27 kwietnia 1963 |
Dziewiąty sprawiedliwy
Jerzy Jurandot
postać: Ceila reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
13 kwietnia 1964 |
Marchołt
Brandstaetter Roman
postać: Zosia reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
2 maja 1964 |
Don Alvares albo niesforna w miłości kompanija
Stanisław Herakliusz Lubomirski
postać: Antonija reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
19 czerwca 1964 |
Mirandolina
Goldoni Carlo
postać: Mirandolina reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
6 marca 1965 |
Odwety
Leon Kruczkowski
postać: Lemańska reżyseria: Bessert Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
19 listopada 1965 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Maria reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 stycznia 1966 |
Pan Drops i jego trupa
Jan Brzechwa
postać: Pani reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 kwietnia 1966 |
Amerykanin
Howard Fast
postać: Emma reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
3 listopada 1966 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Elwira reżyseria: Obidowicz Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
3 grudnia 1966 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Juliasiewiczowa z Dulskich reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 listopada 1967 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
postać: Roxana reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
15 marca 1968 |
Druga pułapka miłości
Pierre de Marivaux
postać: Margrabia reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
18 kwietnia 1968 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Violetta reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
9 listopada 1968 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
1 października 1969 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Zajączek reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
11 stycznia 1970 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Podstolina reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
1 marca 1970 |
Czarna komedia
Peter Shaffer
postać: Carol Melkett reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
4 lipca 1971 |
Achilles i panny
Artur Maria Swinarski
postać: Deidamia reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
9 października 1971 |
Szkoła żon
Molière
postać: Agatka reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
3 lutego 1972 |
Krwawe gody
Federico García Lorca
postać: Żebraczka reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
18 lutego 1973 |
Na szkle malowane
Bryll Ernest
postać: Dziewczyna reżyseria: Uryga Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 marca 1974 |
Irydion
Krasiński Zygmunt
postać: Niewolnica reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 maja 1974 |
Dom
David Storey
postać: Marjorie reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 maja 1974 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Młoda reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 września 1974 |
Awans
Edward Redliński
postać: Horpyna reżyseria: zespół teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1974 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Laura Kościeniecka reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 lutego 1975 |
Szkoda, że jest nierządnicą
Ford John
postać: Putana reżyseria: Krygier Matylda,Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 października 1975 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
postać: Czarownica reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
20 grudnia 1975 |
Wielki Król
Hertzówna Amelia
postać: Kobieta reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 lutego 1976 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Modelka reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 lutego 1976 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Zośka reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
23 października 1976 |
Czapka błazeńska
Luigi Pirandello
postać: Saracena reżyseria: Koszutska Olga teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
26 lutego 1977 |
Rewolwer
Aleksander Fredro
postać: Klara Salvandor reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 listopada 1977 |
Skok z łóżka
Cooney Ray, Chapman John
postać: Ghislaine Bottin reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
8 czerwca 1978 |
Adwokat i róże
Jerzy Szaniawski
postać: Dama reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
2 lutego 1979 |
Gromiwoja
Arystofanes
postać: Rodippe reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
20 grudnia 1979 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
postać: Maria Wit reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
26 września 1980 |
Wiatr od morza
Stefan Żeromski
postać: Krystyna Ceynowa reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
26 września 1980 |
Wiatr od morza
Stefan Żeromski
forma twórczości: role reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
25 stycznia 1981 |
Krasnoludki, krasnoludki ...
Kijonka Tadeusz
postać: Zajączek;Artystka Czarownica reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 maja 1981 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
postać: Klementyna reżyseria: Bargiełowski Daniel teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 grudnia 1981 |
Król Jeleń II
Korzeniewski Bohdan
forma twórczości: role reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 lutego 1982 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Laura reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
15 maja 1982 |
Osiem kobiet
Robert Thomas
postać: Pierrette reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 listopada 1982 |
Wielka tajemnica
Fischbach Ryszard Maria
postać: Rechotek reżyseria: Fischbach Ryszard Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 czerwca 1983 |
Bezimienne dzieło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Lidia baronowa Ragnok reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
9 listopada 1984 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Szkapa reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 stycznia 1985 |
Święto Winkelrida
Andrzejewski J., Zagórski J.
postać: Eugeniuszowa reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Kobieta reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Pani reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 października 1985 |
Dziewczynki
Ireneusz Iredyński
postać: Krystyna reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Panna respektowa reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Szlachcianka reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 stycznia 1987 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Teleżyńska reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|