26 marca 1955 |
Noc cudów
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
7 czerwca 1956 |
Wędka Feniksany
Vega Lope de
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
3 listopada 1956 |
Twarz i maska
Chiarelli Luigi
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
3 marca 1957 |
Rendez-vous
Anouilh Jean
forma twórczości: scenografia reżyseria: Stok Zbigniew teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 marca 1957 |
Konfederaci barscy
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 marca 1957 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
21 kwietnia 1957 |
Filomena Marturano
Eduardo De Filippo
forma twórczości: scenografia reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 czerwca 1957 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
forma twórczości: scenografia reżyseria: Stok Zbigniew teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
19 października 1957 |
Achilles i panny
Artur Maria Swinarski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 grudnia 1957 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 czerwca 1958 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 czerwca 1958 |
Wesele Figara
Beaumarchais Pierre de
forma twórczości: scenografia reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
4 września 1958 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Bem Paweł teatr: Operetka, Lublin
|
24 września 1958 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 września 1958 |
Wiktoria i jej huzar
Paul Ábrahám
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Operetka, Lublin
|
22 listopada 1958 |
Popas króla jegomości
Grzymała-Siedlecki Adam
forma twórczości: scenografia reżyseria: Winkler Mieczysław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 maja 1959 |
Skowronek
Anouilh Jean
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 października 1959 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kilkowska Barbara teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 lutego 1960 |
Kaśka Kariatyda
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
25 lutego 1960 |
Dundo Maroje (Rzymska kurtyzana)
Marin Drżić
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 maja 1960 |
Perykles książę Tyru
William Shakespeare
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 czerwca 1960 |
Otello
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czaykowska Irma teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
25 lutego 1961 |
Achilles i panny
Artur Maria Swinarski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 marca 1961 |
Kelner Hauptmann z Kolonii
Slatan Dudow, Michael Tschesno-Hell
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
22 listopada 1961 |
Cudowna woda
John Millinghton Synge
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 listopada 1961 |
Żołnierz i bohater
George Bernard Shaw
forma twórczości: scenografia reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
24 lutego 1962 |
Kaprysy Marianny
Alfred de Musset
forma twórczości: scenografia reżyseria: Drygalski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 maja 1962 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
19 maja 1962 |
Frank V
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 listopada 1962 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
24 listopada 1962 |
Dzień w Pompei
Eugeniusz Żytomirski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
26 stycznia 1963 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
15 lutego 1963 |
Kaukaskie kredowe koło
Bertolt Brecht
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 marca 1963 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
forma twórczości: scenografia reżyseria: Milski Stanisław teatr: Gdańskie Studio Rapsodyczne, Gdańsk
|
18 sierpnia 1963 |
Król Henryk IV
Shakespeare William
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
8 grudnia 1963 |
Ten wariat Płatonow
Antoni Czechow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 stycznia 1964 |
Z dna wojny
Gajcy Tadeusz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr:
|
10 stycznia 1964 |
Andorra
Max Frisch
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
12 marca 1964 |
Uczone białogłowy
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 kwietnia 1964 |
Wieczór Trzech Króli
Shakespeare William
forma twórczości: scenografia reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 czerwca 1964 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
30 stycznia 1965 |
Troilus i Kresyda
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
15 kwietnia 1965 |
Do trzech razy sztuka
Alexandre Rievemale
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
31 maja 1965 |
Ktoś nowy
Domański Marek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 września 1965 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
5 listopada 1965 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
25 lutego 1966 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
27 marca 1966 |
Dobry człowiek z Seczuanu
Bertolt Brecht
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
15 maja 1966 |
Namiestnik
Rolf Hochhuth
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
3 września 1966 |
Przemysław II
Roman Brandstaetter
forma twórczości: scenografia reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
9 grudnia 1966 |
Bolesław Śmiały
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Stok Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
18 marca 1967 |
Ararat
Artur Maria Swinarski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
22 kwietnia 1967 |
Śmiertelny taniec
August Strindberg
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 maja 1967 |
Wyszedł z domu
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 września 1967 |
Zmierzch
Izaak Babel
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
4 lutego 1968 |
Testament dziwaka
Tomaszewski Jan
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zieliński Przemysław teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
10 lutego 1968 |
Ryszard III
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 kwietnia 1968 |
Czajka
Antoni Czechow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 maja 1968 |
Ciężkie czasy
Michał Bałucki
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
19 października 1968 |
Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
23 listopada 1968 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 lutego 1969 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 kwietnia 1969 |
Port-Royal
Montherlant Henry de
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dziewulska Małgorzata teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 czerwca 1969 |
Odmieniec
Gorczycka Joanna
forma twórczości: scenografia z Elżbietą Chojak-Myśko reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 czerwca 1969 |
Czarna komedia
Peter Shaffer
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 czerwca 1969 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
31 stycznia 1970 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 lutego 1970 |
Dlaczego mnie budzą?
Michel de Ghelderode
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 lutego 1970 |
Don Juan
Molière
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
28 lutego 1970 |
Akt przerywany
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 1970 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
19 kwietnia 1970 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
30 maja 1970 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 czerwca 1970 |
Mariusz
Pagnol Marcel
forma twórczości: scenografia (Teatr w Prenzlau) reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: za granicą
|
13 czerwca 1970 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 listopada 1970 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
22 listopada 1970 |
Kto ty jesteś
Bryll Ernest
forma twórczości: aranżacja plastyczna reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 1970 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 1971 |
Henryk IV
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skołuda Celestyn teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 czerwca 1971 |
Głupi Jakub
Tadeusz Rittner
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
20 listopada 1971 |
Homer i Orchidea
Tadeusz Gajcy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
30 grudnia 1971 |
Czapka błazeńska
Luigi Pirandello
forma twórczości: scenografia reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 stycznia 1972 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
13 lutego 1972 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 kwietnia 1972 |
Paria
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
22 kwietnia 1972 |
Don Alvares albo niesforna w miłości kompanija
Stanisław Herakliusz Lubomirski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
24 czerwca 1972 |
Doskonali
Gyula Illyes
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
3 września 1972 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 grudnia 1972 |
Pierwszy dzień wolności
Kruczkowski Leon
forma twórczości: scenografia (Teatrul de Stat Galati) reżyseria: Braun Kazimierz teatr: za granicą
|
14 stycznia 1973 |
Klik - klak
Jarosław Abramow-Newerly
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 lutego 1973 |
Krosienka
Ignacy Krasicki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
26 lipca 1973 |
Dzwony zwycięstwa
Stanisław Goszczurny
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
23 sierpnia 1973 |
Otello - Maur Wenecki
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 stycznia 1974 |
Wieczór Trzech Króli, czyli Wszystko co chcecie
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 marca 1974 |
Człowiek znikąd
Ignatij Dworiecki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1974 |
Iluzja
Pierre Corneille
forma twórczości: scenografia reżyseria: Koszutska Olga teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
4 maja 1974 |
Arlekin z Zielonego Przylądka
Evaristo Gherardi
forma twórczości: scenografia reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 listopada 1974 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
9 marca 1975 |
Okapi
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: scenografia z Jadwigą Czarnocką reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 marca 1975 |
Awans
Edward Redliński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 czerwca 1975 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 kwietnia 1976 |
Król Edyp
Sofokles
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
3 kwietnia 1976 |
Okapi
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
12 czerwca 1976 |
Horoskop
Jerzy Surdykowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 września 1976 |
Pimpinone
Georg Philipp Telemann
forma twórczości: scenografia reżyseria: Slezak Ryszard teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
20 października 1976 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
forma twórczości: scenografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
13 listopada 1976 |
Horoskop
Jerzy Surdykowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
12 grudnia 1976 |
Anegdoty prowincjonalne
Aleksander Wampiłow
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
29 kwietnia 1977 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 maja 1977 |
Stracone wakacje
Kuśmierek Józef
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 czerwca 1977 |
Samuel Zborowski
Juliusz Słowacki
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
18 lutego 1978 |
Potajemne małżeństwo
Domenico Cimarosa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
2 marca 1978 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 kwietnia 1978 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
6 maja 1978 |
Kobieta bez skazy
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
2 grudnia 1978 |
Kraina 105 tajemnicy
Zbigniew Żakiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
2 lutego 1979 |
Gromiwoja
Arystofanes
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
7 lipca 1979 |
Sekretny przystanek
Labiche Eugene
forma twórczości: scenografia ze Zdzisławem Bubellą reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
8 września 1979 |
Stara cegielnia
Iwaszkiewicz Jarosław
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dzienisiewicz Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
7 listopada 1979 |
Krasnoludki, krasnoludki
Kijonka Tadeusz
forma twórczości: scenografia ze Zdzisławem Bubellą reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
20 grudnia 1979 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
15 marca 1980 |
Wassa
Gorki Maksym
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dangel Paweł teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
12 grudnia 1980 |
Król malowany
Kozioł Urszula
forma twórczości: scenografia ze Zdzisławem Bubellą reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
25 stycznia 1981 |
Krasnoludki, krasnoludki ...
Kijonka Tadeusz
forma twórczości: scenografia ze Zdzisławem Bubellą reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
14 marca 1981 |
Rewolwer
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
14 marca 1981 |
Tato, tato sprawa się rypła
Latko Ryszard
forma twórczości: scenografia ze Zdzisławem Bubellą reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
23 maja 1981 |
Czwartkowe damy
Loleh Bellon
forma twórczości: scenografia reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 lutego 1982 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: scenografia reżyseria: Byrska Irena, Byrski Tadeusz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 lutego 1982 |
Bestia i Piękna
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: scenografia reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
3 października 1982 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
19 listopada 1982 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
15 kwietnia 1983 |
O dwóch takich co ukradli księżyc
Kornel Makuszyński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 października 1983 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
31 maja 1984 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
13 kwietnia 1985 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 kwietnia 1985 |
Potajemne małżeństwo
Domenico Cimarosa
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
17 listopada 1985 |
Czartowskie sprawki
Bogusława Czosnowska, Jadwiga Pożakowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 kwietnia 1986 |
Kajko i Kokosz
Bogusława Czosnowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
23 sierpnia 1986 |
Bojomira
Arystofanes
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ronczewski Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 listopada 1986 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
27 marca 1987 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 lipca 1987 |
Dyrektor teatru
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
24 października 1987 |
W rozwalonym domu
Dobraczyński Jan
forma twórczości: dekoracje (kostiumy W.Komorowski) reżyseria: Ulewicz Wacław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
6 lutego 1988 |
Cmentarzysko samochodów
Fernando Arrabal
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 marca 1988 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
16 października 1988 |
Kraina sto piątej tajemnicy
Zbigniew Żakiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Rozrywki, Chorzów
|
11 listopada 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kuźmiński Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 stycznia 1989 |
Lato muminków
Jonsson Tove
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gliński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
29 stycznia 1989 |
Domniemana ogrodniczka
Mozart Wolfgang Amadeusz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bogacka Joanna teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
19 grudnia 1993 |
Panna z mokrą głową
Makuszynski Kornel
forma twórczości: projekt scenografii reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: przedstawienie impresaryjne
|