Artykuły

Katowice. Przed premierą "Push up" w Śląskim

Młody, drapieżny niemiecki autor Roland Schimmelpfennig, nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami, także za "Push up", będzie po raz pierwszy przedstawiony katowickiej widowni.

Sześciu pozbawionych jakichkolwiek skrupułów pracowników dużej międzynarodowej firmy reklamowej, kobiety i mężczyźni, wciśnięci gdzieś między 6 a 17 piętro biurowego wieżowca, prowadzą zacięte walki o awans, seks, pieniądze i miłość. Nie ma żadnego tabu, nie ma żadnych granic, wyścig szczurów nie dobiegł ciągle jeszcze do mety.

Komediowa satyra mówi wprost to, czego się często domyślamy, a o czym zbyt rzadko rozmawiamy i czego najczęściej jesteśmy ofiarami - o paranoi życia w strukturach nowych korporacji i przedsiębiorstw, o ich obcości, o zakulisowych manipulacjach i intrygach. Wszystko to w Teatrze Śląskim. Premierę zaplanowano na 17 grudnia, ale specjalny pokaz przedpremierowy odbędzie się już w sobotę, 10 grudnia, o godz. 18.00.

Spektakl wyreżyserował Grzegorz Kempinsky. Występują: Alina Chechelska, Ewa Kutynia, Barbara Lubos-Święs, Krystyna Wiśniewska, Jerzy Głybin, Grzegorz Przybył, Marek Rachoń, Marcin Szaforz.

Zaproszenia

Dwa podwójne zaproszenia na sobotni spektakl można otrzymać dzwoniąc do nas dzisiaj, o godz. 12.30. Tel. 032-2535222.

Na zdjęciu: scena ze spektaklu "Push Up 1-3 - Ostatnie piętro" .

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji