Artykuły

Aktor, muzyk, poeta

ROBERT JANOWSKI, aktor, muzyk, poeta. Popularność przyniosła mu gówna rola w musicalu "Metro". Występował na scenach wielu teatrów, min. Dramatycznego, Ateneum, Romy. Ma na swoim koncie również udział w filmach kinowych i serialach telewizyjnych, min. "Pora na czarownice", "Nocne graffiti", "Na dobre i na złe". Od kilku lat i prowadzi teleturniej "Jaka to melodia".

Odróżniać to, co jest chwilową modą, od tego, co zawsze będzie piękne i na czasie. Oto, czego trzeba, by stworzyć ciekawe wnętrze. W naszej rubryce pokazujemy, jak mieszkają osoby znane i cenione za wyczucie smaku i dobry gust. W tym numerze jest to Robert Janowski.

Robert Janowski, aktor, muzyk, poeta

Popularność przyniosła mu gówna rola w musicalu "Metro". Występował na scenach wielu teatrów, min. Dramatycznego, Ateneum, Romy. Ma na swoim koncie również udział w filmach kinowych i serialach telewizyjnych, min. "Pora na czarownice", "Nocne graffiti", "Na dobre i na złe". Od kilku lat i prowadzi teleturniej "Jaka to melodia".

Rodzinna przystań

Kolorowe wisiorki...

...mają w sobie niepowtarzalny urok. Kupuję je przy każdej okazji.

Nie tylko je zbieram, ale również chętnie noszę.

Kolekcjonuję...

...miniatury instrumentów muzycznych. W zbiorach mam m.in. kopię gitary Marka Knopflera.

Nnajważniejszy mebel...

...znajduje się w kuchni. Jest nim oczywiście stół. Wszyscy mamy przy nim swoje ulubione miejsca. Gości przyjmujemy w salonie.

Po latach spędzonych u ciasnych, wynajmowanych "gniazdkach" cenię sobie bezpieczną przestrzeń naszego dwupoziomowego mieszkania.

Jestem typem zbieracza. Moja żona Kasia wręcz przeciwnie - unika nadmiaru bibelotów. Na szczęście lubimy tę sama paletę barw i naturalne materiały, min. drewno. Postanowiliśmy stworzyć wnętrza cieple i spójne stylistycznie. W ich projektowaniu pomagała nam architekt wnętrz Ewa Lipa.

Zaciszne miejsce do pracy...

...wydzieliliśmy na piętrze domu. Tutaj najważniejszy jest keyboard. Specjalnie dla niego zostało wykonane na zamówienie nietypowe biurko z zamykanym pulpitem i z małym regałem na płyty.

Instrumenty zespołu The Beatles...

...oczywiście u miniaturze to jeden z cenniejszych eksponatów u mojej kolekcji.

Mój gabinet...

...to moja twierdza. Nigdy nie miałem własnego pokoju, więc wreszcie wywalczyłem sobie dziesięć metrów niezależności.

Anioł...

...jest niezwykle cennym prezentem - z życzeniami szczęścia i powodzenia w pracy podarował mi go producent programu "Jaka to melodia".

Minimalizm w salonie...

..jest spełnieniem moich marzeń o przestrzeni funkcjonalnej, a przede wszystkim bezpiecznej dla naszych córeczek Anielki i Toli Wszystkie szafki mają kółka, można je z łatwością, przesuwać. W rogu salonu urządziliśmy kameralny kącik z półkami na płyty CD.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji