21 stycznia 1986 |
Termopile Polskie
Tadeusz Miciński
postać: Mamonow reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 stycznia 1986 |
Termopile Polskie
Tadeusz Miciński
postać: Oficer I reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 czerwca 1986 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Błazen reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 czerwca 1986 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Śmigalski reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 grudnia 1986 |
Dwaj panowie z Werony
William Shakespeare
postać: Flavio reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 grudnia 1986 |
Dwaj panowie z Werony
William Shakespeare
postać: Zbójca reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 lipca 1987 |
Republika marzeń
Bruno Schulz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 lipca 1987 |
Republika marzeń
Bruno Schulz
postać: Subiekt reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 1987 |
Kaspar
Peter Handke
postać: Jeden z Kasparów reżyseria: Wirth Andreas teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 czerwca 1988 |
Albertusy i Komedia rybałtowska nowa z 1615 roku
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Fedorowicz Jerzy, Święch Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 września 1988 |
Don Juan albo Kamienny Gość
Molière
postać: Pietrek reżyseria: Goulais Yves teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 1989 |
Słuchaj, Izraelu!
Jerzy S. Sito
postać: Bas I reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 1989 |
Słuchaj, Izraelu!
Jerzy S. Sito
postać: Przechodzień VI reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 1989 |
Słuchaj, Izraelu!
Jerzy S. Sito
postać: Ryksiarz II reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 kwietnia 1990 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Kałganow reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 listopada 1990 |
Fortynbras się upił
Janusz Głowacki
forma twórczości: role reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 listopada 1990 |
Fortynbras się upił
Janusz Głowacki
postać: Hamlet reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 kwietnia 1991 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Dostojnik - Zdrajca III reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1991 |
Malte albo Tryptyk marnotrawnego syna
Rainer Maria Rilke
postać: Klein reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1991 |
Malte albo Tryptyk marnotrawnego syna
Rainer Maria Rilke
postać: Lekarz II reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 marca 1992 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Tomasz Dzióbek reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 listopada 1992 |
Kalkwerk
Thomas Bernhard
postać: Holler reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 maja 1993 |
Wujaszek Wania. Sceny z życia ziemian
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 maja 1993 |
Wujaszek Wania. Sceny z życia ziemian
Antoni Czechow
postać: Parobek reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 listopada 1993 |
Zdrada
Harold Pinter
postać: Kelner reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 lipca 1994 |
Zestaw podróżny do śmierci
Susan Sontag
postać: Dalton reżyseria: Sroka Adam teatr: przedstawienie impresaryjne
|
7 stycznia 1995 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 stycznia 1995 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Pacjent III reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 lutego 1995 |
Lunatycy (Esch, czyli Anarchia)
Hermann Broch
postać: Lohnberg reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 kwietnia 1995 |
Don Kichote
Miguel de Cervantes
postać: Sanczo Pansa reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 października 1995 |
Operetka
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 marca 1996 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: role reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 grudnia 1996 |
Peer Gynt
Henrik Ibsen
postać: Gość weselny, Troll reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 grudnia 1996 |
Peer Gynt
Henrik Ibsen
postać: Małpa reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 1997 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Chłop reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 1997 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Zły Duch reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 października 1997 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Chór reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
14 grudnia 1997 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Walenty, Żebrak, Wielki Sędzia reżyseria: Leszczuk Horst teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 października 1998 |
Lunatycy (Hugenau, czyli Rzeczowość)
Hermann Broch
postać: Dr Flurschütz reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 listopada 1999 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: James reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 grudnia 1999 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Kałganow reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 października 2000 |
Spaghetti i miecz
Różewicz Tadeusz
postać: Przewodnik reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Afraniusz reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Meloman reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Polak reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Krytyk reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Baron reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2005 |
Zaratustra
.
postać: Król Lewy reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 sierpnia 2005 |
Prorok miłosierdzia
postać: Ojciec reżyseria: Mandat A., Grąbka M. teatr: PWST, Kraków
|
14 stycznia 2006 |
Trzy stygmaty Palmera Eldritcha
Philip K. Dick
postać: Norm Schein reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 lutego 2007 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Obywatel 1 reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 października 2007 |
Oczyszczenie
Petr Zelenka
postać: Policjant reżyseria: Zelenka Petr teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 lutego 2008 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Egeusz reżyseria: Jabrzyk Jacek teatr: Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
|
20 września 2008 |
Piekarnia
Bertolt Brecht
postać: Sprzedawca gazet Schmitt/Pan Bölke reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 grudnia 2008 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: wymowa sceniczna reżyseria: Hajewska-Krzysztofik Małgorzata teatr: PWST, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Murzyn Radziwiłła reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Ketling of Elgin reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Kompan Kmicica reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Ataman reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 kwietnia 2009 |
Pijacy
Franciszek Bohomolec
postać: Lusztykiewicz reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 grudnia 2009 |
Giganci z gór
Luigi Pirandello
forma twórczości: wymowa sceniczna reżyseria: Skubaczkowski Janusz teatr: PWST, Kraków
|
5 stycznia 2010 |
Nadobnisie i koczkodany
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: wymowa sceniczna teatr: PWST, Kraków
|
8 stycznia 2010 |
Amerykański sen. Musical show
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: wymowa sceniczna reżyseria: Grąbka Mieczysław teatr: PWST, Kraków
|
1 marca 2010 |
Próby
.
forma twórczości: wymowa sceniczna reżyseria: Miśkiewicz Paweł, Podstawny Maciej teatr: PWST, Kraków
|
11 czerwca 2010 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Prochryst reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 2010 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Szwajcarka/Dziennikarz 04 reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 czerwca 2012 |
Anatomia Tytusa Fall of Rome Komentarz do Szekspira
Heiner Müller
postać: Syn/Got/Trup reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 lutego 2014 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Szarlatan reżyseria: Grzegorzek Mariusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 października 2014 |
Król Ubu
Alfred Jarry
postać: Bolesław/Generał Łaski/Wpas/Wsłup reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 października 2014 |
Król Ubu
Alfred Jarry
postać: Praszczur/Armia Polska reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 października 2015 |
Wróg ludu
Henrik Ibsen
postać: Kapitan Horster reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 listopada 2016 |
Kongres futurologiczny
Stanisław Lem
forma twórczości: role reżyseria: Zającówna Ziuta teatr: Teatr Proscenium, Kraków
|
5 października 2019 |
Nadchodzi chłopiec
Kang Han
postać: Więzień/Konrad Janisz reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 lutego 2020 |
Głębiej
Aleksandra Zielińska
postać: Wargater sanitarnik reżyseria: Wdowik Małgorzata teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 kwietnia 2022 |
Marzenia polskie/Les rêves polonais
Michał Bałucki
forma twórczości: role reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 lutego 2023 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Walter reżyseria: Mondtag Ersan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|