18 lutego 1948 |
Eugeniusz Oniegin
Aleksander Puszkin
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
23 czerwca 1948 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
23 października 1948 |
Cudowna lampa Aladyna
Władysław Jarema, Henryk Ryl
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalki i Aktora „Groteska”, Kraków
|
29 października 1948 |
Noe i jego menażeria
Łomnicki Tadeusz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Zawistowski Roman teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
26 listopada 1948 |
Amfitrion 38
Jean Giraudoux
forma twórczości: muzyka reżyseria: Korzeniewski Bohdan teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
23 lutego 1949 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
29 października 1949 |
Beniowski (III wersja)
Juliusz Słowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
7 listopada 1949 |
Cyrk Tarabumba
Gwidon Miklaszewski
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalki i Aktora „Groteska”, Kraków
|
4 grudnia 1949 |
Eugeniusz Oniegin (II wersja)
Aleksander Puszkin
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
10 marca 1951 |
Nowe szaty króla
Aleksander Maliszewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław, Mikulski Kazimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora „Groteska”, Kraków
|
15 maja 1951 |
Nowe szaty króla
Aleksander Maliszewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław, Mikulski Kazimierz, Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalki i Aktora „Groteska”, Kraków
|
22 lipca 1952 |
Polonez pana Bogusławskiego
Program składany
forma twórczości: muzyka i opracowanie muzyczne reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
31 grudnia 1952 |
Portrety i astronomia
Morstin Ludwik Hieronim
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
11 kwietnia 1953 |
Cyrk Tarabumba nr 4
Władysław Jarema, Gwidon Miklaszewski
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
11 września 1953 |
Nowa szata króla
Aleksander Maliszewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Cegielski Stanisław teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
1 października 1954 |
Składanka malowanka
Władysław Jarema, Gwidon Miklaszewski, Jerzy Zaborowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
31 grudnia 1955 |
Babcia i wnuczek
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
31 grudnia 1955 |
Gdyby Adam był Polakiem
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
6 maja 1957 |
Szopka don Cristobala
Federico García Lorca
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
23 listopada 1957 |
Romans Perlimplina i Belisy
Federico García Lorca
forma twórczości: muzyka reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
31 grudnia 1957 |
Cyrk Tarabumba
Gwidon Miklaszewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
16 stycznia 1958 |
Eugeniusz Oniegin
Aleksander Puszkin
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
15 marca 1958 |
Don Juan
George Byron
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
23 kwietnia 1958 |
Szelmowskie sztuczki Skapena
Molière
forma twórczości: muzyka reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
10 lipca 1958 |
Ptasie mleko
W. Mietalnikow, Jekaterina Tudorowskaja
forma twórczości: muzyka reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
29 października 1958 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: dyrygent reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
1 grudnia 1958 |
Jabłoneczka
Józef Černy
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rychlicki Stanisław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
17 lutego 1959 |
Dzieci pana majstra
Zofia Rogoszowa
forma twórczości: muzyka reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
1 kwietnia 1959 |
Nowe szaty króla
Aleksander Maliszewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
12 kwietnia 1959 |
Beniowski
Juliusz Słowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
22 lipca 1959 |
Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
8 listopada 1959 |
Miś Michałek
Stanisław Iłowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Lublin
|
16 stycznia 1960 |
Zabawny wyścig
Jewgienij Sperański
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rychlicki Stanisław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
3 września 1960 |
Ptasie mleko
W. Mietalnikow, Jekaterina Tudorowskaja
forma twórczości: muzyka reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
30 września 1960 |
Byczek Fernando
Munro Leaf
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
12 listopada 1960 |
Dialogi miłości
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
9 kwietnia 1961 |
Miś Michałek
Iłowski Stanisław
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rychłowska-Kulikowska Barbara teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
23 kwietnia 1961 |
Buty pani czarownicy
Lucyna Legut, Ludomir Legut
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
31 maja 1961 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
31 sierpnia 1961 |
Pan listonosz Stempelek
Karol Čapek
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
15 listopada 1961 |
I ty zostaniesz Indianinem
Wiktor Woroszylski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
26 listopada 1961 |
Anait
Jelena Czerniak, Katarzyna Giłodi
forma twórczości: muzyka reżyseria: Czaplińska Elżbieta teatr: Objazdowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 grudnia 1961 |
Tomcio Paluszek
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rychlicki Stanisław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
25 grudnia 1961 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
27 kwietnia 1962 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
14 czerwca 1962 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: dyrygent reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
3 sierpnia 1962 |
Tomcio Paluch
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Zitzmanowa Irena teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
10 listopada 1962 |
Nowa ziemia
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
6 grudnia 1962 |
Drewniany żołnierzyk
Zdenek Bezdiek
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
5 marca 1963 |
Karczma pod Czarnym Wąsem
Jerzy Broszkiewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
24 kwietnia 1963 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
19 listopada 1963 |
Chłopcy z ulicy Parkowej
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
19 grudnia 1963 |
Wyścig jeża z zającem
Jewgienij Sperański
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
19 stycznia 1964 |
Przygody Łasucha
J. J. Tersanszky
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rychlicki Stanisław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
12 kwietnia 1964 |
Cudowna lampa Aladyna
Władysław Jarema, Henryk Ryl
forma twórczości: muzyka reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
30 kwietnia 1964 |
Z szybkością 100 km/godz do piekła
Gerhard Diezman, Peter Pillep
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
9 maja 1964 |
Gdyby Adam był Polakiem
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
24 listopada 1964 |
Która godzina?
Zbigniew Wojciechowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
5 grudnia 1964 |
Gęgorek
Nina Gernet, Tatiana Gurewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
3 marca 1965 |
Kasia
Tadeusz Masłowski, Halina Rozwadowska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rychlicki Stanisław teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
25 września 1965 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: instrumentacja reżyseria: Zamkow-Słomczyńska Lidia teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
19 listopada 1965 |
Polonez Bogusławskiego
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
15 stycznia 1966 |
Eugeniusz Oniegin
Aleksander Puszkin
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
26 lutego 1966 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
19 czerwca 1966 |
Trzy pomarańcze
Siergiej Michałkow
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
25 listopada 1966 |
Od Krakowa jadę
Natalia Gołębska
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
31 grudnia 1966 |
Niebieski piesek
Gyula Urbán
forma twórczości: muzyka reżyseria: Tomschey Anna teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
1 stycznia 1967 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
26 października 1967 |
O sierotce Marysi i krasnoludkach
Maria Konopnicka
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
25 marca 1968 |
Romans Perlimplina i Belisy
Federico García Lorca
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
21 kwietnia 1968 |
Trzy pomarańcze
Siergiej Michałkow
forma twórczości: muzyka reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
13 września 1968 |
Jak się bawić, to się bawić
Jurij Jelisiejew
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
7 grudnia 1968 |
Aisza
Jan Ośnica
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
8 grudnia 1968 |
Przygody Misia
Maria Siedmiograjowa
forma twórczości: muzyka reżyseria: Siedmiograj Maria teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
23 lutego 1969 |
Pietrek Niebieski
Gyula Urbán
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stojakowski Stefan teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
30 kwietnia 1969 |
Sindbad Żeglarz
Bolesław Leśmian
forma twórczości: muzyka reżyseria: Tomschey Anna teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
19 grudnia 1969 |
Cudowna lampa Alladyna
Władysław Jarema, Henryk Ryl
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kania Barbara teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 maja 1970 |
Baśń o dwóch nieustraszonych rycerzach
Jan Ośnica
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
21 czerwca 1970 |
Mały Tygrys
Hanna Januszewska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
3 lipca 1970 |
Tomcio Paluch
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
30 października 1970 |
Tajemnicza szuflada. Pierwsza z przygód Olka Kowalskiego
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
5 maja 1971 |
Jak słońce spadło z nieba. Bajka grecka
Anna Świrszczyńska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Tomschey-Kaczor Anna teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
30 kwietnia 1972 |
Złota rybka
Jelizawieta Tarachowska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
18 listopada 1972 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Szczerski Marian teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
11 marca 1973 |
Baśń o pięciu braciach
Sergiusz Obrazcow, Sergiej Preobrażeński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
21 grudnia 1973 |
Co dostaniesz od Mikołaja?
Władysław Jarema
forma twórczości: muzyka reżyseria: Walczak Tadeusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
15 września 1974 |
Dzielny ołowiany żołnierzyk
Henryk Lotar
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolska Alicja teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
22 września 1974 |
Tymoteusz Majsterklepka
Jan Wilkowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Czechowska Zyta teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
12 stycznia 1975 |
Złota rybka
Jelizawieta Tarachowska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
3 maja 1975 |
Ptak-nie-ptak
Kazimierz Barnaś
forma twórczości: muzyka reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
23 maja 1975 |
Wielki Iwan
Sergiusz Obrazcow, Sergiej Preobrażeński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 maja 1975 |
Lustra opowiadają w czwartek
Kopalko Zbigniew
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
18 lipca 1975 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rausz Andrzej teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
24 października 1976 |
Miś Michałek
Iłowski Stanisław
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rychłowska-Kulikowska Barbara teatr: Teatr Lalek „Czerwony Kapturek”, Olsztyn
|
15 września 1977 |
Kije samobije
Zbigniew Leśnicki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Walczak Tadeusz teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
2 grudnia 1977 |
Tomcio Paluch
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wroniszewski Jan Zb. teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
25 grudnia 1977 |
Hej na smoka
Władysław Jarema, Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
15 maja 1978 |
Hej, na smoka
Jarema W., Wolski J.
forma twórczości: muzyka (T.Lalek Jamol, Bułgaria) reżyseria: Wolski Juliusz teatr: za granicą
|
5 czerwca 1978 |
Dzielny ołowiany żołnierzyk
Henryk Lotar
forma twórczości: muzyka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
11 lipca 1979 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
15 marca 1980 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
24 stycznia 1982 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
25 kwietnia 1982 |
Dzielny ołowiany żołnierzyk
Henryk Lotar
forma twórczości: muzyka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
7 listopada 1982 |
Baśń o pięciu braciach
Sergiusz Obrazcow, Sergiej Preobrażeński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
1 czerwca 1983 |
Przygody Tomcia Paluszka
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wroniszewski Jan Zb. teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
19 marca 1986 |
Mistrz Piotr Pathelin
Anonim
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
4 maja 1986 |
Baśń o rycerzu Gotfrydzie
Halina Górska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
6 listopada 1986 |
Baśń o pięciu braciach
Sergiusz Obrazcow, Sergiej Preobrażeński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
12 kwietnia 1988 |
Lekarz mimo woli
Moliere
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
12 kwietnia 1988 |
Lekarz mimo woli
Molière
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
23 sierpnia 1988 |
Przygody Tomcia Paluszka
Zaborowski Jerzy
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wroniszewski Jan Z. teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
23 sierpnia 1988 |
Przygody Tomcia Paluszka
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wroniszewski Jan Zb. teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
20 grudnia 1988 |
Tajemnicza szuflada
Wolski Juliusz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
20 grudnia 1988 |
Tajemnicza szuflada
Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
2 kwietnia 1989 |
Hej na smoka
Jarema Wł.,Wolski Juliusz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Leniewicz Freda teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
2 kwietnia 1989 |
Hej na smoka
Władysław Jarema, Juliusz Wolski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Leniewicz Freda teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
13 lutego 1994 |
Baśń o rycerzu Gotfrydzie
Halina Górska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
16 września 2001 |
Tymoteusz i Majsterklepki
Wilkowski Jan
forma twórczości: muzyka reżyseria: Winiarska Elżbieta teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
15 maja 2004 |
Baśń o rycerzu Gotfrydzie
Halina Górska
forma twórczości: muzyka reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|