8 marca 1945 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Klara reżyseria: Bończa-Tomaszewski Zygmunt teatr: Teatr Popularny, Warszawa
|
3 września 1945 |
Przeprowadzka
Karol Hubert Rostworowski
postać: Zośka reżyseria: Bończa-Tomaszewski Zygmunt teatr: Teatr Powszechny (MTD), Warszawa
|
3 listopada 1945 |
Królowa przedmieścia
Krumłowski Konstanty
postać: Fifi reżyseria: Bielicz Jan,Block Jerzy teatr: Teatr Comoedia (MTD), Warszawa
|
12 kwietnia 1946 |
Dzień bez kłamstwa
James Montgomery
postać: Marta reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Powszechny (MTD), Warszawa
|
27 września 1946 |
Słowik
Hans Christian Andersen
postać: Dama dworu III reżyseria: Buczyńska Helena teatr: Teatr Powszechny (MTD), Warszawa
|
27 września 1946 |
Słowik
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Buczyńska Helena teatr: Teatr Powszechny (MTD), Warszawa
|
8 maja 1947 |
Pygmalion
George Bernard Shaw
postać: Pokojówka reżyseria: Kochanowicz Jan teatr: Teatr Powszechny (MTD), Warszawa
|
19 września 1947 |
Głupi Jakub
Tadeusz Rittner
postać: Misia reżyseria: Melina Michał teatr: Teatr Miejski, Jelenia Góra
|
9 października 1947 |
Grube ryby
Michał Bałucki
postać: Helenka reżyseria: Solski Ludwik teatr: Teatr Miejski, Jelenia Góra
|
30 stycznia 1948 |
Znak
Kazimierz Barnaś
postać: Elżbieta reżyseria: Nowacki Janusz teatr: Teatr Miejski, Jelenia Góra
|
24 lutego 1948 |
Pensjonat w starym dworze
Kiedrzyński Stefan
postać: Wisia reżyseria: Wasilewski Ryszard teatr: Teatr Miejski, Jelenia Góra
|
9 marca 1950 |
Złoto w dolinie
Janusz Teodor Dybowski
postać: Stefka reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
20 stycznia 1951 |
Złote niedole
Krzemiński Władysław
forma twórczości: choreografia reżyseria: Lotar Henryk teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
21 lipca 1951 |
Wodewil warszawski
Zdzisław Gozdawa, Wacław Stępień
postać: Hela reżyseria: Lotar Henryk teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
6 września 1952 |
Trzydzieści srebrników
Fast Howard
postać: Mildred Aldrews reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
11 kwietnia 1953 |
O krasnoludkach i sierotce Marysi
Maria Konopnicka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Świdnica
|
3 listopada 1954 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rodziewicz Aleksander teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
27 kwietnia 1956 |
We dwoje
Bugajski S., Skowroński Z.
forma twórczości: ewolucje taneczne reżyseria: Czyński Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
8 sierpnia 1956 |
Smak życia
Chrzanowski Tadeusz
postać: Daisy Wilkins reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
8 czerwca 1957 |
Seans
Coward Noel
postać: Elwira reżyseria: Mroczek Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
9 marca 1958 |
Wracamy późno do domu
Karpowicz Tymoteusz
postać: Maria Reglicka reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 czerwca 1958 |
Bolero
Marcin Bierżewicz
postać: Róża reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
14 listopada 1958 |
Zwykły człowiek
Leonid Leonow
postać: Konstancja Lwowna reżyseria: Skubniewska Jolanta teatr: Teatr Powszechny Województwa Gdańskiego, Sopot
|
3 marca 1962 |
Pensja pani Latter
Prus Bolesław wg
postać: Panna Howard reżyseria: Milski Stanisław teatr: Gdańskie Studio Rapsodyczne, Gdańsk
|