1 maja 1952 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Świderski Jan teatr: PWST, Warszawa
|
1 czerwca 1952 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Prozorow reżyseria: Sheybal Władysław teatr: PWST, Warszawa
|
31 sierpnia 1952 |
Ostatnie okno
Dychawiczny W., Słobodskoj M.
postać: Butler reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
8 listopada 1952 |
Sztorm
Władimir Bill-Biełocerkowski
postać: Szujski reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
21 lutego 1953 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kochanowicz Jan, Erwan Ireneusz teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
21 lutego 1953 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Oficer Wehrmachtu reżyseria: Kochanowicz Jan, Erwan Ireneusz teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
21 lutego 1953 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Willi reżyseria: Kochanowicz Jan, Erwan Ireneusz teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
31 maja 1953 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Książę reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
22 lipca 1953 |
Zwycięstwo
Janusz Warmiński
postać: Zygmunt Dembek reżyseria: Erwan Ireneusz teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
4 grudnia 1953 |
Młoda gwardia
Aleksander Fadiejew
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
4 grudnia 1953 |
Młoda gwardia
Aleksander Fadiejew
postać: Giergiej Arutiunianc reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
31 grudnia 1953 |
Niezwykła histora
Goldoni Carlo
postać: Monsieur de la Coterie reżyseria: Borowski K.,Pietraszkiewicz D. teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
19 marca 1954 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Omnimor reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
13 czerwca 1954 |
Legenda o miłości
Nazim Hikmet
postać: Nadworny lekarz reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
13 czerwca 1954 |
Legenda o miłości
Nazim Hikmet
postać: Wezyr reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
28 lutego 1956 |
Dwunasty gość
Władysław Łoziński
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: słuchowisko
|
31 marca 1956 |
Grzegorz Dyndała czyli Mąż pognębiony
Molière
postać: Klitander reżyseria: Pietraszkiewicz Danuta teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
19 maja 1956 |
Suchy kraj
Hołuj Tadeusz
postać: Radioreoprter reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
24 listopada 1956 |
Ararat
Artur Maria Swinarski
postać: Cham reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
17 stycznia 1957 |
Podróż po Warszawie
Schober Feliks
postać: Edward,dependent reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Podróż po Warszawie
Schober Feliks
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
29 czerwca 1957 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Anatol reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|