5 lipca 1953 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
5 lipca 1953 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 grudnia 1953 |
Książę Igor
Aleksander Borodin
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 kwietnia 1955 |
Legenda Bałtyku
Nowowiejski Feliks
postać: Rusałka reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 października 1955 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Dziewczę reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 października 1955 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Góralka reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 października 1955 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Hurysa reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 października 1955 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Kusicielka reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 października 1955 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Kusicielka I-sza reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 grudnia 1956 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Dobra Wróżka teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 grudnia 1956 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Rówieśnica Aurory teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1958 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Żona Gireja reżyseria: Patkowski Zygmunt teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1958 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Branka reżyseria: Patkowski Zygmunt teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1958 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Przyjaciółka reżyseria: Patkowski Zygmunt teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
6 czerwca 1959 |
Nowa Odysea
Bruns Victor, Burkat Albert
postać: Stara kobieta; Kobieta z osady reżyseria: Gruber Lilo teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1960 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1960 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Narzeczona reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1960 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 czerwca 1961 |
Bursztynowa panna
Adam Świerzyński
postać: Dziewczyna reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 czerwca 1961 |
Bursztynowa panna
Adam Świerzyński
postać: Płaczka reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
6 czerwca 1963 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
forma twórczości: role reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
18 października 1964 |
Esik w Ostendzie
Grażyna Bacewicz
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
13 listopada 1965 |
Sylfidy
Chopin Fryderyk
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki C., Kasprowicz B. teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 1975 |
Oczekiwanie
Augustyn Bloch
postać: Gość reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 1975 |
Oczekiwanie
Augustyn Bloch
postać: Sprzątaczka reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1975 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Pani X teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|