26 czerwca 1998 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Edmund (gościnnie) reżyseria: Perepeczko Marek teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
23 stycznia 1999 |
Krzesła
Eugène Ionesco
postać: Mówca reżyseria: Ostaszewski Jacek teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
6 marca 1999 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Arlekin, Chudzielec reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
24 czerwca 1999 |
Popcorn
Ben Elton
postać: Wayne reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 stycznia 2000 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Filostrat reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 stycznia 2000 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Puk reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
31 marca 2000 |
Dziejba leśna
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Buszko Arkadiusz teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
3 marca 2001 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
postać: Piotr Aleksiejewicz Sjejkin reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
1 lipca 2001 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Janusz reżyseria: Kamza Paweł teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
28 października 2001 |
Zima
Jewgienij Griszkowiec
postać: Żołnierz 2 reżyseria: Papis Jacek teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
24 listopada 2001 |
Don Juan
Molière
postać: Don Juan reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
13 kwietnia 2002 |
Polaroidy
Mark Ravenhill
postać: Tim reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
7 marca 2003 |
Komiczna siła
Alan Ayckbourn
postać: Kelner I reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
20 czerwca 2003 |
Litość Boga
Cau Jean
postać: Eugeniusz reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
13 grudnia 2003 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Konrad reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 maja 2004 |
Porucznik z Inishmore
Martin McDonagh
postać: Joey reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
1 października 2004 |
Skaza
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
8 stycznia 2005 |
Łucja i jej dzieci
Pruchniewski Marek
postać: Jacek reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
25 lutego 2005 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Wolny Artysta reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
18 listopada 2005 |
Kubuś Fatalista i jego pan
Denis Diderot
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
18 listopada 2005 |
Kubuś Fatalista i jego pan
Denis Diderot
postać: De Saint-Ouin reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
20 stycznia 2006 |
Mojo Mickybo
McCafferty Owen
postać: Mojo reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
17 czerwca 2006 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
postać: Stanley reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
7 października 2006 |
Na gorąco
Michał Zadara
postać: Dżek Lemą reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
8 czerwca 2007 |
All inclusive
Marek Modzelewski
postać: Marek reżyseria: Pietrowiak Ewelina teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
22 września 2007 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Dziennikarz reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
14 grudnia 2007 |
Farsa z Walworth
Enda Walsh
postać: Blake reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
2 maja 2008 |
Portret Doriana Graya
Oscar Wilde
postać: Bazyli Hallward reżyseria: zespół teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
15 listopada 2008 |
Nora
Henrik Ibsen
postać: Torwald Helmer reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
29 grudnia 2008 |
Gorda
Stanisław Grochowiak
postać: Gorda reżyseria: Piwowarska Karina teatr: Teatr, Leszno
|
6 lutego 2009 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Doktor Spivey (od 16 listopada2010) reżyseria: Buchwald Jan teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
13 lutego 2009 |
Łup
Joe Orton
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Vedral Iwo teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
13 lutego 2009 |
Łup
Joe Orton
postać: Dennis reżyseria: Vedral Iwo teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
5 czerwca 2009 |
Pieszo
Sławomir Mrożek
postać: Nauczyciel reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 sierpnia 2009 |
Zmierzch bogów
Nicola Badalucco, Enrico Medioli, Luchino Visconti
postać: Aschenback reżyseria: Wiśniewski Grzegorz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
22 października 2010 |
Zły
Leopold Tyrmand
postać: Henryk Nowak reżyseria: Buchwald Jan teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
1 kwietnia 2011 |
Sieroty
Dennis Kelly
postać: Danny reżyseria: Kania Grażyna teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
6 maja 2011 |
Casablanca
Michał Siegoczyński
postać: Laszlo reżyseria: Siegoczyński Michał teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
24 marca 2012 |
Czynny do odwołania
Marcin Świetlicki
postać: Wiesio reżyseria: Bikont Piotr teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
29 września 2013 |
Antyhona
Dana Łukasińska
postać: Koryfeusz (gościnnie) reżyseria: Korytkowska-Mazur Agnieszka teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
16 maja 2014 |
Dziewczyny do wzięcia
Janusz Kondratiuk
postać: Mike reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
24 października 2014 |
Dzienniki Majdanu
Natalia Worożbyt
forma twórczości: role teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
13 grudnia 2014 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Mięso Armatnie reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
27 marca 2015 |
Sońka
Ignacy Karpowicz
postać: Joachim (gościnnie) reżyseria: Korytkowska-Mazur Agnieszka teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
19 czerwca 2015 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Hrabia Respekt reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
29 sierpnia 2015 |
Lilla Weneda
Juliusz Słowacki
postać: Gwalbert, Sygoń reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
23 stycznia 2016 |
Juliusz Cezar
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
4 czerwca 2016 |
Exodus 2.0
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Korytkowska-Mazur Agnieszka teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
10 września 2016 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Henryk (Syn i Książę) reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 października 2016 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Henryk (Syn i Książę) reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
24 stycznia 2017 |
Kuroń. Pasja według św. Jacka
Małgorzata Sikorska-Miszczuk
postać: Funkcjonariusz reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
13 maja 2017 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Ksiądz reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
11 listopada 2017 |
Superspektakl
.
forma twórczości: role reżyseria: Sobczyk Justyna, Skrzywanek Jakub teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
23 marca 2018 |
Neron
Jolanta Janiczak
forma twórczości: role reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
16 czerwca 2018 |
1984
George Orwell
forma twórczości: role reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
19 grudnia 2018 |
Pudel. Faktomontaż
.
forma twórczości: role teatr: słuchowisko
|
29 stycznia 2019 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Konrad reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
12 grudnia 2020 |
Odyseja kosmiczna 2021
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Borkowska Alicja teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
13 grudnia 2021 |
Odlot
Zenon Fajfer
forma twórczości: role reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|