17 stycznia 1946 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wnorowska Maria teatr: Teatr Dramatyczny Województwa Gdańskiego, Sopot
|
28 marca 1946 |
Grube ryby
Michał Bałucki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Dramatyczny Województwa Gdańskiego, Sopot
|
14 maja 1946 |
Macierzyństwo panny Jadzi
Śliwina Wanda
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Dramatyczny Województwa Gdańskiego, Sopot
|
6 lipca 1946 |
Święty płomień
Maugham Somerset William
forma twórczości: scenografia reżyseria: Janowski Maurycy teatr: Teatr Dramatyczny Województwa Gdańskiego, Sopot
|
9 października 1948 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Małkowska Hanna teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej (filia Teatru Polskiego Poznań), Gorzów Wielkopolski
|
25 października 1948 |
Panna mężatka
Józef Korzeniowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rychłowski Franciszek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej (filia Teatru Polskiego Poznań), Gorzów Wielkopolski
|
29 stycznia 1949 |
Nadzieja
Herman Heijermans
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Różańska Hanna teatr: Teatr Aktora i Lalki, Poznań
|
12 lutego 1949 |
Przyjaciele
Uspieński Andrzej
forma twórczości: scenografia reżyseria: Małkowska Hanna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
18 kwietnia 1949 |
Gospodarz to ja
Antoni Lachowicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rychłowski Franciszek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej (filia Teatru Polskiego Poznań), Gorzów Wielkopolski
|
18 kwietnia 1949 |
Marcowy kawaler
Józef Bliziński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rychłowski Franciszek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej (filia Teatru Polskiego Poznań), Gorzów Wielkopolski
|
19 listopada 1949 |
Świętoszek
Moliere
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Perzanowska Stanisława teatr: Artos, Warszawa
|
26 grudnia 1949 |
Mazepa
Słowacki Juliusz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Damiecki Dobiesław teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
27 grudnia 1950 |
Zaczyna się Nowy Rok
Brzechwa Jan
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Krymkowa Klima teatr: Teatr Nowej Warszawy, Warszawa
|
21 kwietnia 1951 |
Człowiek i maszyny
Władysław Lubecki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Nowej Warszawy, Warszawa
|
28 kwietnia 1951 |
Mazepa
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czyński Kazimierz teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
1 maja 1952 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Ordyński Ryszard teatr: Teatr Nowy (Scena Komediowo-Muzyczna), Warszawa
|
23 sierpnia 1953 |
Zagłada eskadry
Korniejczuk Aleksander
forma twórczości: kostiumy (dek. Zenobiusz Strzelecki) reżyseria: Rene Ludwik teatr: Teatr Domu Wojska Polskiego, Warszawa
|