26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Policjant reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
8 października 1966 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
postać: Sulphurides reżyseria: Mirecki Wiesław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 września 1967 |
Królowa przedmieścia
Krumłowski Konstanty
postać: Olek (Rzymski Graf) reżyseria: Mirecki Wiesław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
30 marca 1969 |
Jedzie teatr jedzie...
Jan Nepomucen Kamiński
forma twórczości: role reżyseria: Mirecki Wiesław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
28 stycznia 1970 |
Spoza gór i rzek
Zdzisław Skowroński
postać: Charczuk reżyseria: Mirecki Wiesław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
10 maja 1970 |
Mistrz Pathelin
Anonim
postać: Wagant reżyseria: Mirecki Wiesław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
21 września 1973 |
Cień
Maciej Małecki, Wojciech Młynarski
forma twórczości: asystent choreografa, asystent reżysera reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
22 kwietnia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
22 kwietnia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Żołnierz reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
22 kwietnia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Mąż reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
22 kwietnia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Gość reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
1 września 1980 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Antoni reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 lutego 1985 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Agent II reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 lutego 1985 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Wieśniak reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
23 maja 1986 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
postać: Posłaniec reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
7 listopada 1987 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Służący reżyseria: Klemens Jan teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
14 września 1990 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Człowiek od latarni reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 czerwca 1992 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
forma twórczości: role reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
27 marca 1993 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Rokita reżyseria: Różewicz Jan teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
7 stycznia 1995 |
Królowa Śniegu
Maciej Staropolski
postać: Ren, Żołnierz reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
6 lutego 1997 |
Sowizdrzał z Sosnowic
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Kaźmierzanin reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 września 1998 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Basista reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 września 1998 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Szwajcar oberży reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|