6 lutego 1955 |
Pan Puntila i jego sługa Matti
Brecht Bertolt
postać: Sandra telefonistka reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 września 1955 |
Maturzyści
Zdzisław Skowroński
postać: Prof. Domańska reżyseria: Drewicz Stefan teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 lutego 1956 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Balladyna reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
5 kwietnia 1956 |
Mariana Pineda
Federico García Lorca
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
5 kwietnia 1956 |
Mariana Pineda
Federico García Lorca
postać: Lucia reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
5 lipca 1956 |
Ptak
Jerzy Szaniawski
postać: Gość reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
3 listopada 1956 |
Ararat
Artur Maria Swinarski
postać: Szechora reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 lutego 1957 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Barbara reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 października 1957 |
Kochanek to ja
Roman Niewiarowicz
postać: Zofia reżyseria: Aleksy Aleksander teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 listopada 1957 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Czepcowa reżyseria: Nowakowski Wacław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
1 marca 1958 |
Dom lalki
Henrik Ibsen
postać: Marianna reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 lutego 1959 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Dyndalska reżyseria: Rzuchowski Zygmunt teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
9 lipca 1960 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Zerbineta reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 czerwca 1963 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Marta Boll reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Rozmaitości, Wrocław
|
6 listopada 1963 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Hrabina reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 listopada 1963 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 czerwca 1964 |
Król Henryk VI
Shakespeare William
postać: Lady Grey reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 czerwca 1964 |
Król Henryk VI
Shakespeare William
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 grudnia 1968 |
Kram z piosenkami
Schiller Leon
postać: Dziewczyna reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 listopada 1973 |
Życie jawą
Ernest Bryll
postać: Dworka reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
15 lutego 1974 |
Rumcajs
Ernest Bryll
postać: Mieszczka reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
30 maja 1974 |
Okapi
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
14 lutego 1975 |
Mazepa
Juliusz Słowacki
postać: Szlachcianka, Maska reżyseria: Bordowicz Maciej Z. teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
5 listopada 1977 |
Braterskie ręce
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Estrada Stołeczna, Warszawa
|
3 lutego 1978 |
Ballada łomżyńska
Ernest Bryll
postać: Kobieta reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
24 lutego 1979 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
postać: Roznosicielka napojów reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
6 listopada 1982 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Pani Lemięcka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
30 grudnia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
30 grudnia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Baba reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
30 grudnia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Śmierć reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
26 lutego 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Dworka I reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
16 kwietnia 1983 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Fiokła Iwanowna reżyseria: Gilewska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
10 września 1983 |
Maria Stuart
Juliusz Słowacki
postać: Dworka reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|