24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Budowniczy reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Dziewczynka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Krysia traktorzystka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Krysia Traktorzystka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Maniusia reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
19 listopada 1965 |
Królewskie łowy
Ryszard Smożewski, Jerzy Ukleja
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
30 kwietnia 1966 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Tituba reżyseria: Dvorak Antoni teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
6 grudnia 1968 |
Zaklęty jawor
Kann Maria
postać: Matka Słońca reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
26 kwietnia 1969 |
Krewniaki
Bałucki Michał
postać: Bibisia reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
27 lipca 1969 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
19 października 1969 |
Czarodziejski grosz
Władysław Gębik
postać: Kasia reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
28 lutego 1970 |
Wódko, wódeczko
Jarecki Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
9 sierpnia 1970 |
Tajemniczy ogród
Burnett Frances
postać: Marta reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Fifi reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Janka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Pensjonarka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
13 marca 1971 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Baśka reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
25 czerwca 1971 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
postać: Pano Moczybłocka reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
15 stycznia 1972 |
Żółta ciżemka
Antonina Domańska
postać: Karczmarka reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 lutego 1972 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Neryna reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
21 czerwca 1973 |
Szkoła żon
Molière
postać: Kaśka reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
28 września 1974 |
Gra miłości i przypadku
Pierre de Marivaux
postać: Lizetta reżyseria: Witkiewicz Kazimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
26 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kobieta reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
9 sierpnia 1977 |
Szkoła żon
Molière
postać: Kaśka reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
25 września 1977 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Królowa wyspy Tua-Tua reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Panna Klara reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Subretka reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 czerwca 1980 |
Romek i Julka
Tadeusz Kwiatkowski
postać: Florianowa reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 września 1980 |
Dyl Sowizdrzał
Grigorij Gorin
postać: Wesoła panienka reżyseria: Ryłko Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 kwietnia 1981 |
Wesele raz jeszcze
Janusz Krasiński
postać: Komendantowa reżyseria: Kutryś Ewa teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
31 października 1981 |
Kurhanek Maryli
Mickiewicz Adam
postać: Matka reżyseria: Lassek Ewa teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 lutego 1982 |
Burza
William Shakespeare
postać: Ceres reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
17 października 1982 |
Z Księgi Apokryfów
Karol Čapek
postać: Marta reżyseria: Mielczarek Lucyna teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
29 stycznia 1983 |
Szaleństwa panny Magdaleny
Bolesław Prus
postać: Korkowiczowa reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
29 stycznia 1983 |
Szaleństwa panny Magdaleny
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 kwietnia 1984 |
Kiedy śpiewa słowik...
Aleksander Bednarz, Włodzimierz Nurkowski
postać: Żelazko, Piwonia, Dama dworu reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
30 września 1984 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Dyndalska reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 stycznia 1987 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Hrabina Gburia-Furia reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 lutego 1988 |
Kandyd, czyli optymizm
Voltaire
postać: Baronowa reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
20 października 1990 |
Boya wina...
Tadeusz Boy-Żeleński
forma twórczości: role reżyseria: Kwiatkowski Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Karczmarka reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|