6 marca 1993 |
Baśń o zaklętym jaworze
Maria Kann
postać: Jaś Wędrowniczek reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 czerwca 1993 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
postać: Kleont reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 czerwca 1993 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
postać: Turek reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 października 1994 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Brat Boutros reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Kacper reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Łukasz reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 kwietnia 1995 |
Cud w Alabamie
William Gibson
postać: James reżyseria: Karkoszka Elżbieta, Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Indianin reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Zaklęty reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 grudnia 1995 |
Macbeth
William Shakespeare
postać: Fleance reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 lipca 1996 |
A właśnie tak ! Ballady Roberta Burnsa
Robert Burns
forma twórczości: role reżyseria: Zięba Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 grudnia 1996 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Huckelberry Finn reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 marca 1997 |
Gracze
Mikołaj Gogol
postać: Ucieszny reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Stowarzyszenie Teatralne Mandala, Kraków
|
16 stycznia 1998 |
Koniec wieku
Włodzimierz Nurkowski
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1998 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Nym reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1998 |
Dziady cz. III. Cela Konrada
Adam Mickiewicz
postać: Feliks Kółakowski reżyseria: Kos Łukasz, Wrona Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1998 |
Dziady cz. III. Cela Konrada
Adam Mickiewicz
postać: Więzień reżyseria: Kos Łukasz, Wrona Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 grudnia 1999 |
Tajemnica Bożego Narodzenia
Jostein Gaarder
postać: Melchior, król Egryskulii reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 maja 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Nos reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 marca 2001 |
Serce moje gram
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
2 czerwca 2001 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Kantek reżyseria: Grąbka Mieczysław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 grudnia 2002 |
Obudź się (Minnesota blues)
Arkadiusz Jakubik
postać: Fagot reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 marca 2003 |
Nie brookliński most
Stachura Edward wg
forma twórczości: role teatr: przedstawienie impresaryjne
|
4 października 2003 |
Przygody Sindbada żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Czarnoksiężnik jak nie z tej to z innej bajki (Degial, Kupiec, Staruch, Barbel) reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 maja 2004 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
postać: Sven Uberg reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 2004 |
Antygona w Nowym Jorku
Janusz Głowacki
postać: Pchełka reżyseria: Szalsza Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2005 |
Proces
Franz Kafka
postać: Franciszek reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 grudnia 2005 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Vaughan reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 2006 |
Książę i żebrak albo zagadka cyberprzestrzeni
Czesław Sieńko
postać: Lord II, Dick, Stan reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 września 2006 |
Pyza na polskich dróżkach
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2006 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
postać: Zamiatacz reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 października 2007 |
Król Jeleń
Carlo Gozzi
postać: Deram reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 listopada 2007 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Mucha reżyseria: Celiński Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 2008 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Lancelot Gobbo reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 2009 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Mačak reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 2009 |
Symfonia lokatoris
Adam Sroka
postać: Jerry reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 maja 2009 |
Skrzyneczka bez pudła
Wiesław Dymny
postać: Stary reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 2010 |
Pyza za Wielką Wodą
Alicja Górny, Mirosław Klotzer
forma twórczości: role reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
postać: Laurence reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
forma twórczości: role reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2011 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Dr Brodzki reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 maja 2011 |
Udając ofiarę
Oleg Presniakow, Władimir Presniakow
postać: Sierżant Siewa reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 marca 2012 |
Królik Królik
Coline Serreau
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 marca 2012 |
Królik Królik
Coline Serreau
postać: Premier, Mężczyzna w czerni reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 lutego 2013 |
Kochanowo i okolice
Przemysław Jurek
postać: Marcyś reżyseria: Waligórski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 kwietnia 2013 |
Peggy Pickit widzi twarz Boga
Roland Schimmelpfennig
postać: Martin reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 marca 2015 |
Sąsiedzi
Andrzej Sadowski
postać: Stefan reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr BARAKAH, Kraków
|
12 czerwca 2015 |
53 wojny
Maria Klotzer
postać: Wojtek reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 czerwca 2016 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Lucjo reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 stycznia 2017 |
Rewizor. Będzie wojna!
Artur Pałyga
postać: Naczelnik Wydziału Zdrowia reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 kwietnia 2017 |
Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Dorota Masłowska
postać: Kierowca, Policjant, Wiesiek, Dziad reżyseria: Popławska Aleksandra teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 maja 2017 |
Sąsiedzi
Andrzej Sadowski
forma twórczości: role reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 października 2017 |
Zahipnotyzuj mnie. Piosenki Zygmunta Koniecznego
Zygmunt Konieczny
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 października 2017 |
Zahipnotyzuj mnie. Piosenki Zygmunta Koniecznego
Zygmunt Konieczny
forma twórczości: role reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 stycznia 2018 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Samuel reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 grudnia 2018 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Popławski/Afraniusz reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 kwietnia 2019 |
Kolacja dla głupca
Francis Veber
postać: Pierre Brochant reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 września 2020 |
Ci, co mnie niosą
Sławomir Mrożek
postać: Grabarz reżyseria: Więcek „Baron” Artur teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
6 czerwca 2021 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Szambelan reżyseria: Tomaszewski Cezary teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|