Artykuły

Internet. "Zarazy twórcze" na Facebooku od dziś

"Zaraza twórcza" powstała z potrzeby chwili i ciekawości tego, w jaki sposób nasza wyobraźnia, emocje i myśli radzą sobie z otaczającym nas stanem epidemii. Co drugi dzień, zaczynając od poniedziałku 23 marca o godz. 18, ludzie teatru będą performować w przestrzeni sieci swoje "zarazy twórcze" - informuje Tomasz Kaczorowski.

Jako praktycy teatru, pozbawieni możliwości uczestniczenia w zwyczajowych wydarzeniach repertuarowych, chcemy się tymi emocjami podzielić: przyjrzeć się im i spróbować je przepracować.

Do projektu zaprosiliśmy prozaików, dramatopisarzy i ludzi teatru. Nadesłane przez nich ZARAZY TWÓRCZE będziemy performować w przestrzeni sieci - co drugi dzień zaczynając od poniedziałku 23.03.2020 o godzinie 18.00.

Projekt zakłada tworzenie w czasie kwarantanny za pośrednictwem strony na portalu Facebook.

Inicjatorzy projektu: Mikołaj Bańdo, Wiktoria Czubaszek, Tomasz Kaczorowski

Autorzy nadesłanych (do tej pory) tekstów: Mariusz Babicki, Tomasz Bauer, Łukasz Bzura, Jerzy Górski, Jakub Kasprzak, Monika Milewska, Malina Prześluga, Piotr Rowicki, Kornel Sadowski, Dominika Słowik, Aleksandra Zielińska.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszej akcji, mają chęć i potrzebę napisania tekstu w dowolnej formie, a później obejrzenia jego realizacji w naszym wykonaniu zapraszamy do kontaktu!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji