Artykuły

Warszawa. "Majówka z Moniuszką" online w POK

Polska Opera Królewska z przyjemnością dołącza do "e-obchodów 201. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki" organizowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dla internautów, miłośników muzyki przygotowaliśmy akcję "Majówka z Moniuszką", w ramach której zaprosimy do uczestnictwa w różnych aktywnościach.

W sobotę, 2 maja w godzinach południowych na naszym profilu Facebook pojawi się zestaw dla młodych melomanów, a w nim krzyżówki, rebusy, łamigłówki, kolorowanki i wierszyki.

W niedzielę, 3 maja o godz. 19.00, na kanale YouTube Polskiej Opery Królewskiej retransmisja spektaklu "Śpiewnik domowy" w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego, którego premiera miała miejsce na deskach Teatru Królewskiego w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, w listopadzie ubiegłego roku.

W dniu rocznicy urodzin kompozytora, przygotowany specjalnie na tą okazję, koncert "Pieśni Stanisława Moniuszki" w wykonaniu solistów Polskiej Opery Królewskiej: Anety Łukaszewicz (mezzosopran) i Roberta Gierlacha (bas-baryton) z towarzyszeniem fortepianu, na którym zagra Krzysztof Trzaskowski. Koncert można będzie obejrzeć na kanale YouTube 5 maja o godz. 19.00.

Więcej informacji: www.operakrolewska.pl

Serdecznie zapraszamy!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji