11 grudnia 1987 |
...znienacka w plecy!
Aleksander Wołodin
postać: Delegat reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 stycznia 1988 |
Opowieść wigilijna
Charles Dickens
postać: Scrooge - młodzieniec reżyseria: Stankovski Vojo teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1988 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Klarnecista reżyseria: Witkiewicz Kazimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1988 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Żyd - wekslarz reżyseria: Witkiewicz Kazimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1988 |
Dzień gniewu
Roman Brandstaetter
postać: Żołnierz SS reżyseria: Bobrowska Romana, Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 stycznia 1989 |
Fanszen
David Hare
postać: Huan-Cz'ao reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 marca 1989 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 marca 1989 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Cerberus reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 marca 1989 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Kaifasz reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Kamerzysta reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Towarzysz Żuk reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1990 |
Port wielki jak świat
Jacques Brel
forma twórczości: role reżyseria: Stebnicka Marta teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbójca reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Hiacynt reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Sen reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 października 1994 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Mistral reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 października 1994 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Pellico reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Baltazar reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Marek reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 stycznia 1995 |
Stare pianino
Ludwik Jerzy Kern
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Stebnicka Marta teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 stycznia 1995 |
Stare pianino
Ludwik Jerzy Kern
forma twórczości: role reżyseria: Stebnicka Marta teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 marca 1995 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Józef Maszejko reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Marszałek Dworu reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Róża reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Zaklęty reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 grudnia 1995 |
Macbeth
William Shakespeare
postać: Szkocki doktor reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 lutego 1996 |
Pokochaj mnie...
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Pan Jarek, właściciel knajpy reżyseria: Krasińska Barbara teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 marca 1996 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 marca 1996 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Edek reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 lipca 1996 |
A właśnie tak ! Ballady Roberta Burnsa
Robert Burns
forma twórczości: role reżyseria: Zięba Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 1996 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 1996 |
Antygona
Sofokles
postać: Jeden z chóru reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 1996 |
Antygona
Sofokles
postać: Posłaniec reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 grudnia 1996 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Muff Potter reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 lutego 1997 |
Nocne tańce Wieczystego
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Pan Jarek reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1998 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Piotr Tuman reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1998 |
Dziady cz. III. Cela Konrada
Adam Mickiewicz
postać: Ksiądz Lwowicz reżyseria: Kos Łukasz, Wrona Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 grudnia 1999 |
Tajemnica Bożego Narodzenia
Jostein Gaarder
postać: Pastuszek Josza reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 marca 2000 |
Jaś i Małgosia
Andrzej Zator
forma twórczości: role reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 maja 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Żyd reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 czerwca 2001 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Franek ze Zwierzyńca reżyseria: Grąbka Mieczysław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 września 2001 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Michał Lagena reżyseria: Wiśniewski Grzegorz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 października 2001 |
Odlot
Inka Dowlasz
postać: Ojciec Leon reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 grudnia 2002 |
Obudź się (Minnesota blues)
Arkadiusz Jakubik
postać: Generał, Ziemniak reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 października 2003 |
Przygody Sindbada żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Kapitan okrętu reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Baltazar/Staszek reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 grudnia 2005 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Posłaniec reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 2006 |
Książę i żebrak albo zagadka cyberprzestrzeni
Czesław Sieńko
postać: Strażnik reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2006 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
postać: Zamiatacz reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 kwietnia 2007 |
Tempora Travel
Michał Olszewski
postać: Rezydent I reżyseria: Czuj Łukasz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
7 marca 2008 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Książę Aragonii reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 2009 |
Symfonia lokatoris
Adam Sroka
postać: Policjant reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
postać: Dietrich reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2011 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Strażnik/Policjant 2 reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 marca 2012 |
Królik Królik
Coline Serreau
postać: Policjant II, Żołnierzyk reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
23 lutego 2013 |
Kot w butach
Jarosław Szwec
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
23 lutego 2013 |
Kot w butach
Jarosław Szwec
forma twórczości: role reżyseria: Szwec Jarosław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 sierpnia 2019 |
Twój dziwak, Matejko
William Gruff
forma twórczości: role reżyseria: Fijał Łukasz teatr: Krakowskie Forum Kultury, Kraków
|