17 września 1978 |
Pierścień i róża, czyli historia Lulejki i Bulby
William Makepeace Thackeray
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Bocheńska Janina, Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 grudnia 1979 |
Wesele
Canetti Elias
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
1 lutego 1986 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
forma twórczości: układ walk reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
15 czerwca 1986 |
Tytus, Romek i A’Tomek
Anna Amarylis, Jerzy Bom
forma twórczości: układ walk reżyseria: Markowska Ewa teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
28 marca 1987 |
Boso, ale w ostrogach
Jan Tomaszewski
forma twórczości: układy kaskaderskie reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr Muzyczny, Poznań
|
27 września 1987 |
Tytus Andronikus
William Shakespeare
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
7 października 1987 |
Kosmos
Wiesław Hudon
forma twórczości: role reżyseria: Hudon Wiesław teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
17 kwietnia 1988 |
Niebezpieczne związki
Hampton Christopher
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 maja 1989 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: układ walk reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 czerwca 1989 |
Brudne czyny
Marek Hłasko
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Markowska Ewa teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
29 września 1990 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 listopada 1991 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
26 maja 1995 |
Trzej muszkieterowie
Aleksander Dumas
forma twórczości: choreografia, układ walk reżyseria: Głomb Jacek teatr: Centrum Sztuki - Teatr Dramatyczny, Legnica
|
5 maja 1996 |
Zły
Leopold Tyrmand
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Głomb Jacek teatr: Centrum Sztuki - Teatr Dramatyczny, Legnica
|
1 czerwca 1996 |
Hamlet, książę Danii
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
9 lutego 1997 |
Don Kichot Uleczony
Krzysztof Kopka
forma twórczości: współpraca choreograficzna reżyseria: Głomb Jacek teatr: Centrum Sztuki - Teatr Dramatyczny, Legnica
|
23 listopada 1997 |
Axur, król Ormus
Wojciech Bogusławski
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Głomb Jacek teatr: Centrum Sztuki - Teatr Dramatyczny, Legnica
|
4 października 1998 |
Koriolan
William Shakespeare
forma twórczości: konsultacja reżyseria: Kopka Krzysztof teatr: Centrum Sztuki - Teatr Dramatyczny, Legnica
|
27 marca 2002 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: szermierka reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
3 grudnia 2004 |
Alkasyn i Nikoleta
Anonim
forma twórczości: układ walk reżyseria: Nosálek Petr teatr: PWST Kraków - Filia we Wrocławiu, Wrocław
|
28 maja 2005 |
Woyzeck
Georg Büchner
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
6 listopada 2006 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Kościelniak Wojciech teatr: PWST Kraków - Filia we Wrocławiu, Wrocław
|
27 lutego 2010 |
Ja, Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Kalita Marek teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|