22 września 1949 |
Rycerz Samochwał
Titus Maccius Plautus
forma twórczości: opracowanie plastyczne reżyseria: Czyński Kazimierz teatr: Teatry Miejskie, Częstochowa
|
22 września 1949 |
Rycerz Samochwał
Titus Maccius Plautus
postać: Tancerka reżyseria: Czyński Kazimierz teatr: Teatry Miejskie, Częstochowa
|
19 listopada 1949 |
Ojciec debiutantki
Bondy Aleksander
postać: Wodnica reżyseria: Cegielski Stanisław teatr: Teatry Miejskie, Częstochowa
|
1 maja 1950 |
Załoga
Zdzisław Skowroński, Józef Słotwiński
postać: Janka reżyseria: Poreda Eugeniusz teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
28 lipca 1950 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
postać: Madzia reżyseria: Gruszecka Helena teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
29 lipca 1950 |
Tai Yang budzi się
Wolff Friedrich
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fogiel Aleksander teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
1 listopada 1950 |
Złote niedole
Krzemiński Władysław
forma twórczości: choreografia z Ryszardem Koleńskim reżyseria: Orliński Bolesław teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
1 grudnia 1950 |
Król włóczęgów
Rudolf Friml
forma twórczości: choreografia reżyseria: Poreda Eugeniusz teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
21 stycznia 1951 |
Wielki koncert artystyczny
forma twórczości: role teatr: Teatry Dramatyczne, Częstochowa
|
22 kwietnia 1952 |
Rodzinka
Jurandot Jerzy
postać: Michele reżyseria: Kassowski Bronisław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
9 września 1952 |
Dwa tygodnie w "Raju"
Zdzisław Skowroński, Józef Słotwiński
postać: Marta Teresa Zawiszyna reżyseria: Kassowski Bronisław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
24 września 1952 |
Jacht "Paradise"
Roman Hussarski, Stanisław Lem
postać: Rita reżyseria: Chaberski Emil teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
18 marca 1953 |
Eugenia Grandet
Honore de Balzac
postać: Pani de Grassins reżyseria: Brodzikowski Kazimierz teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
3 czerwca 1953 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Fruzia reżyseria: Chaberski Emil teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
1 lipca 1954 |
Imieniny pana dyrektora
Zdzisław Skowroński, Józef Słotwiński
postać: Zuzia reżyseria: Chaberski Emil teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
1 marca 1955 |
Cyrulik sewilski
Pierre A. Beaumarchais
postać: Rozyna reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
12 maja 1956 |
Neapol miasto milionerów
Eduardo De Filippo
postać: Assunta reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
30 maja 1956 |
Rose Marie
Rudolf Friml
postać: Dixiana reżyseria: Bem Paweł teatr: Teatr Muzyczny, Lublin
|
30 maja 1956 |
Rose Marie
Rudolf Friml
forma twórczości: role reżyseria: Bem Paweł teatr: Teatr Muzyczny, Lublin
|
1 marca 1958 |
Dom lalki
Henrik Ibsen
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 1958 |
Nie igra się z miłością
Alfred de Musset
postać: Panna Pluche reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 czerwca 1958 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
forma twórczości: choreografia reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 czerwca 1958 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
postać: Ernestyn reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 1959 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
forma twórczości: choreografia reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 kwietnia 1961 |
Śpiąca królewna
Stanisław Płonka-Fiszer
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kiernikówna Manuela teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|