6 kwietnia 1981 |
Przywidzenia i sny, czyli Perykles
William Shakespeare
postać: Perykles (młody) reżyseria: René Ludwik teatr: PWST, Warszawa
|
6 kwietnia 1981 |
Przywidzenia i sny, czyli Perykles
William Shakespeare
postać: Sąsiad II reżyseria: René Ludwik teatr: PWST, Warszawa
|
27 listopada 1982 |
Śmierć Dantona
Georg Büchner
postać: Żołnierz II reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor-Lucjano reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Kapitan norweski reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Laertes reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Marynarz II reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
18 lutego 1984 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
18 lutego 1984 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Głos zza sceny reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
18 lutego 1984 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Nieznajomy Młody Mężczyzna reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 maja 1984 |
Wkrótce nadejdą bracia
Janusz Krasiński
postać: Gość I reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 listopada 1984 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Radca Podsrocki reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 listopada 1985 |
Balkon
Jean Genet
postać: Fotograf reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
31 grudnia 1985 |
Maria i Woyzeck
Georg Büchner
postać: Tamburmajor reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 kwietnia 1986 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Jepichodow Simion Pantielejewicz reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
31 października 1986 |
Przeklęte tango
Manuel Puig
postać: Diego reżyseria: Szurmiej Lena teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
10 stycznia 1987 |
Garaż
Emil Bragiński, Eldar Riazanow
postać: Fetisow reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 września 1987 |
Szalbierz
György Spiró
postać: Kamiński reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 lutego 1988 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Wiktor Wiktorowicz reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 stycznia 1989 |
Paweł Pierwszy
Dymitr Mereżkowski
postać: Aleksander reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
29 czerwca 1989 |
Ciemność w południe
Arthur Koestler
postać: Gletkin reżyseria: Warmiński Janusz, Mączyński Stanisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 grudnia 1989 |
Mała apokalipsa
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Burza
William Shakespeare
postać: Sebastian reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 października 1991 |
Kosmos
Witold Gombrowicz
postać: Gombrowicz reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 maja 1992 |
Księga czasu
Bruno Schulz
postać: Subiekt I, Strażak reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 listopada 1992 |
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller
postać: Biff reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 czerwca 1993 |
Matka noc
Vonnegut Kurt
postać: Oficer FBI reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
20 lutego 1994 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Smith reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
9 lipca 1994 |
J.B. i inni
Maksym Gorki
postać: Zwoncow reżyseria: Konwicki Tadeusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 grudnia 1994 |
Arkadia
Tom Stoppard
postać: Valentine Coverly reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 marca 1995 |
Żywa Maska
Luigi Pirandello
postać: Landolfo (Lolo) reżyseria: Gliński Robert teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 grudnia 1995 |
Sceny z egzekucji
Howard Barker
postać: Prodo, Człowiek ze Strzałą z Kuszy w Głowie reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 kwietnia 1996 |
Sen Wujaszka
Fiodor Dostojewski
postać: Paweł Aleksandrowicz Mozglakow reżyseria: Boratyńska Małgorzata teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 marca 1997 |
Korowód
Arthur Schnitzler
postać: Poeta reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 grudnia 1997 |
Garderobiany
Ronald Harwood
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 grudnia 1997 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Oxenby reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
7 listopada 1998 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Ferdynand Hierlinger reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 grudnia 1998 |
Tak daleko, tak blisko
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 grudnia 1998 |
Tak daleko, tak blisko
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 listopada 1999 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 listopada 1999 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
5 marca 2000 |
Herbatka u Stalina
Ronald Harwood
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
5 marca 2000 |
Herbatka u Stalina
Ronald Harwood
postać: Philip Lothian reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 maja 2000 |
Opętani
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 maja 2000 |
Opętani
Witold Gombrowicz
postać: Sekretarz Henryk Choławicki reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 czerwca 2002 |
Dwadzieścia minut z aniołem
Aleksander Wampiłow
forma twórczości: role reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
20 grudnia 2002 |
Zaświadczenie o inteligencji
Jerzy Dobrowolski
forma twórczości: role reżyseria: Młynarski Wojciech teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
29 czerwca 2003 |
Krzyk ryby
Anna Strońska
forma twórczości: role reżyseria: Bednarkiewicz Mateusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
16 września 2003 |
Copywriter
Mariusz Bielak
forma twórczości: reżyseria teatr: przedstawienie impresaryjne
|
16 września 2003 |
Copywriter
Mariusz Bielak
forma twórczości: role reżyseria: Dedek Tomasz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
18 października 2003 |
Pan inspektor przyszedł
John Boynton Priestley
postać: Inspektor reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
21 stycznia 2006 |
Król Lear
William Shakespeare
postać: Książę Albany reżyseria: Konczałowski Andriej teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
10 stycznia 2008 |
Kobieta w czerni
Stephen Mallatratt
forma twórczości: role reżyseria: Lang Krzysztof teatr: Scena Kobra w Fabryce Trzciny, Warszawa
|
1 sierpnia 2008 |
Hamlet 44
Magda Fertacz, Artur Pałyga
postać: Klaudiusz reżyseria: Passini Paweł teatr: przedstawienie impresaryjne
|
29 marca 2010 |
Gąska
Nikołaj Kolada
postać: Wasilij reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Capitol, Warszawa
|
17 września 2011 |
Ale Killer...
Marek Rębacz
postać: Kubuś reżyseria: Rębacz Marek teatr: Teatr Finestra, Warszawa
|
21 stycznia 2013 |
Klub mężusiów
Kristof Magnusson
postać: Roland reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Capitol, Warszawa
|
5 stycznia 2015 |
Człowiek dwóch szefów
Richard Bean
postać: Charlie "Kaczor" Clench reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
6 marca 2016 |
Interes życia
Doug Hughes, Marcia Kash
postać: Rodger Hodge reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
17 czerwca 2016 |
Na pełnym morzu
Sławomir Mrożek
forma twórczości: role reżyseria: Mędrzak Tomasz teatr: Teatr tm, Warszawa
|
26 lutego 2017 |
Kontrabanda
Doug Hughes, Marcia Kash
postać: Alfonse "Noodles" Feghetti reżyseria: Weisgerber John teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
13 grudnia 2017 |
Pierwszy do raju
Dorota Truskolaska
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Piotr teatr: przedstawienie impresaryjne
|
7 marca 2021 |
Przyjemność z dostawą
Derek Benfield
forma twórczości: role reżyseria: Bończak Jerzy teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
1 stycznia 2022 |
Na pełnych obrotach
Derek Benfield
forma twórczości: role reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|