15 kwietnia 2000 |
Wielkomilud
Dahl Roald
postać: Dziewogniot reżyseria: Bikont Piotr teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
23 września 2000 |
Wyspa demonów
Wolański Waldemar
postać: Kendoka reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
2 grudnia 2000 |
Dzikie łabędzie
Kazimiera Jeżewska
postać: Peter, Chłopiec reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
24 marca 2001 |
Don Kichot
Waldemar Wolański
postać: Kompan Sancho Pansy reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
24 marca 2001 |
Don Kichot
Waldemar Wolański
postać: Mnich I reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
2 czerwca 2001 |
Baśń o księciu Pipo
Pierre Gripari
postać: Dworzanin reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
2 czerwca 2001 |
Baśń o księciu Pipo
Pierre Gripari
postać: Smok Tarabistrak reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
2 czerwca 2001 |
Baśń o księciu Pipo
Pierre Gripari
forma twórczości: role reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
27 października 2001 |
Wiktor i Klap
Pietrasik Tomasz
postać: Mieszkaniec Internetu reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
16 marca 2002 |
Królewna Śnieżka
Władysław Owczarzak
postać: Kransoludek reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
16 marca 2002 |
Królewna Śnieżka
Władysław Owczarzak
postać: Królewicz reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
21 września 2002 |
Jezioro łabędzie
Waldemar Wolański
postać: Wodnik Szuwarek, stworek grający Zygfryda reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
15 marca 2003 |
Byczek Fernando
Munro Leaf
postać: Rzeźnik, Byk na korridzie reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
31 maja 2003 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
postać: Wilk reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
29 maja 2004 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Kaj, Klaus, Zbój I reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
27 lutego 2005 |
Zdobycie bieguna południowego
Karge Manfred
forma twórczości: role reżyseria: Zespół teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
9 marca 2005 |
Może święci albo poeci...
Thornton Wilder
forma twórczości: role reżyseria: Stefaniak Piotr teatr: Teatr Logos, Łódź
|
21 maja 2005 |
Tragedie małżeńskie
Grodzieńska Stefania wg
forma twórczości: role reżyseria: Sowińska Maria teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
17 września 2005 |
Arlekin w tarapatach
Simona Chalupová
postać: Pantalone reżyseria: Chalupová Simona teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
3 grudnia 2005 |
Kopciuszek
Pejcz Beata
postać: Asystent I reżyseria: Pejcz Beata teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
18 marca 2006 |
Skarb pirata Cynamona
Wolański Waldemar
postać: Rabarbar reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
9 grudnia 2006 |
Ojczyzna dulszczyzna, czyli...
Pietrasik Tomasz
forma twórczości: role reżyseria: Pietrasik Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
24 lutego 2007 |
Kwiat paproci
Kraszewski Józef Ignacy
postać: Jacuś reżyseria: Skiepko-Gielniewska Alina teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
2 czerwca 2007 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
postać: Piotruś Pan reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
6 października 2007 |
Stworzenie świata
Chalupova Simona
postać: Diabeł reżyseria: Chalupova Simona teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
8 grudnia 2007 |
Ostatnie derby w IV Eurolidze
Tomasz Pietrasik
forma twórczości: role reżyseria: Pietrasik Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
29 marca 2008 |
Tajemnica wesołego miasteczka
Zbigniew Poprawski
postać: Mistrz Mateo Pampiliano reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
31 maja 2008 |
Wielkoludy
Andrzej Maleszka
postać: Kinggott reżyseria: Dworakowski Konrad teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
28 grudnia 2008 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Filch reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
28 grudnia 2008 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Gangster Matyjas reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
18 stycznia 2009 |
Szopka satyryczna - Łódzka Parada Próżności
Tomasz Pietrasik
forma twórczości: role reżyseria: Pietrasik Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
12 grudnia 2009 |
Cuda, cuda ogłaszają... czyli raj na ziemi
Tomasz Pietrasik
forma twórczości: role reżyseria: Pietrasik Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
20 marca 2010 |
Złodziej Czasu
Waldemar Wolański
postać: Narrator reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
26 czerwca 2010 |
Trzej muszkieterowie
Aleksander Dumas
forma twórczości: fechtunek reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 listopada 2014 |
Sekret detektywa - na tropie zaginionych książek
.
forma twórczości: role reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
25 kwietnia 2015 |
Byczek Fernando
Munro Leaf
forma twórczości: role reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
16 marca 2016 |
Kot w butach
Charles Perrault
forma twórczości: role reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
10 lutego 2017 |
Gaja
Krzysztof Rau
forma twórczości: role reżyseria: Rau Anna teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
22 kwietnia 2017 |
Tymoteusz wśród ptaków
Jan Wilkowski
forma twórczości: role reżyseria: Dudzic-Grabińska Katarzyna teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 października 2017 |
Śpiąca królewna
Charles Perrault
forma twórczości: role reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
2 grudnia 2017 |
Zorro
Dariusz Czajkowski
forma twórczości: fechtunek reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
18 lutego 2018 |
Zorro
Dariusz Czajkowski
forma twórczości: fechtunek reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
9 czerwca 2018 |
Bajka do góry nogami, czyli nieznana przygoda Kapturka
Urszula Binkowska
forma twórczości: role reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
11 października 2018 |
Švejk
Jaroslav Hašek
forma twórczości: role reżyseria: Zdrada Joanna teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 grudnia 2018 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Głuch-Klucznik Aneta, Brawer Wojciech, Dwulit Artur teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
14 września 2019 |
Zapisani
Bella Rosenfeld Chagall
postać: Ojciec Szmul Noah, Zegarmistrz, Rebe Szlojme, Dziadek Baruch, Aaron, Purimowy wesołek, Biały diabeł, Subiekt Mojsze reżyseria: Gerigk Joanna teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
7 grudnia 2019 |
Przygody Mikołajka
René Goscinny
postać: Kleofas, Tata 1 reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
29 maja 2021 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Jaskółka/Mucha/Mała rybka/Mały ptaszek reżyseria: Kurowski Bartosz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
10 lipca 2021 |
TaTa
Toon Tellegen
postać: Tata, Lekarz, Zbir reżyseria: Maśląkowski Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
11 września 2021 |
Król bawełny
Piotr Rowicki
postać: Fryzjer, Węsad, Liczba, Tkacz, Smutek, Karol zły reżyseria: Buszko Arkadiusz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
18 marca 2022 |
Momo
Michael Ende
postać: Beppo Zamiatacz Ulic, Nicola reżyseria: Błaszczak Agnieszka teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
17 czerwca 2022 |
Wielka zagadka Misia Uszatka
Maciej Wojtyszko
postać: Stary Wróbel reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
16 września 2022 |
Jedno oko na Maroko
Anna Bedyńska, Tomasz Kwaśniewski
forma twórczości: role reżyseria: Dębska Gosia teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
25 lutego 2023 |
Inna księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Szambelan reżyseria: Brawer Wojciech teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|