9 listopada 2001 |
Bambini di Praga
Bohumil Hrabal
postać: Nauczyciel tańca reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
9 listopada 2001 |
Bambini di Praga
Bohumil Hrabal
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
27 kwietnia 2002 |
Wniebowstąpienie
Tadeusz Konwicki
postać: Kelner reżyseria: Englert Maciej teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
13 stycznia 2003 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
3 maja 2003 |
Stracone zachody miłości
William Shakespeare
postać: Longaville reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
9 czerwca 2003 |
Pułkownik Ptak
Bojczew Christo
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Piotr teatr: przedstawienie impresaryjne
|
14 czerwca 2003 |
Dobry wieczór kawalerski
Dorota Truskolaska
postać: Alu reżyseria: Bończak Jerzy teatr: przedstawienie impresaryjne
|
4 kwietnia 2004 |
Męczeństwo Piotra Ohey`a
Mrożek Sławomir
postać: Naukowiec reżyseria: Englert Maciej teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
3 grudnia 2004 |
Nieznajoma z Sekwany
Ödön von Horváth
postać: Teodor reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
10 czerwca 2005 |
Parady
Jan Potocki
postać: Gil reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
18 marca 2006 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Kordian reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
20 marca 2006 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
3 lutego 2007 |
Dulscy z o.o.
Gabriela Zapolska
postać: Zbyszko reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
1 czerwca 2007 |
Niebo
Kurejczyk Andrej
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jadowska Anna teatr: Teatr Stara ProchOFFnia, Warszawa
|
1 czerwca 2007 |
Niebo
Kurejczyk Andrej
forma twórczości: role reżyseria: Jadowska Anna teatr: Teatr Stara ProchOFFnia, Warszawa
|
10 listopada 2007 |
Wyścig spermy
Maciej Kowalewski
postać: Alex Schulz reżyseria: Kowalewski Maciej teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
16 lutego 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Rejent Milczek reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
15 marca 2008 |
Ostatni Żyd w Europie
Tuvia Tenenbom
forma twórczości: choreografia reżyseria: Chajdas Olga teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
24 maja 2008 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
15 stycznia 2009 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Michał Lwowicz Astrow reżyseria: Filsztyński Wieniamin teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
6 czerwca 2009 |
I`m Sorry
Zbigniew Hołdys
forma twórczości: choreografia reżyseria: Chajdas Olga teatr: Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich, Warszawa
|
7 listopada 2009 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
7 listopada 2009 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Prokurator Robert Scurvy reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
28 listopada 2009 |
Dżuma
Albert Camus
postać: Madame Divine la Peste reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
28 listopada 2009 |
Dżuma
Albert Camus
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
15 stycznia 2011 |
Skazani na Shawshank
Stephen King
forma twórczości: choreografia reżyseria: Chondrokostas Sebastian teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
15 stycznia 2011 |
Skazani na Shawshank
Stephen King
postać: Rico reżyseria: Chondrokostas Sebastian teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
5 lutego 2012 |
Dobry wieczór kawalerski
Dorota Truskolaska
postać: Alu reżyseria: Nowak Piotr teatr: Teatr Palladium, Warszawa
|
23 maja 2012 |
Freddie. Reżyseria Irmina Kant
Wojciech Pitala, Agata Puszcz
postać: Freddie/Tomek reżyseria: Puszcz Agata teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
15 czerwca 2012 |
Zbrodnia z premedytacją
Witold Gombrowicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
23 maja 2013 |
Projekt 'P'
Jagoda Szmytka
postać: Dyrektor reżyseria: Zadara Michał, Blecharz Wojtek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
21 sierpnia 2015 |
Lekko nie będzie
Jean-Claude Islert
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Sapryk Tomasz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
26 grudnia 2016 |
Hamlet (część 2 - ostatnia)
William Shakespeare
postać: Laertes reżyseria: Wieczur-Bluszcz Anna teatr:
|
3 marca 2017 |
Ten drugi dom
Sharr White
postać: Mężczyzna (gościnnie ) reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
3 marca 2017 |
Ten drugi dom
Sharr White
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
17 lutego 2018 |
Duchy. Musical spirytystyczny
Maciej Łubieński, Michał Walczak
forma twórczości: role reżyseria: Walczak Michał teatr: Pożar w burdelu, Warszawa
|
17 grudnia 2018 |
Beginning
David Eldridge
forma twórczości: role reżyseria: Sajnuk Adam teatr: Teatr WARSawy, Warszawa
|
16 października 2021 |
Całe życie
Joanna Oparek
postać: Artur (gościnnie) reżyseria: Oparek Joanna teatr: Teatr Miejski , Gliwice
|
26 maja 2022 |
Edith i Marlene
Eva Pataki
postać: Théo reżyseria: Seweryn Maria teatr: Scena Impresaryjna ŚWIT, Warszawa
|