14 listopada 1952 |
Verbum nobile
Moniuszko Stanisław
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Popiel Jan teatr: Opera, Wrocław
|
27 czerwca 1953 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Nicolai Otto
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Popiel Jan teatr: Opera, Wrocław
|
6 listopada 1953 |
Rodzina Tarasa
Kabalewski Dymitr
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Kwaskowski Włodzimierz teatr: Opera, Wrocław
|
24 czerwca 1954 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Kwaskowski Włodzimierz teatr: Opera, Wrocław
|
7 listopada 1954 |
Eugeniusz Oniegin
Piotr Czajkowski
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Popiel Jan teatr: Opera, Wrocław
|
31 grudnia 1954 |
Don Pasquale
Donizetti Gaetano
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Zespół teatr: Opera, Wrocław
|
19 czerwca 1955 |
Poławiacze pereł
Bizet Georges
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Romejko Jan teatr: Opera, Wrocław
|
26 listopada 1955 |
Widma
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Opera, Wrocław
|
19 kwietnia 1956 |
Aida
Verdi Giuseppe
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Popiel Jan teatr: Opera, Wrocław
|
29 września 1956 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Majak Antoni teatr: Opera, Wrocław
|
9 lutego 1957 |
Ijola
Rytel Piotr
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Urbanowicz Karol teatr: Opera, Wrocław
|
31 maja 1957 |
Łucja z Lammermoor
Gaetano Donizetti
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
9 lutego 1958 |
Gioconda
Amilcare Ponchielli
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
8 lipca 1958 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Drabik Stanisław teatr: Opera, Wrocław
|
21 marca 1959 |
Goplana
Żeleński Władysław
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
25 lipca 1959 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
15 kwietnia 1961 |
Manru
Jan Ignacy Paderewski
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
27 października 1961 |
Czterech gburów
Ermanno Wolf-Ferrari
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
17 lutego 1962 |
Cyrulik sewilski
Gioacchino Rossini
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
12 maja 1962 |
Trubadur
Giuseppe Verdi
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
27 czerwca 1962 |
Łucja z Lammermoor
Gaetano Donizetti
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
26 stycznia 1963 |
Żydówka
Halevy Jacques Fromental Elie
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|