1 czerwca 1985 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Wróżka II reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
22 listopada 1985 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Klara reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 grudnia 1985 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Harfiarka reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 grudnia 1985 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska XII reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 grudnia 1985 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Polonia III reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 grudnia 1985 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Wróżka reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
20 kwietnia 1986 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hesia reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
27 września 1986 |
Wodewil warszawski
Zdzisław Gozdawa, Wacław Stępień
postać: Hela reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
9 listopada 1986 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Ania reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
28 lutego 1987 |
Antygona
Sofokles
postać: Koryfeusz reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
28 lutego 1987 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
15 listopada 1987 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
24 stycznia 1988 |
Zdziczenie obyczajów pośmiertnych
Bolesław Leśmian
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
31 stycznia 1988 |
Troilus i Kressyda
William Shakespeare
postać: Sługa Nestora reżyseria: Pazdro Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
31 stycznia 1988 |
Troilus i Kressyda
William Shakespeare
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Pazdro Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 1988 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Lubka reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 1988 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 lutego 1989 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Pokojówka reżyseria: Schejbal Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1989 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Pokojówka, Lucinda, Wieśniaczka reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 lutego 1990 |
Wariat i zakonnica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Siostra Anna reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1990 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Panna reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
13 października 1990 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
13 października 1990 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Zofia reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 grudnia 1990 |
Ciężkie czasy
Michał Bałucki
postać: Natalka reżyseria: Schejbal Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 stycznia 1991 |
Biesiada polska
Witold Gombrowicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Cirin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1991 |
Leonce i Lena
Georg Büchner
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Sierosławska Barbara teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 maja 1991 |
Happy End
Bertolt Brecht, Dorothy Lane, Kurt Weill
postać: Jane reżyseria: Sikora Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 listopada 1991 |
Forsa to nie wszystko
Moss Hart, George Simon Kaufmann
postać: Essie reżyseria: Sikora Marek teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
26 kwietnia 1992 |
Burza w Teatrze Gogo
Andrzej Maleszka
postać: Lalka reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
4 września 1992 |
Tutam
Schaeffer Bogusław
forma twórczości: role reżyseria: Orłowski Jacek teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
7 listopada 1992 |
Miłość i gniew
John Osborne
postać: Helena reżyseria: Schejbal Jerzy teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
5 grudnia 1992 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Pani Spencer reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
5 grudnia 1992 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Uczennica reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
18 września 1993 |
Okno na parlament
Ray Cooney
postać: Jane Worthington reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
10 października 1994 |
Kwartet
Bogusław Schaeffer
forma twórczości: role reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
19 marca 1995 |
Z rączki do rączki
Cooney Michael
postać: Pan Cooper reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
17 lutego 1996 |
Odbita sława
Harwood Ronald
postać: Regina Melnick reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
16 marca 1996 |
Przyszedł mężczyzna do kobiety
Złotnikow Semen
postać: Dina reżyseria: Orłowski Jacek teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
21 marca 1997 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
postać: Luella Soames reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
21 września 1997 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Widmo matki reżyseria: Sabara Rafał teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
9 listopada 1997 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Juliasiewiczowa z Dulskich reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
23 listopada 1997 |
Letnicy
Maksym Gorki
forma twórczości: asystent reżysera, plastyka ruchu reżyseria: Orłowski Jacek teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
23 maja 1998 |
Królik królik
Serreau Coline
postać: Pani Duperri reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
28 marca 1999 |
Szalone nożyczki
Paul Pörtner
postać: Pani Dąbek reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
15 stycznia 2000 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Panna Aniela reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
16 lutego 2001 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Podstolina reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
13 lutego 2003 |
Lament
Krzysztof Bizio
postać: Justyna reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
17 października 2003 |
Bal pod Orłem
Zbigniew Brzoza
forma twórczości: role reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
7 października 2004 |
Gombrowicz. Opereta Muerta
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
11 maja 2005 |
Géza dzieciak
János Háy
postać: Sąsiadka reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
5 listopada 2005 |
Superheterodyna
Karpati Peter
postać: Ilka reżyseria: Novak Eszter teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
27 stycznia 2007 |
Jeszcze jeden do puli?!
Ray Cooney, Tony Hilton
postać: Winnie reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
31 marca 2007 |
Imieniny
Marek Modzelewski
postać: Grażyna Sochańska reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
24 kwietnia 2007 |
Przyjazne dusze
Pam Valentine
postać: Anioł Stróż reżyseria: Pilawska Ewa teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
12 stycznia 2008 |
Wiedźmy
Roald Dahl
postać: Babcia ((gościnnie)) reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
25 stycznia 2009 |
Next-ex
Juliusz Machulski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
25 stycznia 2009 |
Next-ex
Juliusz Machulski
postać: Zyta reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
22 października 2011 |
Życie
Jarosław Jakubowski
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
21 kwietnia 2012 |
Mayday 2
Ray Cooney
postać: Mary Smith reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
25 maja 2013 |
Dobre rzeczy
Liz Lochhead
forma twórczości: role reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
14 marca 2015 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
22 maja 2015 |
Noc Walpurgii
.
forma twórczości: role reżyseria: Masztalski Maciej teatr: Teatr Ad Spectatores, Wrocław
|
31 grudnia 2017 |
Wszystko w rodzinie
Ray Cooney
forma twórczości: role reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
14 stycznia 2023 |
Na całe życie
Paolo Costella
forma twórczości: role reżyseria: Malajkat Wojciech teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|