30 stycznia 1988 |
Rumcajs
Ernest Bryll
postać: Hanka reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 stycznia 1988 |
Rumcajs
Ernest Bryll
forma twórczości: role reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
28 października 1990 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
9 maja 1992 |
Bajka o Emilu
Sudaruszkin Borys i Wiktor
forma twórczości: role reżyseria: Milczarek Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
21 marca 1993 |
Księga dżungli - Mowgli
Rudyard Kipling
postać: Szary Brat-Wilk, Wieśniaczka II reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
6 lutego 1994 |
Farfurka królowej Bony
Anna Świrszczyńska
postać: Beatka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
6 lutego 1994 |
Farfurka królowej Bony
Anna Świrszczyńska
postać: Małgorzata reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 października 1994 |
Asagao
Pavel Tkadlec
postać: Komazawa reżyseria: Jóźwicki Andrzej Ludwik teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 października 1994 |
Asagao
Pavel Tkadlec
postać: Sekisuke reżyseria: Jóźwicki Andrzej Ludwik teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 maja 1995 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Drozdówna Roma, Rej Danuta, Tomica Wioletta, Wąsiel Maria teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 maja 1995 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: role reżyseria: Drozdówna Roma, Rej Danuta, Tomica Wioletta, Wąsiel Maria teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 października 1995 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
forma twórczości: role reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 grudnia 1995 |
Królowa Śniegu
Andersen Hans Christian wg
forma twórczości: role reżyseria: Plewako Jan teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 listopada 1996 |
Opowieść wigilijna
Charles Dickens
forma twórczości: role reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
21 września 1997 |
Gdzie jest Andersen
Żywia Karasińska-Fluks
postać: Gęsiareczka reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 stycznia 1998 |
Opowieści z Lailonii dla dużych i małych
Leszek Kołakowski
forma twórczości: role reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 maja 1998 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Kijanka, Pajęczakowa reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
23 października 1999 |
Skrzydło Anioła
Leszek Mądzik
forma twórczości: role reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
16 stycznia 2000 |
O czym szumią wierzby
Kenneth Grahame
postać: Praczka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
16 stycznia 2000 |
O czym szumią wierzby
Kenneth Grahame
postać: Zając reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
28 maja 2000 |
Purpurella
Jadwiga Kofta
postać: Bąbel (myszka polna) reżyseria: Gielniewska Alina teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 maja 2001 |
Pyza na polskich dróżkach
Hanna Januszewska
postać: Dziecko III, Gospodyni z Kujaw, Przekupka III reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 grudnia 2001 |
Wertep
Wałerij Szewczuk
postać: Strażnik reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 grudnia 2001 |
Wertep
Wałerij Szewczuk
postać: Syn Heroda reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
12 maja 2002 |
Olbrzymy
Jerzy Bielunas
postać: Elia reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
9 listopada 2002 |
Hebanowa baśń
Helena Kołaczkowska
postać: Mary Hops reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 kwietnia 2003 |
Bociek i strach na wróble
Libusa Lopejska
postać: Bocian reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 kwietnia 2003 |
Bociek i strach na wróble
Libusa Lopejska
postać: Gwóźdź reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 kwietnia 2003 |
Bociek i strach na wróble
Libusa Lopejska
postać: Wierzba, Marzanna reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 września 2004 |
Okulary Pana Andersena
Hans Christian Andersen
postać: Sowa Matka, Jaskółka, Płomyk reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 marca 2005 |
Ptasi sejm
Farid Attar
postać: Papużka, Sowa, Kuropatwa reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
5 czerwca 2005 |
Aksamitka, córka diabła
Pierre Gripari
postać: Królewna Takasiaka reżyseria: Chabowski Radosław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 września 2006 |
Córka Króla Smoków
Li Czchao-Wej
forma twórczości: role reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
21 stycznia 2007 |
Wicek Warszawiak
Jan Wilkowski
postać: Anioł, Sanitariuszka, Dziewczyna reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 września 2007 |
Cud Krasawica
Jewgienij Sperański
postać: Siostra Kościejowa/Niańka reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
2 grudnia 2007 |
Kopciuszek
Dorota Stępień
postać: Macocha reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 czerwca 2008 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
postać: Piratka Brandy, Drobina, Tygrysia Lilia, Syrena reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 maja 2009 |
Przygody Pszczółki Mai
Waldemar Bonsels
forma twórczości: role reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 września 2009 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Shaun Myatt, Mark Pitman
forma twórczości: role reżyseria: Pitman Mark, Myatt Shaun teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 maja 2010 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Sędzia wroga reżyseria: Wiktorowicz Dariusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 czerwca 2010 |
Trzej muszkieterowie
Aleksander Dumas
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
16 października 2010 |
Jaś i Małgosia
Zbigniew Lisowski
postać: Kot reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
7 maja 2011 |
Tymoteusz wśród ptaków, czyli wiosenna przygoda Tymcia
Jan Wilkowski
postać: Kura reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 listopada 2011 |
Mała Syrenka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
3 grudnia 2011 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Aleksander-Kmieć Katarzyna teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 marca 2012 |
Śpiąca królewna
Czesław Sieńko
postać: Wróżka Proksyda reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
15 września 2012 |
Tymoteusz i Psiuńcio
Jan Wilkowski
postać: Kura reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 kwietnia 2013 |
Latający kufer
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
1 marca 2014 |
Baśń o zaklętym kaczorze
Maria Kann
postać: Jagna reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
31 maja 2014 |
Cudowna lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
postać: Papuga reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
13 grudnia 2014 |
Muminki
Tove Jansson
postać: Buka reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 marca 2015 |
Proszę Słonia
Ludwik Jerzy Kern
postać: Lady Grejtest reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
5 września 2015 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
forma twórczości: role reżyseria: Timmermans Jack teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 grudnia 2015 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 stycznia 2017 |
Zwierzęta doktora Dolittle
Hugh Lofting
postać: Małpa reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 grudnia 2017 |
Dziób w dziób
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Depta Elżbieta teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 lutego 2018 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
forma twórczości: role reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 kwietnia 2018 |
.
forma twórczości: role reżyseria: Szpecht Magda teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 grudnia 2018 |
Arabela
Igor Gorzkowski
forma twórczości: role reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 listopada 2019 |
Historia naturalna, czyli o niezwykłych żyjątkach
Hubert Sulima
forma twórczości: role reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 maja 2021 |
Pippi Långstrump
Astrid Lindgren
postać: Pani Prysselius reżyseria: Rzączyński Krzysztof teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|