23 kwietnia 1962 |
Hallo! Tu Anetka
Edward Fiszer, Tadeusz Kubiak
postać: Wanda reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 grudnia 1963 |
Niebezpieczny połów
Hilmar Wullf
postać: Anna reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1964 |
Zakład
Halina Pietrusiewicz
postać: Lili reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1964 |
Bursztyn Królowej Bałtyku
Maria Szypowska
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 października 1965 |
R.U.R.
Karol Čapek
postać: Robot Sulla reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1965 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Anusia Borzobochata-Krasieńska reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1966 |
Pokój
Arystofanes
postać: Córka Winobrańca reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1966 |
Odwiedziny
Czesław Chruszczewski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1966 |
Niewidzialny łowca
Stefan Majchrowski
postać: Dziewczynka reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1966 |
Baśka
Kazimierz Gliński
postać: Baśka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 1966 |
Zakochanym biada
Danuta Hrehorowicz
postać: Ona reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1966 |
Siódme nie kradnij
Edward Fiszer, Tadeusz Kubiak
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1966 |
Nikt nigdy nie przyjdzie
Włodzimierz Odojewski
postać: Barbara reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1966 |
Ryby strzeżcie się rybaków
Zbigniew Kopalko
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1966 |
Dziennik klasowy
Hanna Ożogowska, Roman Pisarski
forma twórczości: role reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1966 |
Krzyżacy
Henryk Sienkiewicz
postać: Danusia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1966 |
Zbudź się Ferdynandzie
Ludwik Jerzy Kern
postać: Urzędniczka reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1966 |
Kiedy śpiewają kieliszki
Jadwiga Skotnicka
postać: Urzędniczka 2 reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1967 |
Na śniegowej górce
Halina Pietrusiewicz
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1967 |
Szkarłatnu krzew Dhak
Rudyard Kipling
postać: Amera reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1967 |
Saga rodu Forsyte'ów
John Galsworthy
postać: Fleur reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 czerwca 1967 |
Foka
Ewa Szumańska
postać: Kelner reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1967 |
Oślica Balaama
Antoni Marianowicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1967 |
Pieśń przerwana
Eliza Orzeszkowa
postać: Frania reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1967 |
Wybór
Maria Jankowska
postać: Córka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1967 |
Statek. Wdowa
Władysław Terlecki
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1968 |
Panie zabijają panów
Michał Tonecki
postać: Buźka reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1968 |
Na meczu
Wanda Żółkiewska
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 1968 |
Mleczna droga
Jerzy Przeździecki
postać: Blanka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1968 |
Niedźwiedź śpi
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 1968 |
L'amore sacro e l'amore profano
Giovanni Boccaccio, Francesco Petrarka
forma twórczości: role reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1968 |
Schron
Raimond Kaugver
postać: Maturzystka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1968 |
Pękają pąki kwiatów
Lucyna Legut
postać: Kika reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1968 |
Jutro mi o tym opowiesz
Mirosław Wawrzyniak
postać: Irini reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1968 |
Prynuka
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Córka gospodarzy reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1968 |
Misie nie chcą spać
Ludwik Górski
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1969 |
Hrabina Sowa Bosonoga-Cejlońska
Stanisław Grochowiak
postać: ClitoridaSexau reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1969 |
Wojny trojańskiej nie będzie
Jean Giraudoux
postać: Iris reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lutego 1969 |
Gwiazda sezonu
Andrzej Twerdochlib
postać: Jadwiga reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1969 |
Coś mi mówi
Edward Fiszer
postać: Słowik reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 maja 1969 |
Krakowski Grunwald
Julia Hartwig
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Alina reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Alina reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Alina reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1969 |
Słówko wyleci wróblem
Halina Pietrusiewicz
postać: Hanka reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Alina reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Alina reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lipca 1969 |
Podchorąży Casimir de la Vie
Valentin Chorell
postać: Pani reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1969 |
Spekulant
Józef Korzeniowski
postać: Klara reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 września 1969 |
Nieznane arcydzieło
Honore de Balzac
postać: Gilette reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 października 1969 |
Grześ włóczykij
Halina Pietrusiewicz
postać: Lilka reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 października 1969 |
Głos
Andrzej Makarewicz
postać: Kobieta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 listopada 1969 |
Cudzoziemka
Maria Kuncewiczowa
postać: Jadwiga reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1969 |
Ręka w potrzasku
Beatriz Guido
postać: Beatrice reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1969 |
Mania Lazurek
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1970 |
Włókno Claperiusa
Konrad Fiałkowski
postać: Idi reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1970 |
Dowód osobisty
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Malwa Zebrzydowiecka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1970 |
O zgubionym humorze
Julia Hartwig
forma twórczości: role reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1970 |
Legenda o Taweloro
Bernard Binlin Dadiè
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lipca 1970 |
Wizyta u psychiatry
Mirosław Twaróg
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1970 |
Miny i jajka
Jerzy Gierałtowski
postać: Zosia Jachowska reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1970 |
Zakład
Roald Dahl
postać: Luiza reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 sierpnia 1970 |
Gdzież są te wielkie miłości?
Stefan Andrescu, Theodor Manescu
postać: Elza reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Antypka
Edward Fiszer
postać: Hania reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Giletta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Giletta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Giletta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1970 |
Kłopoty z królewną
Julia Hartwig
postać: Królewna Margeritka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1970 |
Kłopoty z królewną
Julia Hartwig
postać: Królewna Margeritka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1970 |
Kłopoty z królewną
Julia Hartwig
postać: Królewna Margeritka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 1970 |
Pańczatantra czyli mądrości Indii ksiąg piecioro
Anonim
postać: Mysz reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1970 |
Grube ryby
Michał Bałucki
postać: Wanda reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1971 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 1971 |
Zdobycz
Clark Howard
postać: Sierżant Catherine Farr reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1971 |
Straszny jar
Rolf Boldrewood
postać: Mary reżyseria: René Ludwik teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1971 |
Pomyłka telefoniczna
Halina Pietrusiewicz
postać: Jola Wiśniewska reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 1971 |
Ballada alpejska
Wasil Bykau
postać: Giulia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1971 |
Odejście Artura
Andrzej Makarewicz
postać: Teresa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1971 |
Analiza morderstwa
Carolina Adams
postać: Panna Meyers reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1971 |
Mała suita polska
Henryk Bardijewski
postać: Lidka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 1971 |
Bilet do Hajnówki
Walentyna Toczyska
postać: Joanna Kalicka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1971 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1971 |
Wszyscy się tego domyślali
Carlos D'Ageih, Claude Marais
postać: Żermena reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 czerwca 1971 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1971 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1971 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1971 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1971 |
Historia Florydana z Lidią
Wacław Potocki
postać: Lidia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1972 |
Metyska
Roman Samsel
postać: Patrycja reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 kwietnia 1972 |
Dziewczyna bez tarczy
Maryta Czermińska
postać: Jowanka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1972 |
Melancholia ładu
Andrzej Szczypiorski
postać: Pielęgniarka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 sierpnia 1972 |
Róża zmartwychwstanka
Władysław Terlecki
postać: Wnuczka pana sędziego reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 sierpnia 1972 |
Na morskich szańcach Rzeczypospolitej
Janusz Stępowski
postać: Krystyna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 października 1972 |
Głos
Andrzej Makarewicz
postać: Kobieta reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1972 |
Jędza
Eliza Orzeszkowa
postać: Paulina reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1972 |
Komedia sylwestrowa
Emil Bragiński, Eldar Riazanow
postać: Hala reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Gloria reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1973 |
Ciekawostki z Warszawy albo Mariaż pod nową kondycją zawarty
Jerzy Jackl, Zofia Orszulska
postać: Klara reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Gloria reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Gloria reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1973 |
Break
Giorgio Fontanelli
postać: Marisa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1973 |
Naszyjnik dla mojej Sérminaz
Ahmedhan Abu-Bakar
postać: Zulfi reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1973 |
Adam Mickiewicz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1974 |
Loteria
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 czerwca 1974 |
Król w kraju rozkoszy
Franciszek Zabłocki
postać: Ludwila reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1974 |
Komisarz Bonetti szuka Magdaleny
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Magda Wolska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1974 |
Komisarz Bonetti szuka Magdaleny
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Magda Wolska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1974 |
Bakterie miały wygrać wojnę
Andrzej Kudelski
postać: Li reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1974 |
Łuk Wolności
Iwan Jowkow
postać: Krestana reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1974 |
Kierowca szefa
Hans Jürgens Bloch
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 września 1974 |
Komisarz Bonetti szuka Magdaleny
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Magda Wolska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 października 1974 |
Słowik-Zbój
Anna Kozłowska
postać: Władzio reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1974 |
Kosztowne hobby
Roald Dahl
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1974 |
Mgła
Algernon Blackwood
postać: Nieznajoma reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1975 |
Lili
Władysław Reymont
postać: Lili reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1975 |
Smykałka
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Antolka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1975 |
Skrzynka pocztowa
Kazimierz Malicki
forma twórczości: role reżyseria: Glapa Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Małgosia reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Małgosia reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1975 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Calineczka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1975 |
Mur pomiędzy nami
Tadeusz Rittner
postać: Pani Lona reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1975 |
Dzień pod szczęśliwą gwiazdą
Jan Koecher, Bogumiła Prządka
postać: Ona reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1976 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Kathleen Martin reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1976 |
Ta dobra jak anioł Katarzyna
Władysław Żesławski
postać: Dziewczyna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1976 |
Orland szalony
Ludwik Ariosto
postać: Angelika reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lipca 1976 |
Wariant 13B
Marcin Wolski
postać: Ona reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1976 |
Ostatnie pytanie
Stanisław Młynarczyk
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Nelli reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Nelli reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Nelli reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Nelli reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 marca 1977 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Kleiböhmerowa reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1977 |
Apollo i Marsjasz
Jan Koecher
postać: Najada reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 1977 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Linda Baud reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 czerwca 1977 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Linda Baud reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 czerwca 1977 |
Zastrzyk dla pierwszego kornecisty
Władysław Żesławski
postać: Pielęgniarka reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1977 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Linda Baud reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lipca 1977 |
Wieczór z Mefistofelesem
Jerzy Gierałtowski
postać: Krystyna reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 1977 |
Noc saksofonów
Andrzej Makowiecki
postać: Maryla reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Tereska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Terka Maszkowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1978 |
Charlie Chan prowadzi śledztwo
Earl Derr Biggers
postać: Pamela Potter reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Terka Maszkowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Teresa Maszkowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1978 |
Przy telefonie
Andrzej Twerdochlib
postać: Żona reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1978 |
Przykro ci, tato
Jerzy Grzymkowski
postać: Basia reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1978 |
Gdzież są nasze konie
Andrzej Mularczyk
postać: Dziewczyna reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1978 |
Woły robocze
Albert Wilczyński
postać: Ciucia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1979 |
Bal kapitański
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1979 |
Trudne lato
Cezary Chlebowski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1979 |
Uroczysko Faustyna
Ewa Szumańska
postać: Basia reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1979 |
Pochwycić tamte dni
Mirosław Prandota
postać: Rena reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 listopada 1979 |
Impreza
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Mirka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1979 |
Nathalie
Iwan Bunin
postać: Gasza reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1979 |
Konsoleta
Marcin Wolski
postać: Betty Green reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1980 |
Niesmaczny żart
Pierre Frachet
postać: Francine Delaume reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1980 |
Bracia
Richard Hardwick
postać: Norma reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 grudnia 1980 |
Prawdziwe dzieje Don Juana
Adam Grzymała-Siedlecki
postać: Donna Anna reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 1981 |
Chciałabym, żebyś tu był
Richard Hardwick
postać: Marta reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Lekcja
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Różyczka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Nikt niczego nie zauważył
Marcin Wolski
postać: Julia reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Podziękowanie
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Ona reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|