16 grudnia 1957 |
Pantomima - Program II (bez tytułu)
Henryk Tomaszewski
postać: Słońce reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Studio Pantomimy przy Teatrze Polskim, Wrocław
|
24 kwietnia 1959 |
Maski Arlekina
Henryk Tomaszewski
postać: Dusza reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
24 kwietnia 1959 |
Maski Arlekina
Henryk Tomaszewski
postać: Sita reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
29 października 1966 |
Sprzężenie zwrotne
Antoni Cwojdziński
postać: Kitty reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
16 kwietnia 1967 |
Bajeczki pana Jana Brzechwy
Jan Brzechwa
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Brudny Stanisław teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
5 stycznia 1968 |
Pan Wokulski
Bolesław Prus
postać: Izabella Łęcka reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
31 października 1968 |
Fałszywa moneta
Maksym Gorki
postać: Klaudia reżyseria: Wiercińska Maria teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 stycznia 1969 |
Bolesław Śmiały
Stanisław Wyspiański
postać: I niewierna żona reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 stycznia 1969 |
Bolesław Śmiały
Stanisław Wyspiański
postać: Krasawica reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 stycznia 1969 |
Bolesław Śmiały
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 marca 1969 |
Dom lalki (Nora)
Henrik Ibsen
postać: Nora reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 listopada 1969 |
Wojtusiowe skrzypki
Kierst Jerzy
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Kornecki Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
31 stycznia 1970 |
Chory z urojenia
Molière
postać: Antosia reżyseria: Dembowski Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 maja 1970 |
Cena
Arthur Miller
postać: Estera Franz reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
16 lipca 1970 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: choreografia reżyseria: Mianowska Aleksandra teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
28 listopada 1970 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hanka reżyseria: Mianowska Aleksandra teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
28 listopada 1970 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Mianowska Aleksandra teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
16 stycznia 1971 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Rózia; Pani I reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
23 stycznia 1971 |
Kłopoty zbója Madeja
Ludomir Legut
forma twórczości: ewolucje taneczne reżyseria: Kornecki Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
20 marca 1971 |
Doktor Judym
Stefan Żeromski
postać: Pani I reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
18 września 1971 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 listopada 1971 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Helena Andriejewna reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 lutego 1972 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Rózia reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
3 czerwca 1972 |
Piękna jak niebo i morze
Grey Robert
postać: Lili Limpompon reżyseria: Ziobrowski Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
15 lipca 1972 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 września 1972 |
Persowie
Ajschylos
postać: Jedna z chóru kobiet reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 czerwca 1973 |
Ostrożnie z miłością
Jerzy Adamczak
postać: Lola reżyseria: Ziobrowski Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
8 września 1973 |
Celestyna
Fernando de Rojas
postać: Melibea reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
12 października 1973 |
Polski jesteśmy warci
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
6 stycznia 1976 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Dama reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
6 marca 1976 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Zośka reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
3 czerwca 1976 |
Melancholia
Mieczysław Piotrowski
postać: Kelnerka reżyseria: Bułhak Ewa teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
22 stycznia 1977 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Panna Sabina reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
14 maja 1977 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Mysz reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Jadwiga reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Kuchta reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Modelka reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Pani reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Szlachcianka reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 grudnia 1978 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 grudnia 1978 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Ewa reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 maja 1980 |
Opętani
Witold Gombrowicz
postać: Markiza di Mildi reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 maja 1980 |
Opętani
Witold Gombrowicz
postać: Wyciskówna reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
8 listopada 1980 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Józefa baronówna v. Obrock reżyseria: Piaskowski Piotr teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 lutego 1981 |
Yo-Yo
Marek Piwowski
forma twórczości: role reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 listopada 1981 |
Ziemia nie jest jedyna
Jerzy Zawieyski
postać: Dorota Miles reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
2 kwietnia 1982 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Mniszkówna reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
26 lutego 1983 |
Perykles
William Shakespeare
postać: Diana reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 kwietnia 1985 |
Na czworakach
Tadeusz Różewicz
postać: Przewodniczka wycieczki reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
22 marca 1986 |
Tow. N
Jerzy Krzysztoń
postać: Żona Burmistrza reżyseria: Prochyra Jan teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
12 grudnia 1986 |
Sztukmistrz z Lublina
Isaak Bashewis Singer
postać: Jentel reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
17 czerwca 1988 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Dama reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
28 kwietnia 1989 |
Małżeństwo Marii Kowalskiej
Maria Nurowska
postać: Personalna reżyseria: Domański Maciej teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
14 grudnia 1990 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
postać: Matka reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
9 czerwca 1991 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebraczka reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
29 listopada 1992 |
Roman Róży
Weltschek Adolf scenariusz
postać: Babcia,Róża 2,Kobieta,... reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|