22 października 2006 |
Słowik
Andersen Hans Christian
postać: Dziadek, Cesarz, Służący reżyseria: Pietruski Jacek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
23 marca 2007 |
Nieprzytomnie
Paweł Demirski
postać: Tomasz reżyseria: Waligórski Piotr teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
24 marca 2007 |
Pokropek
Kozioł Ireneusz
postać: Siedlecki, Mężczyzna 1 reżyseria: Łazarkiewicz Piotr teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
21 kwietnia 2007 |
Zabijanie Gomułki
Pilch Jerzy wg
postać: Arcymajster Swaczyna reżyseria: Głomb Jacek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
26 czerwca 2007 |
Trójkąt
Anna Bednarska
forma twórczości: role reżyseria: Turkiewicz Szymon teatr: Teatr Zakład Krawiecki, Wrocław
|
29 marca 2008 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Syn Illa reżyseria: Czechowski Robert teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
27 kwietnia 2008 |
Kształt rzeczy
Neil LaBute
postać: Adam reżyseria: Kuśmider Szymon teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
27 kwietnia 2008 |
Kształt rzeczy
Neil LaBute
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kuśmider Szymon teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
8 lutego 2009 |
Koci koci łapci
Jakub i Wilhelm Grimm
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sitarski Marek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
8 lutego 2009 |
Koci koci łapci
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Karczmarz reżyseria: Sitarski Marek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
21 marca 2009 |
Kaspar Hauser
Jakob Wassermann
forma twórczości: asystent reżysera teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
21 marca 2009 |
Kaspar Hauser
Jakob Wassermann
postać: Masażysta teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
17 września 2009 |
Palę Rosję! - opowieść syberyjska
Krzysztof Kopka
postać: Mydełko reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
23 stycznia 2010 |
Pracapospolita, czyli tacy sami
Katarzyna Dworak, Paweł Wolak
postać: Robert reżyseria: Dworak Katarzyna, Wolak Paweł teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
1 maja 2010 |
Czas terroru
Stefan Żeromski
postać: Dan reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
9 października 2010 |
Niekończąca się opowieść
Michael Ende
postać: Karol Konrad Koreander, Pająk teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
12 grudnia 2010 |
Pierwsza komunia
Paweł Kamza
postać: Eugeniusz reżyseria: Kamza Paweł teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
31 grudnia 2010 |
Śpiewać każdy może
Jonasz Kofta
forma twórczości: role teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
8 marca 2011 |
III Furie
Sylwia Chutnik, Magda Fertacz, Małgorzata Sikorska-Miszczuk
postać: SS-man/Ksiądz/Kolejarz/Kobieta 2 reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
8 marca 2011 |
III Furie
Sylwia Chutnik, Magda Fertacz, Małgorzata Sikorska-Miszczuk
postać: SS-man/Ksiądz/Kolejarz/Kobieta 2 reżyseria: Liber Marcin teatr:
|
23 marca 2011 |
Zrozumieć H.
Paweł Palcat
forma twórczości: role reżyseria: Palcat Paweł teatr: przedstawienie impresaryjne
|
6 maja 2011 |
Kochankowie z Werony
William Shakespeare
postać: Capuletti reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
22 września 2011 |
Orkiestra
Krzysztof Kopka
postać: Tolo reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
13 grudnia 2011 |
Zrozumieć H.
Paweł Palcat
forma twórczości: role reżyseria: Palcat Paweł teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
28 stycznia 2012 |
Inny chłopiec
Willy Russell
postać: Twinky reżyseria: Palcat Paweł teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
18 marca 2012 |
Iwanow
Antoni Czechow
postać: Mikołaj Aleksiejewicz Iwanow reżyseria: Zaikauskas Linas Marijus teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
30 września 2012 |
Komedia obozowa
Roy Kift
postać: Marti reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
9 grudnia 2012 |
Historia o Miłosiernej, czyli Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Jezus reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
17 marca 2013 |
Matka Joanna od Aniołów
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ksiądz Ignacy reżyseria: Tomaszuk Piotr teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
17 marca 2013 |
Matka Joanna od Aniołów
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Cadyk Reb Isze z Zabłudowa reżyseria: Tomaszuk Piotr teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
8 września 2013 |
Madonna, Księżyc i pies
Rolf Bauerdick
postać: Istvan Kallay reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
3 listopada 2013 |
Zabijanie Gomułki
Jerzy Pilch
postać: Arcymajster Swaczyna reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
15 grudnia 2013 |
Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł
Katarzyna Dworak, Paweł Wolak
postać: Ksiądz reżyseria: Wolak Paweł, Dworak Katarzyna teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
1 lutego 2014 |
Wesołe miasteczko
Julian Tuwim
postać: Dziennikarz teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
5 kwietnia 2014 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
forma twórczości: role reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
23 maja 2014 |
Człowiek na moście
Robert Urbański
postać: Gienek reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
23 maja 2014 |
Człowiek na moście
Robert Urbański
postać: Poseł generała Mansfelda reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
31 stycznia 2015 |
Konferencja ptaków
Peter Brook, Jean-Claude Carrière
postać: Paw, Żebrak, Król, Derwisz, Chodzący Ptak, Gracz reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
22 marca 2015 |
Iliada. Wojna
Alessandro Baricco
postać: Hektor reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
29 sierpnia 2015 |
Car Samozwaniec, czyli polskie na Moskwie gody
Adolf Nowaczyński
postać: Michał Piotrowicz Tatiszczew reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
11 grudnia 2015 |
Raj wariatów
August Strindberg
postać: Papież, Kapitan Cassio, Mieszkaniec Krainy Szczęśliwości reżyseria: Kostrzewski Wawrzyniec teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
2 kwietnia 2016 |
Hymn narodowy
Przemysław Wojcieszek
postać: Michał reżyseria: Wojcieszek Przemysław teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
24 maja 2016 |
Skarb wdowy Schadenfreude
Robert Urbański
postać: Jurek reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
17 września 2016 |
Przerwana odyseja
Robert Urbański
postać: Ogrodnik reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
13 listopada 2016 |
Polowanie na Snarka
.
postać: Andrzej/Zawodnik reżyseria: Wicza-Pokojski Romuald teatr:
|
13 listopada 2016 |
Polowanie na Snarka
.
postać: Andrzej/Zawodnik reżyseria: Wicza-Pokojski Romuald teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
11 lutego 2017 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Macduff reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
9 kwietnia 2017 |
Inwazja jaszczurów
Karol Čapek
postać: Opiekun Płazów, Ambasador X reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
23 listopada 2017 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Nikołaj Stawrogin reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
3 marca 2018 |
Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze
Bolesław Leśmian
postać: Bachman reżyseria: Turzyński Bartosz teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
19 maja 2018 |
Hamlet, książę Danii
William Shakespeare
postać: Klaudiusz reżyseria: Kopka Krzysztof teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
9 września 2018 |
Dzielni chłopcy
Magdalena Drab
postać: Olaf Dzięcioł reżyseria: Drab Magda teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
11 listopada 2018 |
Popiół i diament. Zagadka nieśmiertelności
Małgorzata Sikorska-Miszczuk
postać: Sekretarz Drewnowski reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
20 stycznia 2019 |
Portret Polaka po szkodzie - niewesoły kabaret do słów Jacka Kaczmarskiego
Jacek Kaczmarski
forma twórczości: role teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
16 marca 2019 |
Wyzwolenia
Magdalena Drab
postać: Struna/Maska 2 reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
25 maja 2019 |
J_d_ _ _ _e. Zapominanie
Artur Pałyga
postać: Kolega z pracy, Jerzy Laudański, Protokolant reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
9 listopada 2019 |
Klasyczna koprodukcja
Katarzyna Knychalska
forma twórczości: role reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
19 grudnia 2019 |
Psujesz trochę humor wszystkim dookoła
.
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Teatr Zakład Krawiecki, Legnica
|
28 lutego 2020 |
Fanny i Alexander
Ingmar Bergman
postać: Aleksander reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
19 grudnia 2020 |
Horyzont zdarzeń/osobliwości
Magdalena Drab
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
20 lutego 2021 |
Ono
Magdalena Drab
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|
29 maja 2021 |
Rzeź
Krzysztof Kopka
postać: Krzysztof Cedro reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica
|