24 lutego 1952 |
Złota rybka
Jelizawieta Tarachowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Łątek, Gdańsk
|
27 grudnia 1952 |
Jaś Szpak
Borys i Wiktor Sudaruszkin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
5 kwietnia 1953 |
Aladyn 1001
Janusz Makarczyk, Henryk Ryl
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
27 lutego 1954 |
Jaś Szpak
Borys i Wiktor Sudaruszkin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Niedźwiedzki Ludwik teatr: Teatr Lalek Świerszcz, Białystok
|
9 kwietnia 1954 |
Jaś Szpak
Borys i Wiktor Sudaruszkin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bołgaty Jan teatr: Teatr Lalek, Gdańsk
|
1 maja 1954 |
Skoczek-Toczek
Malik Jan
forma twórczości: scenografia reżyseria: Niedźwiedzki Ludwik teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
27 grudnia 1954 |
Gołąbek pokoju
Anton Hirsch
forma twórczości: scenografia reżyseria: Niedźwiedzki Ludwik teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
31 grudnia 1954 |
Lekarz mimo woli
Moliere
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk i insc. teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
28 lutego 1955 |
Aladyn 1001
Janusz Makarczyk, Henryk Ryl
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
15 października 1955 |
Baśń o siedmiu czarodziejach
Aleksander Simukow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bołgaty Tadeusz teatr: Teatr Lalek, Gdańsk
|
1 grudnia 1955 |
Złota rybka
Jelizawieta Tarachowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Serafinowicz Leokadia teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
21 grudnia 1955 |
Liczyrzepa
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
26 listopada 1956 |
Dzikie łabędzie
Jeżewska Kazimiera
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
26 grudnia 1956 |
Dzikie łabędzie
Kazimiera Jeżewska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
30 marca 1957 |
Szałaputek i Szałaputka
Ewa Laue
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
21 kwietnia 1957 |
Anait
Jelena Czerniak, Katarzyna Giłodi
forma twórczości: scenografia reżyseria: Doszla Edward teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
27 listopada 1957 |
O krasnoludkach i sierotce Marysi
Maria Konopnicka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
6 września 1958 |
Przygody warszawskiego misia
Kazimiera Jeżewska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
29 listopada 1958 |
Niezwykły wynalazek profesora Orzeszka
Zofia Nawrocka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
1 grudnia 1958 |
Złota rybka
Jelizawieta Tarachowska
forma twórczości: lalki, scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Lublin
|
11 kwietnia 1959 |
Zaczarowana zatoka
Halina Auderska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bukowski Stanisław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
5 września 1959 |
Przygody warszawskiego misia
Kazimiera Jeżewska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Doszla Edward teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
6 września 1959 |
Dzieci pana majstra
Zofia Rogoszowa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rettinger Andrzej teatr: Teatr Lalki i Aktora, Lublin
|
31 grudnia 1959 |
Pąsowa sukienka
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Galewicz Janusz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
1 maja 1960 |
Pąsowa sukienka
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Galewicz Janusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Lublin
|
12 listopada 1960 |
Tygrys tańczy dla Szu-Hin
Anna Świrszczyńska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bukowski Stanisław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
19 grudnia 1960 |
O złym księciu Popielu
Anna Świrszczyńska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
30 grudnia 1960 |
O drewnianym żołnierzyku i jego przyjaciołach
Zdenek Bezdiek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Byrska Wanda teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
3 września 1961 |
Jak się Hania mała z misiem dogadała
G. Landau
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
11 stycznia 1962 |
Kasia i Basia
M. Szurinowa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
16 września 1962 |
Skarby króla Dropsa
Marek Skwarnicki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rychłowska-Kulikowska Barbara teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
3 lutego 1963 |
Dziecko gwiazdy
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Lublin
|
13 lutego 1963 |
Błękitna strzała
Gianni Rodari
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
22 lipca 1964 |
Skoczek Toczek
Jan Malik
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Lublin
|
17 września 1964 |
Mały Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Doszla Edward teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
5 marca 1966 |
Kotek Protek
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
21 czerwca 1966 |
Kotek Protek
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Groteska”, Kraków
|
22 marca 1967 |
Gwiazdeczka Zaspaneczka
Franciszek Milciński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
22 lutego 1968 |
Kotek Protek
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Doszla Edward teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
31 grudnia 1968 |
Bamba w oazie Tongo
Jan Ośnica
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
31 grudnia 1968 |
Chcę być duży
Genadij Cyfierow, Henryk Sapgir
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
1 czerwca 1969 |
Cudowna lampa Aladyna
Janusz Makarczyk, Henryk Ryl
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
6 listopada 1969 |
Cudowna lampa Aladyna
Janusz Makarczyk, Henryk Ryl
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
15 października 1977 |
Kotek Protek
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew, Sawicka Teresa teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|