25 lutego 1995 |
La Bohème
Stanisław Wyspiański
postać: Chimera reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
13 października 1995 |
Mizantrop
Molière
postać: Elianta reżyseria: Bułhak Ewa teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
16 marca 1996 |
Don Juan
Molière
postać: Krewna Pana Niedzieli reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
19 listopada 1997 |
Noc listopadowa. Sceny dramatyczne
Stanisław Wyspiański
postać: Kora (Persefona) reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy (Scena Dramatyczna), Warszawa
|
27 marca 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Katarzyna (Matka i Królowa) reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy (Scena Dramatyczna), Warszawa
|
27 września 1998 |
Halka Spinoza albo Opera Utracona albo Żal za uciekającym bezpowrotnie życiem
Jerzy Grzegorzewski
postać: Bella-Bello reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 stycznia 1999 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Rachel reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 1999 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Dziewczyna reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 października 1999 |
Nowe Bloomusalem
James Joyce
postać: Matka reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 stycznia 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Maryna reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 czerwca 2000 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Witoldo Gombrowicz emigracyjny reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Montownia, Warszawa
|
25 czerwca 2000 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Markiza reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 listopada 2000 |
Noc listopadowa. Sceny dramatyczne
Stanisław Wyspiański
postać: Kora (Persefona) reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 kwietnia 2001 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Kasandra/Anioł snu Jakubowego reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
23 czerwca 2001 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Rózia reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 września 2001 |
Rozmowa w domu państwa Stein o nieobecnym panu von Goethe
Peter Hacks
postać: Pokojowa reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
16 grudnia 2001 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Hermia reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 maja 2002 |
Żaby
Arystofanes
postać: Jedna z chóru reżyseria: Zamachowski Zbigniew teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 września 2003 |
Hamlet Stanisława Wyspiańskiego
Stanisław Wyspiański
postać: Dama krakowska/Wiedźma reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
13 grudnia 2003 |
Piaskownica w piaskownicy
.
postać: Mama/Babcia reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 stycznia 2004 |
Duszyczka
Tadeusz Różewicz
postać: Aktorka reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
postać: Maria reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
postać: Modelka reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
6 listopada 2004 |
Piękna pamięć
Scotto P.-O., Feldmann M.
postać: Marina reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr „Scena Prezentacje”, Warszawa
|
29 stycznia 2005 |
On. Drugi Powrót Odysa
.
postać: Kalipso reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 stycznia 2005 |
On. Drugi Powrót Odysa
.
postać: Syrena Ladacznica reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 kwietnia 2006 |
Trzy kobiety i stroiciel ...
Cooper Helen
postać: Liz reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr „Scena Prezentacje”, Warszawa
|
30 marca 2007 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
postać: Dziewczyna I reżyseria: Różewicz Stanisław teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
26 maja 2007 |
Halo? Kabaret?
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Warzecha Magdalena teatr: Teatr Montownia, Warszawa
|
26 maja 2007 |
Halo? Kabaret?
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Warzecha Magdalena teatr: Teatr Montownia, Warszawa
|
22 września 2007 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Młoda reżyseria: Opryński Janusz teatr: Fundacja Kresy 2000, Nadrzecze
|
6 października 2007 |
Spacerowicz
Robert Walser
forma twórczości: role reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Studio Teatralne KOŁO, Warszawa
|
7 listopada 2008 |
Ifigenia
Antonina Grzegorzewska
postać: Artemida reżyseria: Grzegorzewska Antonina teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 grudnia 2009 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Dziewczyna, Chór reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 marca 2011 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
postać: Druga dama reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 marca 2011 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
postać: Maska reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 czerwca 2011 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: role reżyseria: Opryński Janusz teatr: Teatr Provisorium, Lublin
|
15 czerwca 2012 |
Zbrodnia z premedytacją
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Celina reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Fordanserka, Uchodźca reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 października 2014 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka Iwony reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 listopada 2015 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Anioł reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 listopada 2015 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 marca 2016 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Nekrošius Eimuntas teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
15 czerwca 2018 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Biskup Pandulf reżyseria: Nekrošius Eimuntas teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
27 maja 2021 |
Skóra węża
Artur Urbański
postać: Elisabeth Hauptmann; Dziewczynka reżyseria: Urbański Artur teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 listopada 2022 |
Księgi Jakubowe
Olga Tokarczuk
postać: Anusia reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 listopada 2022 |
Księgi Jakubowe
Olga Tokarczuk
postać: Cypa reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 listopada 2022 |
Księgi Jakubowe
Olga Tokarczuk
postać: Ewa Jezierzańska reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 listopada 2022 |
Księgi Jakubowe
Olga Tokarczuk
postać: Frejna reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|