Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Fryderyk Chopin

Gala Niżyńskiego

choreografia
Michaił Fokin
muzyka
Fryderyk Chopin
orkiestracja
Aleksandr Głazunow
kierownictwo muzyczne
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
scenografia
Andrzej Kreütz-Majewski
realizacja baletu
Jarosław Piasecki
reżyseria światła
Stanisław Zięba
asystent dyrygenta
Piotr Wajrak
asystent choreografa
Kalina Schubert Halina Wiśniewska
asystent scenografa
Irena Gaj
choreografia
Emil Wesołowski
muzyka
Claude Debussy
kierownictwo muzyczne
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
kostiumy
Irena Biegańska
reżyseria światła
Stanisław Zięba
asystent dyrygenta
Piotr Wajrak
asystent choreografa
Renata Smukała Ireneusz Wiśniewski
asystent scenografa
Irena Gaj
choreografia
Emil Wesołowski
muzyka
Igor Strawiński
kierownictwo muzyczne
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
kostiumy
Irena Biegańska
światło
Stanisław Zięba
asystent dyrygenta
Piotr Wajrak
asystent choreografa
Kalina Schubert Halina Wiśniewska Ireneusz Wiśniewski
asystent scenografa
Irena Gaj
Obsada
Sylfidy
Pierwsza solistka
Beata Więch
Dwie solistki
Anita Kuskowska
 
Anna Sąsiadek
Poeta
Sławomir Woźniak
oraz
Krystyna Cichorzewska
 
Sylwia Dytkowska
 
Małgorzata Harmacińska
 
Katarzyna Lewandowska
 
Anna Lipczyk
 
Małgorzata Marcinkowska
 
Izabella Pągowska
 
Elwira Piorun
 
Monika Caputa
 
Małgorzata Dębska
 
Małgorzata Dobrowolska
 
Daniela Gniewaszewska
 
Barbara Habdas
 
Iwona Kurowska
 
Ewa Maksymienko
 
Magdalena Nalewajka
 
Aleksandra Pogassi
 
Małgorzata Stoszek
 
Irena Woźniak
 
Magdalena Zielińska
Gry
Wacław
Sławomir Woźniak
Pani R.
Karolina Jupowicz
Pani T.
Dominika Krysztoforska
Pan S.
Łukasz Gruziel
Święto Wiosny
Dziewczyna ofiarna
Elżbieta Kwiatkowska
Mędrcy
Karol Urbański
 
Michał Chróścielewski
 
Henryk Czarnowski
 
Radosław Grabowski
Dziewczęta
Krystyna Cichorzewska
 
Sylwia Dytkowska
 
Beata Grzesińska
 
Anita Kuskowska
 
Anna Lipczyk
 
Anastazja Nabokina
 
Anna Sąsiadek
 
Katarzyna Lewandowska
 
Ilona Molka
 
Katarzyna Białkowska-Madej
 
Iwona Kurowska
 
Aleksandra Pogassi
 
Irena Woźniak
 
Magdalena Zielińska
Kobiety
Małgorzata Harmacińska
 
Iwona Malinowska
 
Izabella Pągowska
 
Ewa Puchalska
 
Małgorzata Rykier
 
Barbara Żelazny
 
Monika Caputa
 
Małgorzata Dobrowolska
 
Barbara Habdas
 
Anna Kamińska
 
Ewa Krycka
 
Ewa Maksymienko
 
Magdalena Nalewajka
 
Elżbieta Tuszyńska
Młodzieńcy
Piotr Chojnacki
 
Arkadiusz Gołygowski
 
Łukasz Gruziel
 
Marcin Kaczorowski
 
Walery Mazepczyk
 
Andrzej M. Stasiewicz
 
Wojciech Ślęzak
 
Wojciech Warszawski
 
Maksim Wojtiul
 
Sławomir Woźniak
 
Zbigniew Czapski-Kłoda
 
Remigiusz Nawrocki
 
Michał Tużnik
 
Krzysztof Wojtera
Mężczyźni
Waldemar Bartczak
 
Sebastian Borkowski
 
Wojciech Głowacki
 
Tomasz Piasecki
 
Tomasz Prusak
 
Krzysztof Swaczyna
 
Rafał Tuszyński
 
Paweł Winokurow

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji