10 listopada 1953 |
Powrót posła
Julian Ursyn Niemcewicz
postać: Szarmancki reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
10 listopada 1953 |
Powrót posła
Julian Ursyn Niemcewicz
postać: Walery reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
24 lutego 1954 |
Wielka polityka
Makarczyk Janusz
postać: Ralf Hudson reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
15 maja 1954 |
Imieniny pana dyrektora
Zdzisław Skowroński, Józef Słotwiński
postać: Poldek reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
18 września 1954 |
Bosman z "Bajki"
Długosz Roman,Maszewski Edward
postać: Walek reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
18 września 1954 |
Bosman z "Bajki"
Długosz Roman,Maszewski Edward
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
31 grudnia 1954 |
Karpaccy górale
Józef Korzeniowski
postać: Michajło reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
8 czerwca 1955 |
Lekkomyślna siostra
Włodzimierz Perzyński
postać: Olszewski reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
15 września 1956 |
Sprzysiężenie Fiesca w Genui
Schiller Fryderyk
postać: Gianettino Doria reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
29 grudnia 1956 |
Volpone
Ben Jonson
postać: Mosca reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
30 marca 1957 |
Pułapka na myszy
Christie Agata
postać: Sierżant-detektyw Trotter reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
30 marca 1957 |
Pułapka na myszy
Christie Agata
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
1 stycznia 1958 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Pan Piorunowicz reżyseria: Butrym Seweryn teatr: PPIE, Łódź
|
30 stycznia 1958 |
Król Henryk IV
Shakespeare William
postać: Służący z zajeździe reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
12 kwietnia 1958 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Ksiądz reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
14 stycznia 1961 |
Matka
Karol Čapek
postać: Głos męski z głośnika reżyseria: Szczęsna Maria teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
11 lutego 1961 |
Król włóczęgów
Justin Huntley Mac Carthy
postać: Franciszek Villon reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
11 lutego 1961 |
Król włóczęgów
Justin Huntley Mac Carthy
forma twórczości: korepetycje muzyczne reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
11 lutego 1961 |
Król włóczęgów
Justin Huntley Mac Carthy
postać: Renè reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
11 lutego 1961 |
Król włóczęgów
Justin Huntley Mac Carthy
postać: Terrier de Vasselles reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
27 maja 1961 |
Eugenia Grandet
Honore de Balzac
postać: Cruchot de Bonfons reżyseria: Gąssowski Aleksander, Kuźmiński Tadeusz teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
11 listopada 1961 |
Grzesznicy bez winy
Aleksander Ostrowski
postać: Szmaga reżyseria: Lotar Henryk teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
21 lutego 1962 |
Skąpiec
Molière
postać: Jakub reżyseria: Lotar Henryk teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
10 marca 1962 |
Ostry dyżur
Lutowski Jerzy
postać: Franciszek Wielgosz reżyseria: Lotar Henryk teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
12 maja 1962 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
forma twórczości: korepetycje muzyczne reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
12 maja 1962 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Motyliński reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
3 listopada 1962 |
Niespokojna starość
Rachmanow Leonid
postać: Dymitr Poleżajew reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
3 listopada 1962 |
Niespokojna starość
Rachmanow Leonid
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
1 grudnia 1962 |
Atomowy rower
Janusz Odrowąż
postać: Gucio reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
1 grudnia 1962 |
Atomowy rower
Janusz Odrowąż
forma twórczości: współpraca realizatorska reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
27 marca 1963 |
Tristan i Izolda
Bedier Joseph
forma twórczości: korepetycje muzyczne reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 czerwca 1963 |
Madame Sans-Gêne
Victorien Sardou
postać: Napoleon reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 czerwca 1963 |
Madame Sans-Gêne
Victorien Sardou
forma twórczości: opracowanie dźwięku reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
26 stycznia 1964 |
Balik gospodarski
Franciszek Zabłocki
postać: Fintak reżyseria: Waldenowa Stefania teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
26 stycznia 1964 |
Balik gospodarski
Franciszek Zabłocki
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Waldenowa Stefania teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
20 lipca 1964 |
Pierwsza miłość
Bartelski Lesław
postać: Rysiek reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
20 lipca 1964 |
Pierwsza miłość
Bartelski Lesław
forma twórczości: asystent reżysera i opracowanie muzyczne reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
6 grudnia 1964 |
Przypadki Robinsona Cruzoe
Defoe Daniel wg
postać: Robinson reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
6 grudnia 1964 |
Przypadki Robinsona Cruzoe
Defoe Daniel wg
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1965 |
Mazepa
Słowacki Juliusz
postać: Ksiądz reżyseria: Brodzikowski Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1965 |
Mazepa
Słowacki Juliusz
forma twórczości: oprawa muzyczna reżyseria: Brodzikowski kazimierz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
5 listopada 1965 |
Żywy trup
Lew Tołstoj
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
5 listopada 1965 |
Żywy trup
Lew Tołstoj
postać: Iwan Pietrowicz reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 listopada 1965 |
Placówka
Prus Bolesław
postać: Maciek, Walenty reżyseria: Gąssowski ALeksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 listopada 1965 |
Placówka
Prus Bolesław
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
26 marca 1966 |
Wołodyjowski i białogłowy
Sienkiewicz Henryk
postać: Zakonnik reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
26 marca 1966 |
Wołodyjowski i białogłowy
Sienkiewicz Henryk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
24 września 1966 |
W pustyni i w puszczy
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Stok Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
18 listopada 1966 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Wołdemar Hawryłowicz reżyseria: Zieliński Przemysław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 marca 1967 |
Matka Courage
Bertolt Brecht
postać: Kucharz reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 czerwca 1967 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 czerwca 1967 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
postać: Sąsiad reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
29 października 1967 |
Na dnie
Maksym Gorki
postać: Łuka reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 stycznia 1968 |
Maria Magdalena
Hebbel Fryderyk
postać: Mistrz Antoni reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 marca 1968 |
Placówka
Prus Bolesław
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
25 stycznia 1969 |
W noc lipcową
Gorczyński Bolesław
postać: Kowal reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 czerwca 1969 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Pan Dulski reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 stycznia 1970 |
Dom na Pacyfiku
Gerard Górnicki
postać: Major Dąb reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 marca 1970 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 marca 1970 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
postać: Miller reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
10 października 1970 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
10 października 1970 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Woźny reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 grudnia 1970 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Twardosz reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 maja 1971 |
Opera za trzy grosze
Brecht Bertolt
postać: Jonatan Jeremiasz Peachum reżyseria: Rościszewski krzysztof teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 października 1971 |
Chłopiec z orłem
Marian Kowalski
postać: Rybak reżyseria: Hellwig-Górzyński Lech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 listopada 1971 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Eumej reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 lutego 1972 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
postać: Ambroży Jenialkiewicz reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 1972 |
Placówka
Prus Bolesław
postać: Ślimak reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 1972 |
Placówka
Prus Bolesław
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 maja 1972 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Apolinary Plejtus reżyseria: Pietryk Edmund teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 listopada 1972 |
Las
Aleksander Ostrowski
postać: Iwan Pietrowicz Wosmibratow reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 lutego 1973 |
Świętoszek
Molière
postać: Orgon reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 maja 1973 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: korepetycje muzyczne reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 maja 1973 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Obywatel reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 maja 1973 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: "Rewelers" reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 maja 1973 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 kwietnia 1974 |
Szachy
Grochowiak Stanisław
postać: Hrabia reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 czerwca 1974 |
Taka to historia
Groński Ryszard Marek
postać: Agitator; Pisarz reżyseria: Radecka Barbara teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 września 1974 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Marcin Kabat reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 grudnia 1974 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 grudnia 1974 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Stomil reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 maja 1975 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Kapelan reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 października 1975 |
Burza
William Shakespeare
postać: Prospero reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 stycznia 1976 |
Jutro piątek od samego rana
Ryszard Marek Groński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 stycznia 1976 |
Jutro piątek od samego rana
Ryszard Marek Groński
postać: Camilo, Boss reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
3 lipca 1976 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Pantalone dei Bisognosi reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 października 1976 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Pan Jowialski reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 grudnia 1976 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Bohater reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 stycznia 1977 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Przechodzień reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 marca 1977 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Hrabia Respekt reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
3 listopada 1977 |
Dziesięć dni, które wstrząsnęły światem
John Reed
forma twórczości: role reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
19 listopada 1977 |
Maskarada
Michał Lermontow
postać: Afanasij Pawłowicz Kazarin reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 grudnia 1977 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Joseph reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
21 kwietnia 1978 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: George Sorensen reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
9 września 1978 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Abraham Mlaskauer reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
27 stycznia 1979 |
Kniaź Patiomkin
Tadeusz Miciński
postać: Mitienko reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
7 kwietnia 1979 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Chmura reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
20 października 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Szatan II, Dozorca James Parku, Dozorca w szpitalu wariatów, Spiskowiec, Widmo reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
9 lutego 1980 |
Wieczór Trzech Króli albo co chcecie
William Shakespeare
postać: Feste reżyseria: Orlikowska Hanna teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
6 maja 1980 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Profesor Sonnenbruch reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
20 września 1980 |
Czapa, czyli śmierć na raty
Janusz Krasiński
postać: Strażnik I reżyseria: Wierzbicki Jacek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
13 grudnia 1980 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Król Kacper reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
13 grudnia 1980 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Żyd reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
22 marca 1981 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Sędzia reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
6 czerwca 1981 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Król Ignacy reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
17 października 1981 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
forma twórczości: role reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
31 października 1982 |
Antygona
Sofokles
postać: Terezjasz reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
15 maja 1983 |
Powsinogi beskidzkie
Emil Zegadłowicz
postać: Zabawkarz reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
15 września 1983 |
Kłopoty zbója Madeja
Ludomir Legut
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
15 września 1983 |
Kłopoty zbója Madeja
Ludomir Legut
postać: Zbój Madej reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
1 października 1984 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Hr. Leopold Lażansky reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
30 grudnia 1984 |
Gra interesów
Jacinto Benavente
postać: Sędzia reżyseria: Kaniewska Maria teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
2 kwietnia 1985 |
Colas Breugnon
Romain Rolland
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Chrobak Józef teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 maja 1985 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Apolinary Plejtus reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
14 grudnia 1985 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Eugeniusz reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
21 lutego 1986 |
Pastorałki
Czyżewski Tytus
forma twórczości: reżyseria i opracowanie dramaturgiczne teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
7 listopada 1986 |
Łunin, czyli Śmierć Kubusia Fatalisty
Edward Radziński
postać: Ksiądz reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
8 czerwca 1987 |
Teatr czasów Nerona i Seneki
Radzinski Edward
postać: Seneka reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
8 czerwca 1987 |
Teatr czasów Nerona i Seneki
Radziński Edward
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
13 grudnia 1987 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Pan Dulski reżyseria: Oliwa Marek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
28 maja 1988 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
postać: Profesor Paweł Owiczowicz reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
11 listopada 1988 |
Opowieść o życiu i śmierci ...
Ciosek Bogdan
postać: Włodzimierz Tetmajer reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
4 marca 1989 |
Imieniny we Lwowie
Wojciech Habela, Zbigniew Rymarz
postać: Józek reżyseria: Rymarz Zbigniew teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
24 marca 1990 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
postać: Paganini (Rzeźnik) reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
9 czerwca 1990 |
Historia Damy Kameliowej
Aleksander Dumas (syn)
postać: Książę Bonnaud reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
3 listopada 1990 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
postać: Służący II reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 stycznia 1991 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
postać: Mieczysław reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
18 maja 1991 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Elifaz reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
3 listopada 1991 |
Caligula
Albert Camus
postać: Stary Patrycjusz reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
24 kwietnia 1993 |
Myszy i ludzie
John Steinbeck
postać: Candy reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
11 września 1993 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Dyndalski reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|