19 lipca 1951 |
Miłosierdzie gminy
Maria Konopnicka
postać: Właściciel kawiarni reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1951 |
O owcach i owczarzu
August Wilkoński
postać: Głos 2 reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 sierpnia 1952 |
Pamiętniki
Jan Chryzostom Pasek
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 maja 1953 |
Sułkowski
Stefan Żeromski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1953 |
Wergili
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: role reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1954 |
Na barykadach
Anna Świrszczyńska
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1955 |
Przycisk
Théophile Gautier
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1956 |
Franek
Maria Konopnicka
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 listopada 1956 |
Żółty krzyż
Andrzej Strug
forma twórczości: role reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1956 |
Hydra lerneńska
Agatha Christie
postać: Sierżant reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1956 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1956 |
Nikt mnie nie zna
Aleksander Fredro
postać: Filip reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1956 |
Pomyłka
Kazimierz Strzałka
forma twórczości: role reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 marca 1957 |
Fotografia pułkownika
Eugène Ionesco
postać: Żołnierz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1957 |
Zapłata z tamtego świata
Stanisław Łubiński
postać: Furman reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1957 |
Kongres we Florencji
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1957 |
Wojna
Carlo Goldoni
forma twórczości: role reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1957 |
Proces
Franz Kafka
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1958 |
Faraon
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1958 |
Kunszt miłości
Jerzy Stadnicki
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewska Rena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1958 |
Rower
Lucjan Szenwald
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 1958 |
Titanic walc
Tudor Musatescu
postać: Fotograf reżyseria: Opałek Wiesław, Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1959 |
Szczurołap
Emil František Burian
postać: Diabeł reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1959 |
Śladem zbiegów
Halina Auderska
forma twórczości: role reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1961 |
Coraz dalej, dalej
Włodzimierz Odojewski
postać: Gospodarz reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1961 |
Sprawiedliwość w Kioto
Władysław Orłowski
postać: Kagawa reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1961 |
Pierścień królewny
Janina Osińska
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1962 |
O miłości, poezji i służbie państwowej
Aleksander Błok
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1962 |
Arlekin-Mahomet albo Taradajka Latająca
Franciszek Zabłocki
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lipca 1962 |
Mniej warci
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: role reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1963 |
Wózek
Janusz Krasiński
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1963 |
Co dziś za dzień? - Piątek
Michał Tonecki
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1963 |
Rum-Barbari
Adam Bahdaj
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 1963 |
Sobowtór
Fiodor Dostojewski
postać: Lokaj reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1964 |
Pamiątka z Celulozy
Igor Newerly
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 października 1964 |
Spotkanie u milowego słupa
Sigurd Hoel
postać: Portier reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1965 |
Puste oczy
Jerzy Putrament
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1965 |
Bal u Salomona
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1965 |
Zeznanie pod przysięgą
Günter de Bruyn
forma twórczości: role reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lipca 1965 |
Plaża na dwudziestej mili
Bronisław Gubała
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lipca 1965 |
Molier, czyli zmowa świętoszków
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1965 |
Czerwony kogut leci wprost do nieba
Miodrag Bulatović
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1965 |
Przepraszam bardzo, pardon
Michał Choromański
postać: Kolega reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1965 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Soroka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1965 |
Wesoła lira, czyli pastorałki plebejskie
Tytus Czyżewski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1966 |
Sny pod Fumarolą
Stanisław Zieliński
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 1966 |
Książę Niezłomny
Pedro Calderon de la Barca, Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1966 |
Wiwat wszystkie stany
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1966 |
Komedyja rybałtowska nowa
Anonim
postać: Diabeł reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 czerwca 1966 |
Rewaloryzacja
Finn Havrevold
postać: Głos reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1966 |
Poczmistrz
Aleksander Puszkin
forma twórczości: role reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1966 |
Krzyżyk i kreska
Jacek Wołowski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1966 |
Neofici - czyli przyszłość literatury
Kazimierz Korcelli
postać: Lodziarz reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1966 |
Ryby strzeżcie się rybaków
Zbigniew Kopalko
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1966 |
Cyrk Orlando
Bogdan Danowicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1966 |
Krzyżacy
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1966 |
Wielki los
Bolesław Prus
postać: Kelner reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 1967 |
Bolek
Antoni Gołubiew
forma twórczości: role reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 1967 |
Czardasz
Mór Jókai
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1967 |
Tonka
Robert Musil
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1967 |
Schizofrenia
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 października 1967 |
Student i róża
Jerzy Krzysztoń
postać: Chór reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 1967 |
Foma Gordiejew
Maksym Gorki
postać: Kelner reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1967 |
Noc listopadowa
Józef Kuśmierek
postać: Partyzant 1 reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1967 |
Bez dogmatu
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1967 |
Mąż idealny
Oscar Wilde
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1968 |
Jaszczur
Honore de Balzac
postać: Żebrak reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 1968 |
Dzwonnik z Notre Dame
Wiktor Hugo
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1968 |
Tristan i Izolda
Joseph Bédier
postać: Trędowaty reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1968 |
Gdy cesarz kochać raczy
Teodor Tomasz Jeż
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1968 |
Donia Barbara
Rómulo Gallegos
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1968 |
Jenny
Erskine Caldwell
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1968 |
Kiedy dzień wstaje jak dziś
Wiktor Reyzz-Rubini
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1968 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Hrabia reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1969 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Kapłan reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1969 |
Wojny trojańskiej nie będzie
Jean Giraudoux
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 1969 |
Najpiękniejsza
Jonel Hristea
forma twórczości: role reżyseria: Maruzano Konstanin teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1969 |
Człowiek stamtąd
Marian Reniak
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1969 |
Jądro ciemności
Joseph Conrad Korzeniowski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1969 |
Spekulant
Józef Korzeniowski
postać: Poczmistrz Trąbecki reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1969 |
Szkoda, że jest nierządnicą
John Ford
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1969 |
Droga do domu prowadzi przez księżyc
Czesław Chruszczewski
postać: Sierżant reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1970 |
Uśmiech Czechowa: W łaźni, Szczęście, Kameleon, Kapral, Priszibiejew
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 1970 |
Melodie w domu obłąkanych
Władysław Syrokomla
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1972 |
Żona i pistolet
Andrzej Mularczyk
postać: Sędzia reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 marca 1983 |
Pierścień i róża
Ludwik Świeżawski
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1983 |
Pierścień i róża
Ludwik Świeżawski
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|