4 listopada 1989 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Angelika reżyseria: Warchoł Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
17 lutego 1990 |
Atest
Pavel Kohout
postać: Beba reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
27 października 1990 |
Burza
William Shakespeare
postać: Nimfa reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
15 marca 1991 |
Obóz wszystkich świętych
Tadeusz Nowakowski
postać: Miss Singer reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
27 marca 1992 |
Co się komu w duszy gra...
Stanisław Wyspiański
postać: Kasia reżyseria: Polony Anna, Mrowiec Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
27 marca 1992 |
Co się komu w duszy gra...
Stanisław Wyspiański
postać: Rachel reżyseria: Polony Anna, Mrowiec Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
27 marca 1992 |
Wesele (Co się komu w duszy..)
Wyspianski Stanisław
postać: Kasia,Rachel reżyseria: Polony Anna,Mrowiec Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
14 stycznia 1993 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Duenia reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 czerwca 1993 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
postać: Dorymena reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 czerwca 1994 |
Opowieści Gargantuiczne
Franciszek Rabelais
forma twórczości: role reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Śmierć reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Dobosz reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Owca reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 marca 1995 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Aneta Wasiewiczówna reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Dumna reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Zaklęta reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 lutego 1996 |
Lekarz mimo woli
Molière
postać: Jagusia reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 lutego 1997 |
Nocne tańce Wieczystego
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Bacha reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 listopada 1997 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Duenia reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
6 czerwca 1998 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Pani Małgorzata Page reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1998 |
Dziady cz. III. Cela Konrada
Adam Mickiewicz
postać: Archanioł Drugi reżyseria: Kos Łukasz, Wrona Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 czerwca 1999 |
Zagraj to jeszcze raz, Sam
Woody Allen
postać: Linda reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 marca 2000 |
Jaś i Małgosia
Andrzej Zator
forma twórczości: role reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 maja 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Czepcowa reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2000 |
Sceny z nowego świata
Bogosian Eric
postać: Andrea (gościnnie) reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
16 grudnia 2000 |
Opowieści jedenastu katów
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Madame Petronela reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 czerwca 2001 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Helcia reżyseria: Grąbka Mieczysław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 lutego 2002 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
postać: Magda reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Żona Bartka/Matka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 maja 2005 |
Piątka gorszej szansy
Marcin Perzanowski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 maja 2005 |
Piątka gorszej szansy
Marcin Perzanowski
forma twórczości: role reżyseria: Krzysica Małgorzata, Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 2006 |
Książę i żebrak albo zagadka cyberprzestrzeni
Czesław Sieńko
postać: Kobieta z gołębiem reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 lipca 2006 |
Hiszpańskie party
Piotr Subbotko
forma twórczości: role reżyseria: Jarzymowski Bartosz, Cianciara Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Kraków
|
14 października 2006 |
Gąska
Nikołaj Kolada
postać: Diana reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 2008 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Kurtyzana reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 2009 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Mara Miś reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 2009 |
Symfonia lokatoris
Adam Sroka
postać: Naszagorzałka reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 maja 2009 |
Skrzyneczka bez pudła
Wiesław Dymny
postać: Baba ze wsi reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 lutego 2010 |
Ildefonsjada, czyli niech żyje mistrz!
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Krzysica Małgorzata teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
postać: Melanie reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
forma twórczości: role reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2011 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Właścicielka willi reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 października 2012 |
Permutacje małżeńskie
Marian Hemar
forma twórczości: role reżyseria: Męderak Piotr teatr: Teatr Plejada, Kraków
|
23 lutego 2013 |
Kot w butach
Jarosław Szwec
forma twórczości: role reżyseria: Szwec Jarosław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 czerwca 2013 |
Przygody Arka Noego
Michał Rusinek
postać: Zebra reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 października 2014 |
Miód albo jak chciałam się bzykać z Tomaszem Schimscheinerem
Tomáš Svoboda
postać: Policjantka reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 kwietnia 2017 |
Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Dorota Masłowska
postać: Barmanka reżyseria: Popławska Aleksandra teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 października 2017 |
Zahipnotyzuj mnie. Piosenki Zygmunta Koniecznego
Zygmunt Konieczny
forma twórczości: role reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 stycznia 2019 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Celia Peachum reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Krakowski Teatr Variété, Kraków
|
15 czerwca 2019 |
Nowa Huta
.
forma twórczości: role reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr KTO, Kraków
|
12 czerwca 2021 |
Kobiety Krakowa. Historia i legenda
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Agnel Romana teatr: Balet Dworski Cracovia Danza, Kraków
|