16 lutego 1970 |
Żalem napełniona
Wiktor Reyzz-Rubini
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1970 |
Przyjdź jak najprędzej
Tymoteusz Karpowicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1970 |
Zegar słoneczny
Jan Parandowski
postać: Grzegorz reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 1970 |
Petunie inspektora Bergera
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Lekarz reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 1970 |
Trwoga w Sâo Antonio
Bolesław Żabko-Potopowicz
postać: Chico reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1971 |
Kraksa
Aleksander Fredro, Halina Pietrusiewicz
postać: Darek reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1972 |
Weekend
Zenon Wiktorczyk
forma twórczości: role reżyseria: Wiktorczyk Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lipca 1972 |
Generalna próba przed oświadczynami
Franz Freitag
postać: Kent reżyseria: Grunow Werner teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1972 |
Porwanie
Roman Chrząstowski
postać: Robert reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1972 |
W warkocie werbli
Stefan Flukowski
postać: Podchorąży reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1973 |
Kryptonim "Pommernstellung DL"
Janusz Korczak
postać: Głos reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1973 |
Kochankowie z klasztoru Valdemosa
Janusz Krasiński
postać: Maurycy reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 1974 |
Koniec sezonu
Jan Himilsbach
forma twórczości: role reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lipca 1974 |
Diabły
Tadeusz Nowak
forma twórczości: role reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1974 |
Przeciętny
Aleksander Minkowski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 sierpnia 1974 |
Chłopcy ze Starówki
Halina Rudnicka
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1974 |
Opowieści z różnych lat
Marek Nowakowski
postać: Głos chłopca reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1974 |
Osobliwa historia
Marek Nowakowski
postać: Chłopiec I reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1974 |
W burzy
Władysław Terlecki
postać: Iszutin reżyseria: Lesiewicz Witold teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1974 |
Ile śpiew uniesie
Władysław Żesławski
postać: Reporter reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 listopada 1974 |
Długo i szczęśliwie
Jerzy Broszkiewicz
postać: Jaś Lach reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1974 |
Długo i szczęśliwie
Jerzy Broszkiewicz
postać: Jaś Lach reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1974 |
Stara latarnia
Hans Christian Andersen
postać: Wiatr reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1974 |
A na końcu bardzo ciemno
Piotr Müldner-Nieckowski
postać: Janek reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1974 |
Atak nastąpi o świcie
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1974 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Rudy reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1975 |
Gród na wodzie
Anna Sosińska
postać: Dobek reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1975 |
Kordian i Cham
Leon Kruczkowski
postać: Parys reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 marca 1975 |
Arnhem - błąd czy zdrada
Andrzej Kudelski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1975 |
Sygnał dla Białej Orchidei
Aleksander Minkowski
postać: Ryży reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1975 |
Ocalić naród
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1975 |
Druga i trzecia miłość
Piotr Wojciechowski
postać: On reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1975 |
Śnieg nad limbą
Ivan Bukovčan
postać: Niemiec reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1975 |
Polska jesień
Jan Józef Szczepański
postać: Podchorąży Dyas reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1975 |
Ballady peryferyjne
Miron Białoszewski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 października 1975 |
Ostatni wymiar
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1975 |
Niedzielna przejażdżka
Ewa Szumańska
postać: Chłopiec reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 października 1975 |
Próba ognia i wody
Andrzej Braun
postać: Mechanik reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1975 |
Miejsce pod pomnik
Danił Granin
postać: Markin reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1975 |
Zimowa baśń
Józef Ratajczak
postać: Chłopak III reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1976 |
Osądźcie sami
Stanisław Młynarczyk
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Don Lizana reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1976 |
Frant
Ignacy Krasicki
postać: Przemysławski reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1976 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 kwietnia 1976 |
Bawidułki
Bohumil Hrabal
postać: Autor reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 1976 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1976 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1976 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1976 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1976 |
Korzystne małżeństwo
Machado de Assis
postać: Jose reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 sierpnia 1976 |
Wysunięta placówka
Krzysztof Jakubowski
postać: Bernard reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1976 |
Antygona czterdzieści trzy
Joanna Kulmowa
postać: Paweł reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 września 1976 |
Ballada polska
Bohdan Drozdowski
postać: Filip reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 1976 |
Obiad rodzinny
Maciej Zembaty
postać: On reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 grudnia 1976 |
Arcywit
Jerzy Krzysztoń
postać: Adonis reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1976 |
Zabobon, czyli Krakowiacy i Górale
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Stach reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Kostek reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Kostek reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Kostek reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1977 |
Leśnik
Maria Kuncewiczowa
postać: Milo reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1977 |
Słabe serce
Fiodor Dostojewski
postać: Wasia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Ted reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1977 |
Białocha, czyli Królewski sen
Bolesław Leśmian
postać: Syn królewski reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1978 |
Wolności dżuma
Magdalena Bajer
postać: Wężyk reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1978 |
Słowo i czyn
Magdalena Bajer
postać: Wężyk reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1978 |
Przyjaźnie północne
Magdalena Bajer
postać: Wężyk reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1978 |
Bułanki, kare i koniec wielkiej wojny
Kazimierz Rzewuski
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1978 |
Eminencje i bałłabancje
Edmund Niziurski
postać: Opych reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1978 |
Ratujcie S/S Łucję
Janusz Meissner
postać: Stach reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1978 |
Bardzo spokojna wieś
Andrzej W. Pastuszek
postać: Bielasek reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 1978 |
Proces przeciwko tutce wypchanej krajanym zielem
Andrzej Korsak
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1978 |
Pożegnanie z Marią
Tadeusz Borowski
postać: Apoloniusz reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1979 |
Pytania bez odpowiedzi
Halina Krzyżanowska
postać: Młody mężczyzna 1 reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1979 |
Czerwony bukiet
Tadeusz Rittner
postać: Józef Mielski teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1979 |
Antybaśnie
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1979 |
Krwawe skrzydła
Lesław Bartelski
postać: Siwecki reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1979 |
Jest mi lekko
Andrzej Mularczyk
postać: On reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 listopada 1979 |
Antybaśnie
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1979 |
Obce żywioły
Jan Aleksander, syn Fredro
postać: Hrabia Leon Żorotyński reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Żorż Ponimirski reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Żorż Ponimirski reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Żorż Ponimirski reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1980 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Żorż Ponimirski reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1980 |
Nie wolno tak mówić
Jerzy Gierałtowski
postać: Jurek reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1980 |
Życie dla śmiechu
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1980 |
Bielinek
Zbigniew Nienacki
postać: Geometra reżyseria: Langiewicz Alina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1980 |
Kot w pepegach
Stanisław Tym
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1980 |
Operacja "Czarny orzeł"
Waldemar Łysiak
postać: Kapitan Laborde reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1980 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
postać: Wilk Szary Brat reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1980 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
postać: Wilk Szary Brat reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1980 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
postać: Wilk Szary Brat reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1980 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
postać: Wilk Szary Brat reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1981 |
Ballada o Hubalu
Bohdan Urbankowski
postać: Kalenkiewicz reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1981 |
4447
Anna Jókai
postać: Janika reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1981 |
Stąd do wieczności
James Jones
postać: Jackson reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1981 |
Stąd do wieczności
James Jones
postać: Jackson reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1981 |
Operacja "Czarny orzeł"
Waldemar Łysiak
postać: Kapitan Laborde reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1981 |
Z zewnątrz
Jerzy Marciniak
postać: Stażysta reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1981 |
Po ślubie bajecznie kolorowym
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1981 |
Pan Rozpędek
Włodzimierz Perzyński
postać: Bywalec II reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1981 |
Do wyjaśnienia
Barrie Keeffe
postać: Wilby reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1981 |
Ołtarz wzniesiony sobie
Ireneusz Iredyński
postać: Tartyk reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1981 |
Dwudziesty kwietnia
Idalia Weber
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1983 |
Satysfakcja
Mirosław Milewski
postać: Ches Delmont reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1990 |
Nadmuchana bajka
Vaclav Suplata
postać: Wartownik reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1990 |
Nadmuchana bajka
Vaclav Suplata
postać: Wartownik reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1993 |
Sejmy polskie
Stanisław Orzechowski
forma twórczości: role reżyseria: Woroniecki Sylwester teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1995 |
Posłanka
Edmund Pietryk
postać: Towarzysz Leon reżyseria: Woroniecki Sylwester teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 2000 |
Towarzysz Październik
Kazimierz Wierzyński
postać: Fogin reżyseria: Woroniecki Sylwester teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 2005 |
Kapelusz i ciasteczko
Józef Hen
postać: Generał reżyseria: Mirzyński Robert teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 2007 |
Kochany starszy brat
Karol Čapek
postać: Jerzy reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 2010 |
Czwarta siostra
Janusz Głowacki
postać: Generał reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 2013 |
Sejm pieklielny
.
postać: Pluto reżyseria: Dziewoński Roman teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 2013 |
Sejm piekielny
Mikołaj Rej
postać: Pluto reżyseria: Dziewoński Roman teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 2013 |
Łucja i jej dzieci
Marek Pruchniewski
postać: Ojciec teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 2018 |
Opowiadania kołymskie
Warłam Szałamow
postać: Pacjent reżyseria: Wortman Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|